) Magistro (taikomosios psichologijos tikslas yra parengti absolventus, kurie taps lyderiais aptarnavimo srityje psichologinės. Pastaraisiais metais buvo vis labiau pripažįstamas, mokinių konsultavimo ir profesinio orientavimo mokyklose svarbą. Kadangi pastoracijos ir profesinio orientavimo mokyklose įvedimo, jau daugiau ir daugiau mokytojų motyvaciją įgyti žinių ir įgūdžių konsultavimas. Mokymosi rėmimo programa pradinėse mokyklose įtraukimas taip pat pabrėžė svarbų vaidmenį švietimo psichologai mokyklose.

&nbsp

Tuo tarpu, šeimos Paslaugų centrai dygo kaip grybai po visą Singapūras o konsultavimo agentūros jau įsisteigęs Bendrijoje, padidėjo nuo stiprėja. Siekiant patenkinti besikeičiančius klientų poreikius ir plėsti paslaugas, yra profesinio augimo ir atnaujinimu, konsultantams ir psichologams darbo šiose organizacijose reikia.

&nbsp

Ši programa buvo sukurta siekiant suteikti teorinių žinių ir mokslinių tyrimų įžvalgomis, taip pat praktinių įgūdžių, suinteresuoti asmenys, kurie iš anksto reikiamą kvalifikaciją mokyti, kaip specialistų pedagoginės psichologijos arba konsultavimo psichologija srityje.

&nbsp

Dailės (taikomosios psichologijos) magistro programa numato specialistų mokymo Pedagoginis psichologas ar konsultavimo psichologas.

&nbsp

Patekimo į rinką reikalavimai

Jūs privalote turėti gerą bakalauro laipsnis, pageidautina psichologijos gerbiamų universitetas patvirtino akademinei valdybai. Pirmenybė bus teikiama tiems, turinčių reikalingos patirties ir kurie galėtų tęsti programą visą laiką.

&nbsp

Struktūra

Programa "dviejų juostų kelio konstrukcija, vienas siūlymas psichologija specializacija Švietimo ir psichologija kitai konsultacijos. Jūs esate privalo imtis keturių pagrindinių kursų plius viena reikalaujama planinė savo specializacijos sritį ir tris pasirenkamuosius kursus, bent du iš jų turi būti pasirinkta specializacijos sritimi. Kursai yra 39 valandų trukmės, o kai gali būti dėstoma vakarais. Visi studentai privalo atlikti du practica priedai iš viso 400 valandų ir moksliniais tyrimais pagrįstą disertacijos apie 15.000 žodžių.

&nbsp

Atkreipkite dėmesį, kad ši programa nėra taikoma baigusių mokytojų iš Švietimo ministerijos (MOE), Singapūras ieško PDCM-magistro laipsnis rėmimą.

Peržiūrėti 13 daugiau kursų National Institute of Education, Nanyang Technological University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
12 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės