Dailės magistras vaidyba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

PRISTATYMAS

Žinoma, pasiūlyti intensyvią klasikinio mokymus studentams vaidybos ir aktorius. Įvažiavimas į kursą, reikia pateikti prašymą.

Eutheca einantis Cours gali būti ypač tinka tiems, kurie nori studijuoti commedia dell'arte, pasakojimo teatras - Teatras Pasakojimų ir veikdamas teatro priėmimo procese. Sudėtingas ir intensyvus, šis kursas yra skirtas tarptautiniams veikėjams, kurie nori plėtoti savo amatą per nuodugnią klasikinio kanono.

TIKSLAI:

 • suvokimas playright darbo, laikomas ne tik Europos teatro kontekste istorijos, bet kaip ji taikoma šiuolaikinėje vieną ir apskritai susiję su aktoriaus darbą.
 • įsisavinti Elementinis Szermierka ir vaizdingos kovos.
 • plėtoti supratimą vokalo priemonę individualiu lygmeniu, kaip jis susijęs su sceninį kūrinį ir rašytojo ir režisieriaus reikalavimus
 • sukurti pastabą išvadą ir klausymo įgūdžius ir tyrinėti filosofijos chorinio dainavimo pobūdį.
 • rasti ir išlaikyti centras: improvizuotas judėjimo ir aktoriaus kontroliuoti kūno, kontrolės ir pusiausvyros imperatyvas.
 • ginkluoti ir neginkluoti kovoti už scenos. Sužinokite dėmesio ir kad reikia imtis veiksmų siekiant realybę metodus.
 • sužinoti fizinį bendravimą ir sąveiką

REZULTATAI:

 • didesnė autonomija aktoriaus darbą
 • pagerintos būdai vaizdingas kovos
 • pagerinti vokalo priemonę individualiu lygmeniu
 • tobulinimas improvizacijos metodus
 • suprasti esminį skirtumą tarp vaidybos ir scenos scenarijų

Profesionalus paruošimas

Į Acting MA specializuojasi specialistus scenos meno tarptautiniu mastu. Kadangi jie bus labiausiai išsivysčiusių diversifikuoti įgūdžiai siekiant spręsti įvairias darbo kontekstus, jie bus taip pat įsigijo specialių įgūdžių ir tarptautinį požiūrį į gamybos rinkoje.

Jie įgijo įgūdžių, reikalingų atlikti mokslinius tyrimus ir eksperimentinės; Be to, jie bus įgiję žinių apie į dramos teatre su meninio suvokimo ir puikių techninių įgūdžių improvizacijos; jie galės kurti dramaturgically žinutę intuicija, idėją, suteikti pačiai rašytinės formos labiau tinka vaizdingas realizavimo intuicija.

KVALIFIKACIJOS Išleidimo metai:

Dailės magistras veikdama:

Studentams, kurie baigę magistro pelningai, pasiekti vienu metu tiek Eutheca diplomą ir Dailės magistras vaidyba, pavadinimas pripažintas ir apdovanotas Velso universiteto.

Priėmimo

Šis kursas yra skirtas užsienio studentams su bakalauro ar BPP laipsnį arba ekvivalentas. Studentai, neturintys pirmojo laipsnio, turi įrodyti, kad panašaus lygio žinių ir patirties, įgytos profesinės įmonės arba profesinio dramos mokykloje.

MOKESČIAI UŽ 2016-2017

Mokestis už mokslą šiam kursui yra € .25.000,00.

PASTABA:

 • Mokesčiai už kiekvienas terminas turi būti sumokėta iš anksto, ne vėliau kaip nurodytą dieną studento laiško su pasiūlymu. Bet studentas, kuris yra įsiskolinimas, atsižvelgiant į jo / jos mokesčių nebus galima progresuoti su jų mokymu, kol visi neįvykdyti pinigai mokėtinos EUTHECA yra mokamos. Studentai, kurie nėra mokami mokesčiai visiškai prieš užbaigdamas savo studijų programą turės savo laipsnį sulaikyti tol, kol tokie mokėjimai.
 • Studentai, esant išskirtinėms aplinkybėms, ketinantys išvykti EUTHECA turi duoti bent vienerių visą kadenciją apie tai raštu pranešus apie tokį ketinimą akademinei tarnybai. Studentai bus atsakingas už mokesčius visoje įspėjimo laikotarpiui (pavyzdžiui, jei studentas palieka įpusėjus rudens laikotarpiu, jie atsako už dėl šio termino mokesčius ir visu mokesčius už šią pavasario likusiam kadencijos laikotarpiui).

Mažai tikėtinu atveju, kad EUTHECA yra priverstas uždaryti dėl force majeure aplinkybių, nėra mokesčiai gali būti grąžinami, nei kompensacijos, už bet kokį mokslą laikotarpį, kuris gali būti prarandama per Akademijos nesugebėjimas vykdyti savo darbą kaip nepriklausančių aplinkybių jos kontrolė.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2015

Apie mokyklą

EUTHECA - The European Union Academy of Theatre and Cinema and the Academy of higher education in the arts of Theatre of Cinema with headquarters in Rome. EUTHECA is a point of reference in Italy, for ... Skaityti daugiau

EUTHECA - The European Union Academy of Theatre and Cinema and the Academy of higher education in the arts of Theatre of Cinema with headquarters in Rome. EUTHECA is a point of reference in Italy, for the training and preparation of actors wanting to embark on an international career. Skaityti mažiau