Dailės magistras vizualiųjų menų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Anglų meistras

Dailės mokykla siūlo anglų kalba magistro programų vizualiųjų menų, garso ir vaizdo menus ir muziką. Kiekvienais metais dešimtys užsienio studentams pasirinkti magistrantūros studijų programas mūsų fakulteto tęsti studijas. Studentų iš įvairių tarptautinių sluoksnių buvimas yra mūsų švietimo tradicijas praturtinti ir suteikia pridėtinę vertę užsienio magistrantų ir Flandrijos studentams, vykstantiems nuo olandų kalbos bakalauro programų tiek mokymą.

Programos organizuojamos taip, kad būtų lengviau susitikimus tarp olandiškai kalbančioje ir angliškai kalbančių studentų neformaliuose kontekstuose, seminaruose ir kursuose, ir net meninių projektų jie pradeda kartu. Nėra jokių programų, kompetencijų, mokymosi rezultatų ar organizacijos tarp anglų kalbos programų ir jų olandų kalba kolegomis skirtumai. Angliškai kalbančių kandidatų, turinčių magistro laipsnį muzikos taip pat gali eiti už Patyręs meistras "solistė šiuolaikinės muzikos".

Orientacijos testai Meistras ir sąryšio programas

Dėl patekimo į magistrantūros studijų programų yra metinis atrankos procedūra pavasarį, o vienas iš vasaros. Žemiau jūs rasite informacinį bukletą su paraiškos formą orientavimo testų. Atidžiai perskaitykite visus šioje brošiūroje; rasite aprašymus ir praktinės informacijos ten taip pat terminus, kad būtų laikomasi. Kandidatus magistro arba tarpinę programą pirmiausia turi užsiregistruoti. Įregistravus kandidatai gaus paraiškos formą užbaigti. Kiekvienas gruodžio informacija, susijusi su orientacijos testus kitais metais taip pat bus rodomas čia. Mokymosi kelią treneriai bus malonu suteikti jums papildomos informacijos.

Master Visual Arts

Studijų programos

  • FOTOGRAFIJA
  • grafinis dizainas
  • mada
  • Tekstilė dizainas
  • multimedijos dizainas
  • dailė

Tikslai

Studijų programa remiasi bakalauro ir siekia paversti studentų į dailininkais ar autonominių dizainerių, kurie galėtų: - koordinuoti ir formuoti savo požiūrį / idėjas ir suvokti jų; - Sukurti originalų garso ir vaizdo darbą, prisideda prie meno kūrimo, remiantis jų pačių meninių pažiūrų, - galime pažvelgti, analizuoti, interpretuoti ir vertinti savo vizualinį darbą ir, kad kitų ir gali nustatyti savo pozicija meno pasaulyje; - Yra sugebėti pateikti ir parengti savo darbą - sugeba sukurti ir palaikyti įkvepiančią ir funkcionalią darbo padėtį; - Duoti parodymus susirgti savo idėjas ir galimybę naudoti filosofinius ir mokslinius šaltinius, siekiant plėtoti savo idėjas; - Gali kreiptis į mokslinius ir filosofinius metodus abejoti savo veiksmus, gali atlikti tyrimus, susijusius su regėjimo darbą ir apie tai raštu; - Turėti reikiamą diską sukurti, siekiant auginti savo darbo srityje: kaip dailininkais, dizaineriais, tekstilės dizainerių, mados dizaineriai ar fotografai.

Prieiga prie tolesnio švietimo

Dailės magistras (MA) Vizualinių menų magistras yra tiesiogiai susijęs su menų bakalauro (BA) vizualiųjų menų ir gali patekti į susijusių Pagrindinių programų po sėkmingo parengiamojo programos (PP):

  • Išplėstinė magistro konfliktų ir plėtros - Master of Science Komunikacijos mokslai: Viešųjų ryšių valdymas (PP) - magistro Komunikacijos mokslas: plėvele ir televizijos studijų (PP) - magistro Komunikacijos mokslai Žurnalistika (PP) - magistro komunikacijos mokslai: naujos visuomenės ir žiniasklaidos (PP) - magistro ES-studijų (PP) - magistro politikos mokslų (PP) - magistro sociologijos - magistro kultūros vadybos ( PP) - mokytojų sertifikavimas meno ir dizaino

Taikymo Gairės magistras Dailės & audiovizualinė menų magistras / Drama

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Royal Academy of Fine Arts (KASK) and the Royal Conservatory constitute the School of Arts of University College Ghent. The school brings together talented and motivated students with outstanding ... Skaityti daugiau

The Royal Academy of Fine Arts (KASK) and the Royal Conservatory constitute the School of Arts of University College Ghent. The school brings together talented and motivated students with outstanding educators, active artists, designers and theorists in art and design from all over the world. The mission statement of the school defines its main tasks: development of the arts, education and research in an international perspective. Skaityti mažiau