Dailės Magistras anglų kalba: koncentracijos TESOL

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Dailės Magistras anglų kalba su koncentracija Mokymo anglų į Pranešėjai Kitos kalbos (TESOL) siūloma kaip vietinės, nacionalinės ir tarptautinės paklausos paruoštų atlikti įvairias paslaugas anglų kaip užsienio arba antrosios kalbos asmenų rezultatas. Ši koncentracija apima darbą literatūroje ir užsienio kalbomis, su pasirenkant ugdymo ir socialinių mokslų, taip pat specializuotus darbus bent aukštesnįjį kalbininko ir kalbų mokymo. Koncentracija rengia mokymus mokytojams ir tinkamą pagrindą vadovų ir kitų atsakingų už medžiagų ir studijų kursų rengimo anglų kaip užsienio arba antrosios kalbos. Baigimas Anglų TESOL programa MA negali įvykdyti mokytojų credentialing į Kalifornijos valstijos reikalavimus; kai Kalifornijos įgaliojimai gali reikalauti papildomos kursinį darbą ir / ar egzaminus.

Graduate Management Admission Test arba Dailės magistras su koncentracija Mokymo anglų į Pranešėjai Kitos kalbos (TESOL) rengia studentus specialiai mokyti anglų kalbos į ne gimtoji kalba. Dauguma absolventų programos tapo TESOL mokytojams suaugusiųjų švietimo klasių valstybinių mokyklų, intensyvius kalbos programas, ir kolegijose arba Jungtinėse Amerikos Valstijose ar užsienio šalyse. Kiti pasirenka darbą susijusiose srityse, kaip antai programų administravimo, mokymo turinio projektavimas, medžiagų raštu ir mokytojus.

SFSU

Karjera Outlook

Priklausomai nuo mokinių pasirinkimų dalyko dėmesio ir / ar įgūdžių, pasirenkant, studentai bus pasirengę pradinio lygio darbo vietų, kaip rašytojų, redaktorių, stalinių arba multimedijos leidėjai, informacinių kūrėjai ir dizaineriai, ir / ar ryšių vadybininkų gaminančių ir prižiūrėti techninę dokumentaciją, turinio valdymo sistemos, mokymo ar paramos medžiaga, pranešimai ar pasiūlymai ir akcijos ar viešumas.

Studijų programų anglų kalba

Konsultuojame yra svarbiausias programos. Studentai turi pamatyti savo patarėjus formuoti savo programas iš pradžių, įgyti patvirtinimą kurso pasirinkimų ir pasirengti egzaminą žodžiu. Dėl detalesnės informacijos apie gauti patarimus, susisiekite su anglų kalbos departamente absolventas sekretorius.

Visi MA kandidatai, norintys gauti vieną temą Mokymas prisijungimo duomenų kartu su MA turėtų pasitarti su tinkamu patarėjas švietimo koledžas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2017

Apie mokyklą

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration en ... Skaityti daugiau

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration encourage students to ignore traditional barriers. Here students learn by helping people solve real-life problems, take part in research projects with senior faculty, collaborate with classmates, and explore future personal horizons and career pathways. Skaityti mažiau