Dailės magistras audiovizualinių menų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Anglų meistras

Dailės mokykla siūlo anglų kalba magistro programų vizualiųjų menų, garso ir vaizdo menus ir muziką. Kiekvienais metais dešimtys užsienio studentams pasirinkti magistrantūros studijų programas mūsų fakulteto tęsti studijas. Studentų iš įvairių tarptautinių sluoksnių buvimas yra mūsų švietimo tradicijas praturtinti ir suteikia pridėtinę vertę užsienio magistrantų ir Flandrijos studentams, vykstantiems nuo olandų kalbos bakalauro programų tiek mokymą.

Programos organizuojamos taip, kad būtų lengviau susitikimus tarp olandiškai kalbančioje ir angliškai kalbančių studentų neformaliuose kontekstuose, seminaruose ir kursuose, ir net meninių projektų jie pradeda kartu. Nėra jokių programų, kompetencijų, mokymosi rezultatų ar organizacijos tarp anglų kalbos programų ir jų olandų kalba kolegomis skirtumai. Angliškai kalbančių kandidatų, turinčių magistro laipsnį muzikos taip pat gali eiti už Patyręs meistras "solistė šiuolaikinės muzikos".

Orientacijos testai Meistras ir sąryšio programas

Dėl patekimo į magistrantūros studijų programų yra metinis atrankos procedūra pavasarį, o vienas iš vasaros. Žemiau jūs rasite informacinį bukletą su paraiškos formą orientavimo testų. Atidžiai perskaitykite visus šioje brošiūroje; rasite aprašymus ir praktinės informacijos ten taip pat terminus, kad būtų laikomasi. Kandidatus magistro arba tarpinę programą pirmiausia turi užsiregistruoti. Įregistravus kandidatai gaus paraiškos formą užbaigti. Kiekvienas gruodžio informacija, susijusi su orientacijos testus kitais metais taip pat bus rodomas čia. Mokymosi kelią treneriai bus malonu suteikti jums papildomos informacijos.

Magistro audiovizualinių menų

Studijų programos

  • Anglų Programa animacinių filmų
  • Anglų programa filmai
  • Part-Time Anglų magistrantūros studijų programa Audiovizualinės menas

Tikslai

Studijų programa remiasi bakalauro kursą ir siekiama mokyti studentus tapti labai profesionaliai animacinis filmas - arba kitų filmų - kūrėjai, kurie gali: - sukurti originalų garso ir vaizdo darbą, prisideda prie meno raidos, remiantis jų pačių meninių pažiūrų ; - Žvilgsnis, analizuoti, interpretuoti ir vertinti savo garso ir vaizdo darbą ir kad kitiems ir nustatyti savo poziciją meno pasaulyje; įvertinti ir stumti savo ribas; - Dabartis ir detaliau, savo žodinį ir vaizdinį darbą - kreiptis į mokslo ir filosofijos metodus abejoti savo veiksmus, atlikti tyrimai, susiję su audiovizualinio kūrinio ir apie tai raštu; - Planuoti ir organizuoti savo garso ir vaizdo darbą remiantis įkvepiantis ir funkcionalus darbo situacijoje; - Aktyviai prisidėti per komandoje; sukelti susitikimą - turėti reikiamą diską plėtoti meninės pasaulyje, tiek vykdomosios valdžios ar kūrybinio pajėgumo.

Prieiga prie tolesnio švietimo

Dailės magistras (MA) audiovizualinių menų magistras yra tiesiogiai susijęs su menų bakalauro (BA) audiovizualinių menų ir gali patekti į susijusių Pagrindinių programų po sėkmingo parengiamojo programos (PP):

  • Išplėstinė magistro konfliktų ir plėtros - Master of Science Komunikacijos mokslai: Viešųjų ryšių valdymas (PP) - magistro Komunikacijos mokslas: plėvele ir televizijos studijų (PP) - magistro Komunikacijos mokslai Žurnalistika (PP) - magistro komunikacijos mokslai: naujos visuomenės ir žiniasklaidos (PP) - magistro ES-studijų (PP) - magistro politikos mokslų (PP) - magistro sociologijos - magistro kultūros vadybos ( PP) - mokytojų sertifikavimas meno ir dizaino

Taikymo Gairės magistras Dailės & audiovizualinė menų magistras / Drama

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Royal Academy of Fine Arts (KASK) and the Royal Conservatory constitute the School of Arts of University College Ghent. The school brings together talented and motivated students with outstanding ... Skaityti daugiau

The Royal Academy of Fine Arts (KASK) and the Royal Conservatory constitute the School of Arts of University College Ghent. The school brings together talented and motivated students with outstanding educators, active artists, designers and theorists in art and design from all over the world. The mission statement of the school defines its main tasks: development of the arts, education and research in an international perspective. Skaityti mažiau