Graduate Management Admission Test arba Magistro dailės terapija yra 61 kreditai su 900 stažuočių valandų (400 tiesioginis kliento kontaktas), reikalingų baigimo, kuris numato, gautą į credentialing kaip Registracinė dailės terapeutas (ATR) Maksimalus švietimo kreditą su dailės terapijos credentialing valdybos (BC) ir kursinių reikalingas meno terapijos ir konsultavimo valstybės ia. Visi mūsų klasėse yra on-campus, mes nesiūlome internete klases magistro dailės terapija.

menų terapija

Magistro meno terapijos su disertacija variantas

Tai 63-kredito darbas variantas yra prieinamas patvirtinimo iš programos studentams siekti originalių tyrimų ir gaminti baigiamuoju magistro darbu. Disertacijoje variantas yra taikoma po 1 semestro.

MA dailės terapijos praktikos

Graduate Management Admission Test arba MA dailės terapijos praktikos leidžia pareiškėjams magistro arba daktaro laipsnis susijusioje srityje taikyti priėmimo. Programa reikalauja 30 kreditų kursinių ir 700 stažuočių valandas (350 tiesioginis kliento kontaktas). Konsultuojame leis pavadavimų apie kai kursinių turėtų studentas jau turi lygiavertį užsiėmimuose. Papildoma kursinių gali būti reikalaujama, kad apimtų visus turinio srityse reikia nesėkmingai magistro programa. (Visos būtinos magistro programos, bus taikomos visiems Post Mokytojo pareiškėjams.)

Dailės bakalauras / magistras Dailės meno terapijos programa (BA / MA)

Bendras bakalauro ir magistro studijų programa Meno terapijos yra sukurta siekiant suteikti platų laisvųjų menų fone dailės ir psichologijos pasirengti studijų darbo meno terapija. Tai leidžia studentams studijuoti dailės terapija yra du svarbiausius pamatus, o baigti bakalauro laipsnį. Studentas gali kreiptis į aukštosios mokyklos menų ir mokslų antrąjį pusmetį jaunesniojo metų bakalauro studijų. Dėl priėmimo į studijų programos dalies, priėmimas turi būti gautas iki ketvirtųjų metų nuo programos pradžios. Priėmimo priklauso ne tik nuo akademinės ir meno pasiekimus, bet ir meno terapijos fakulteto sąmatą ieškovo brandos ir gebėjimo kurti asmenines savybes, kurios leistų jai ar jam gerai veikti kaip meno terapeutas. Jei priėmimas į magistro programą meno terapijos gaunamas, BA bus apdovanoti po sėkmingo ketvirtojo programos metais.

Studijų už bakalauro segmente programa leidžia studentui didelių Bet dailės ar psichologija. Tie kryptys dailės bus reikalaujama imtis daug darbų psichologijos (beveik nepilnametis), o tie, atsižvelgiant psichologija Major darys didelį kiekį darbą dailės. Į vyresnysis metus, du antrosios pakopos kursai meno terapijos, Arth 6221 Studija / Technika Meno terapijos ir Arth 6210 Konsultavimas / Meno terapija procesas man, bus imtasi per rudens semestrą ir du studijų kursus (turi būti nustatytas), bus imtasi per pavasario semestrą kartu su šiais bakalauro studijų, reikalingų užbaigti bakalauro reikalavimus. Tiek pirmosios ir antrosios pakopos kreditas bus suteikiamas šių keturių kursų ir taip žymiai sumažinti studento finansines išlaidas. Stažuotė kursinių nebūtų pradėti, kol pavasario semestrą ar galbūt antrus metus iš programos.

Bendrosios Priėmimo sąlygos

  • Bakalauro laipsnį iš regioniniu akredituotos kolegijos arba universiteto su klasės vidurkį B ar geriau punktą.
  • Pareiškimas tikslu
  • 2-3 rekomendacinius laiškus
  • Studija dailės sąlyga kursinių
  • Psichologija sąlyga kursinių
  • Portfelis
  • paraišką internete
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 19 daugiau kursų The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020