Dailės magistras Socialinio inovacijų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

1

Aprašymas

Šis laipsnis veikia, siekiant padėti jums plėtoti savo idėjas, sumažinti iki organizaciją, kuriant naujas rinkas, naudotis atitinkamas investicijas ir plėtoti savo vadovavimo gebėjimus ir kompetenciją.

Socialinių inovacijų magistro laipsnis buvo sukurta siekiant pasiūlyti savitą, novatorišką kvalifikaciją, kad stato įgūdžius ir kompetenciją per socialinių įmonių sektoriaus, kartu plėtojant investable ir paklausius socialiai iniciatyvus sprendimus, kurie spręsti nepatenkintus socialinius poreikius originalių ir naujoviškų būdų.

Šiandienos vis labiau tarpusavyje ir sparčiai kintančiame pasaulyje, suprasti 21 amžiaus, kurie yra būdingas nevienodo vystymosi, pagreitinto globalizacija, ekonominio netikrumo, įtvirtinta ir sudėtingų socialinių problemų transformacijas reikalauja akademiniu požiūriu, kuris yra tarpdisciplininis ir orientuota tiek naujovių ir komercializacija.

Programa buvo sukurta kaip kūrybiškai reaguojant į rinkos vadovaujama paklausos iš socialinių investicijų rinka, strateginių veikėjų viešųjų paslaugų teikimo ir socialinės įmonių sektoriuje spręsti tarp socialinių įmonių sektoriaus ir socialinės finansavimo ir eksploatacijos rinkose atsijungti , Programa ne tik atkreipiamas dėmesys į investability bet ir jos perkamumą ir gebėjimų vadovavimo problemą per socialinio verslo įmones ir jį keisti. Ji remiasi įgūdžių ir kompetencijos, kartu su AN investable ir prekinės socialinių inovacijų, sprendžianti nepatenkintus socialinius poreikius originalių ir naujoviškų būdų plėtrą. Sėkmingai užbaigus programą, mokiniai turės įgūdžių, žinių ir kontaktų toliau tęsiant savo socialinę įmonę ir padaryti realų skirtumą savo bendruomenėse.

Kurso turinys

Programa siekiama plėtoti įgūdžius ir vadovavimo gebėjimus organizacijose visuose sektoriuose dirbančių socialinių inovacijų ir plėtoti investable socialinių inovacijų, kurios taip pat paklausios vamzdyną. Jis pastatytas iš šešių modulių, kurie ištirti konkrečias temas, susijusias su socialinėmis inovacijomis ir jos pleiskanojimas ir palaikyti, ir darbų, paremtų sintezės modulį, kuris jungia kelis perspektyvas į disertacijos ar projekto studentų pasirinkimas būdingų socialinių inovacijų taikymo. Visa programa remiasi socialinės rizikos inkubacijos programa, sprendžianti ne tik gebėjimų plėtojimą studentams, bet ir tikros socialinės įmonės, kurios bus tiek investable ir paklausi plėtrą. Norint pasiekti šį tikslą, bus stiprus konsultavimo parama palaiko prieigą prie verslo paramos, konsultavimo ir interneto išteklių.

Programa prasideda spalio arba sausio ir jo trukmė yra dvylika mėnesių.

Visą laiką studentai įsipareigoja 6 modulius 120 kreditų sumos ir disertacijos (60 kreditų).

Moduliai:

  • Politika ir poveikis socialinių inovacijų
  • Socialinių inovacijų praktikoje
  • Asmeninio tobulėjimo pokyčių ir inovacijų
  • Rinkodara Socialinių inovacijų
  • Finansai Socialinių inovacijų
  • Vedantis Socialinės inovacijos
  • Darbas Remiantis sintezė

Patekimo į rinką reikalavimai:

Laipsnis iš pripažintame universitete esant nuopelnų lygį atitinkamu klausimu, geras IELTS.

Kadangi šis magistro kvalifikacija bus pritraukti profesionalius specialistus ir vadovus, pareiškėjai gali būti priimami remiantis prasmingas ir išmatuojamus ankstesnio mokymosi ar profesinės patirties įvertinimu. Suvokimo, verslumo ir kūrybinės kandidatus, kurie savarankiškai motyvuoti, aistringas ir entuziastingai socialinių inovacijų kviečiame kreiptis.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2016

Apie mokyklą

DEI College has been founded in 2009. However, it was operating as a liberal studies school from 1990 to 2009. It is also a part of a greater educational organization that was founded in 1967. Its gr ... Skaityti daugiau

DEI College has been founded in 2009. However, it was operating as a liberal studies school from 1990 to 2009. It is also a part of a greater educational organization that was founded in 1967. Its graduates are routinely employed by large Greek and International Companies. Skaityti mažiau