Ši magistro laipsnį programa išsiskiria savo dvigubos perspektyvos. Sąsaja psichoanalizė / kultūra mokėsi iš abiejų pusių: viena vertus, yra kultūros klausimai originalo dalis psichoanalizės objekto formavimas, kita vertus psichoanalizės prieigos būdų neatsiejama kultūros studijų.

Dizainas ir struktūra

Magistro programa Psichoanalizės kultūriniai tyrinėjimai yra siūlomi kaip visu etatu neakivaizdinių studijų. * Mokymo vyksta tris buvimo savaitgaliais (dvi penktadienio iki sekmadienio pietų ir vėlyvą popietę į šeštadienį), o ir blokas savaitę per semestrą. (Bendrosios savaitę aš galiu. d. R. ir būti bet kada pripažintas pagal regionus, kaip mokymosi atostogos). Visiškai ištirtas tai sudaro 8 semestrus (120 kreditų) iš viso ir yra padalintas į du etapus studijų:

  • Pagrindiniai tyrimai (6 semestrai, 90 ECTS)
  • Magistrantūros studijos / Magistro baigiamasis darbas (2 semestrai, 30 ECTS)

Ji yra įmanoma, laipsnis Psichoanalitinėje

pilnas kultūros studijos kaip magistro studijų programą su 120 ECTS arba pasirinktinai kaip jo antrosios pakopos studijų kursą su 60 arba 90 ECTS arba Etapai tyrimo studijuoti patvirtintu mokymo su 30 ECTS.

(* Ši programa yra patvirtinta Senato administracijos Švietimo, jaunimo ir mokslo.)

Psichoanalizė ir kultūros teorija

Tai neabejotinai tarptau- ir tarpdisciplininė studijų programa suteikia studentams sudėtingas ir intuityvi naudotis įvairiomis kultūros reiškinių ir jų nesąmoningų matmenų. Šiam tikslui, pvz. b. atnešė meno ir žiniasklaidos produkcija, taip pat kasdienio reiškiniai, žinių ir kultūros atminties, socialiniai santykiai ir jų transformacijos artimi ir išvystyta.

Iki perspektyvos tarp skirtingų požiūrių ir lygio pokyčius turi būti parengti su naujomis akimis ir paprastai gauti profesionalias, kultūrinius ir socialinius įgūdžius. Bendraujant su konkrečiais klausimais pagilino ir diferencijuotas supratimas socialinių dinamiką ir funkcionavimą, ir kūriniai problemų.

Programa yra skirta kultūros, humanitarinių mokslų, žmogaus ar Socialinių mokslų / viduje, kurie nori plėsti savo mokslinį ir psichoanalizę patirtį, taip pat psichoanalitikas / viduje, terapiškai-beraterisch ar medicinos srityje specialistų ar menininkų, kurie nori gauti kultūros studijas.

pareiškėjai

Iš esmės universitetinis (magistras, diplom, Staatsexamen, Bakalauras), kultūroje, humanitariniai mokslai, socialiniai mokslai, jei sveikatos mokslo ar meno studijų. Išimtys nusprendė priėmimo komisijoje IPP. Su kiekvienu kandidatu / kiekvienas kandidatas asmeninis pokalbis vyksta.

Programa mokoma:
  • Vokiečių

Peržiūrėti 4 daugiau kursų International Psychoanalytic University Berlin »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
8 semestrus
Dieninės
Price
12,900 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date