Dailės magistras TESOL

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar jūs visada svajojo tyrinėti ir patiria kitas kultūras ir šalis? Norite keliauti mokyti anglų kalbos į JAV ar visame pasaulyje? Ar jūs norite būti sėkminga ir padaryti savo svajones realybe?

Graduate Management Admission Test arba Dailės magistras TESOL (MA TESOL) Programą rengia būsimų absolventų darbo kaip kalbos mokymo specialistų anglų kalbos mokymo srityje pasaulyje. Absolventai TESOL programa yra kvalifikuoti dirbti daugelyje skirtingų švietimo aplinkoje tiek JAV, tiek užsienyje.

Programa siekia būti pradininkas kalbų mokymo srityje kuriant mokymo, kuris apima rekomendacijas iš darbdavių. Tai apsaugo mūsų mokymo programą up-to-data ir pažangiausius, teikti absolventams su reikalinga krašto jų darbo paieškos.

VIU skirtumas yra akivaizdus TESOL programą savo įsipareigojimą absolventų parengimo su tvirtą pagrindą į ESL / EFL mokymą.

Programos aprašas

Į TESOL magistro programa rengia savo studentus dirbti anglų kalbos mokytojų pasaulyje, kuriame pasaulio poreikis anglų kalbos įgūdžius auga. Sėkmingai užbaigus programą, mokiniai turės tvirtą suvokti šiuolaikinės anglų struktūrą, taip pat pagrindinių sąvokų kalbos įsisavinimo ir kalbų pedagogikos, ir įgyti vertingą klasėje patirtį stebint ir prižiūri mokymo. Mūsų absolventai bus kvalifikuota mokyti anglų kalbos į švietimo parametrus JAV ir užsienyje, pavyzdžiui, intensyvius kalbos programas, ir privačių kalbų programas ne angliškai kalbančių šalių įvairovė.

Misija

Iš TESOL programą misija Virdžinijos tarptautinis universitetas yra efektyviai šviesti ir suteikti galimybę studentams būti sėkmingas ir nusimanantys kalbos mokytojams įvairiausiose situacijose ir tarp skirtingų studentų populiacijoms JAV ir užsienyje suteiktų jiems įgūdžių, žinių ir patirtis prisidėti ir tobulėti naujoviškai ir bendradarbiavimą skatinanti darbo aplinka.

Įdarbinimo galimybės

Sėkmingai užbaigus programą, absolventai bus kvalifikuota mokyti anglų kalbos į švietimo parametrus JAV ir užsienyje, tokių kaip veislė:

 • Intensyvus anglų kalbos programos
 • Privačios kalbų mokyklos
 • Suaugusiųjų švietimo programos
 • Anglų kaip užsienio kalbos programų ne angliškai kalbančių šalių

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų TESOL programos nesuteikia ia reikalingas mokyti Klasės K-12 JAV valstybinėse mokyklose.

Pasirengimas akademinė

Užpildžius mūsų MA TESOL programą, studentai bus visapusiškai pasirengę:

 • Taikyti tvirtą kalbinę ir pedagoginį pagrindą savo klasėje
 • efektyviai valdyti klasėje scenarijų įvairovė
 • Parengti ir sukurti įdomius ir prasmingus mokomąją medžiagą
 • Įvertinti ir mokinių veiklos
 • Naudokite pažangias technologijas klasėje
 • efektyviai bendrauti su studentais iš įvairių kultūrinių ir kalbinių sluoksnių

Pasaulinės klasės fakultetas ir personalas

TESOL programa gali pasigirti aukštos kvalifikacijos ir skirta dėstytojams ir kitiems darbuotojams, kurie yra pasiruošę padėti studentams palei savo kelionę per programą istoriją. Programos dėstytojai pareikšti patirties įvairiose srityse, įskaitant mokymo programų kūrimas ir dizainas, technologijos kalbos pamokos / programos, kalbos įsigijimo ir studentų dalyvavimą.

Be to, teikiant aukščiausios klasės klasėje patirtį, ties vertikaliosios integracijos įmonei fakultetas užsiima visų programos aspektus, įskaitant mokymo programų tobulinimo, studentų diskusijoje ir plėtros programinių išteklių among others.

Pristatymas mokymo programos yra tik vienas aspektas prie vertikaliosios integracijos įmonei programas. Ateik patirti asmeninį, prieinamą, patrauklus, ir įdomus patirties!

Programos apžvalga

Privalumai TESOL laipsnis apima:

 • Įgyti tvirtą supratimą apie kalbos įsisavinimo principus ir kaip efektyviai mokyti remiantis tuo, kaip žmonės įgyja kalbą
 • Įgyti praktinės patirties per praktikumo žinoma
 • Sužinokite metodus įtraukiant technologiją ir kaip skatinti puoselėti ir palankią mokymosi aplinką
 • Įgyti praktinių įgūdžių skatinti klasė / miesteliu kultūrą palankią įvairių sluoksnių ir mokymosi stilių
 • Sužinokite, kaip kurti klasėje, kad pagrindinis dėmesys skiriamas studentų poreikius ir galutinių tikslų per rezultatais remiantis žinoma ir pamokos plėtros

Programos funkcijos

 • Fakultetas su realaus pasaulio ESOL / ESL, EFL, ESP ir patirties
 • Tvirtas lauko pagrįstas mokymo pastatytas su grįžtamojo ryšio iš darbdavių
 • Gauti pasaulinio lygio išsilavinimą patrauklus ir palankią mokymosi aplinką
 • Patobulinti mokymo gebėjimų ir kvalifikacijų
 • Fakultetas yra ne iš pagalbos klasėje
 • Programa gali būti baigtas su kursais imtasi internete ir-žemę
 • Skirtos programos administratoriai kiekvienam studentui

Akreditavimas

Virdžinija tarptautinis universitetas yra akredituotas aukštoji mokymosi laikymu akreditavimo per akreditavimo tarybos Nepriklausomos kolegijų ir mokyklų (ACICS) ir yra sertifikuota veikti pagal Virdžinijos Valstybės Tarybos aukštajam mokslui Virdžinija (SCHEV). Papildoma informacija apie akreditavimo galima rasti akreditavimo ir sertifikavimo skyriaus akademine kataloge.

Programa Rezultatai

Darbo, kad būtų pasiektas programos ir tie Švietimo Mokykla misiją, šie rezultatai bus pasiekti:

 1. Suprasti teorinį pobūdį ir struktūrą žmogaus kalba.
 2. Suprasti teorinius modelius ir principus kalbos įsisavinimo ir būti susipažinęs su dabartinių mokslinių tyrimų išvadomis dėl, kaip kalbos išmoko.
 3. Suprasti kalbos mokymo principai, mokymo programa, ir programų rengimą, taip pat mokslinių tyrimų, informacijos teikimas gerąją patirtį šiose srityse.
 4. Pademonstruoti gebėjimą plėtoti technologiškai integruoti kursus bei mokymo programas orientuota į mokinių mokymosi rezultatus ir individualius poreikius.
 5. Panaudoti kritinio mąstymo įgūdžius į problemą išspręsti antrąją kalbą besimokančiųjų ir klasėje klausimus.
 6. Pademonstruoti naudoti tinkamą akademinio bendravimo, etikos ir profesionalumo.

Ši programa reikalauja užbaigti portfelio.

Laipsnio reikalavimus

Viso peržiūrėjimų anketa TESOL programa siūlo jums aukštos kokybės nurodymą iš kvalifikuotų ir patyrusių specialistų iš TESOL, lingvistikos ir antrosios kalbos įsigijimo srityse išmokyti jus sėkmingai karjeros auganti lauke anglų instrukcija. Mūsų MA TESOL programa deda daug dėmesio praktine patirtimi, kaip mūsų TESOL studentai gali stebėti mūsų ESL mokytojus Viso peržiūrėjimų anketa ESL programos. Mūsų MA TESOL Studentai taip pat turi galimybę bendrauti su mūsų ESL studentų ir dėstytojų, taip pat galimybę mokyti mūsų ESL programos įgyti praktinės patirties.

Baigus mūsų programą, studentai bus visapusiškai pasirengę būti anglų kalbos mokytojus į įvairius parametrus ir švietimo lygmenyse JAV, taip pat užsienyje Atkreipkite dėmesį, kad mūsų TESOL programos nesuteikia ia reikalingas mokyti "K-12 markės Amerikos valstybinių mokyklų.

Informacija apie programą

 • Studentai bus 12 kursų (36 studijų kreditų)
 • Programa gali būti baigtas per keturis semestrus dieniniame studijų
 • Gali būti baigtas ne visą darbo dieną ar visu etatu
 • Gali būti baigtas internete ar ir žemės
 • Labai prieinamos mokslą
 • Patogi vieta ir grafikas
Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2016

Apie mokyklą

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning availab ... Skaityti daugiau

VIU is a non-profit university committed to setting a new standard in higher education. Through our student-centered approach, we endeavor to provide the most positive environment for learning available anywhere. Our programs are structured to allow students great flexibility in the design and direction of their own studies. At the same time, every student is assigned a personal mentor who acts as a guide in course selection and career orientation. VIU offers tuition scholarships to high potential students, because we believe that good education should be available to everyone, including those who do not have the necessary funds to pursue higher education. Skaityti mažiau