Dailės magistras dizaino kaitoje

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Magistrantūros studijų programos "Dizaino pasikeitimas" yra dvejų metų aukštesniojo lygio studijų programa "Dizainas", pagrindinė studijų sritis.

Dizainas apima kūrybiškumą, kritiškumą ir transformaciją. Dizainas kelia abejonių dėl dalykų būklės ir daro įtaką. Dizainas užginčija prieštaravimus, prietarus, normas ir stereotipus ir išprovokuoja emocijas, mintis, jausmus ir veiksmus. Dizainas gali pagerinti mūsų gyvenimą ir mūsų santykius su pasauliu. Tai gali mus atkreipti į dėmesingą ir empatiją į ekologines ir sociokultūrines sistemas, kuriose mes gyvename. Daugelyje iššūkių pasaulyje dizainas gali būti tvarių pokyčių agentas.

Formuojant savo ateitį, dizaineriai susidurs su precedento neturinčiais iššūkiais, palyginti su tuo, ką tradiciniai dizaineriai susidūrė XX a. Iš tikrųjų dizainerio vaidmuo bus ir turėtų pasikeisti. Užuot rengiant masinei gamybai, kuri buvo svarbi per pirmąjį industrializacijos etapą, ateities dizaineriai turėtų dirbti įvairiais vaidmenimis ir vis sudėtingesniais klausimais. Kaip pokyčių agentai, dizaineriai vaidins pagrindinius vaidmenis formuojant tvarumo ateities perspektyvas.

" Linnaeus University " programoje "Dizaino keitimo magistro programa" mes užginčijame tradicinį dizainerio vaidmenį, dirbančius disciplinos ir žiniasklaidos ribose, kad apibrėžtume naujus vaidmenis, atitinkančius šiuolaikinius ir būsimus poreikius. Kad susidursime su krizėmis, su kuriomis susiduriame dabar, turime dirbti kartu su kitomis akademinėmis disciplinomis ir kultūrine praktika bei bendradarbiauti su profesionaliais dizaineriais, bendruomenių organizacijomis, verslo atstovais, aktyvistais ir vyriausybinėmis institucijomis.

"Dizaino keitimo magistro" programos studentai gali pasirinkti išplėsti esamas žinias konkrečioje projektavimo srityje arba ieškoti naujų. Programa orientuota į meno ir eksperimentinius procesus bei kūrybinius mokslinius tyrimus, o studentai išsiugdys savo gebėjimą kritiškai vertinti, rengdami gerai apgalvotus ir į ateitį orientuotus projektavimo pasiūlymus. Ypatingas dėmesys skiriamas šiuolaikinėms ir kylančioms dizaino disciplinoms, tokioms kaip kritinis ir spekuliacinis dizainas, socialinis dizainas, meta-dizainas ir dizaino aktyvumas. Be to, mokiniai yra pristatomi ir praktiškai taikomi atitinkami metodai, padedantys sužinoti esamą situaciją, atverti mąstymo būdus ir formuoti ateities kūrybiškai ir skirtingai.


Patekimo reikalavimai

Bendrieji antrosios pakopos studijų reikalavimai ir specialūs atvykimo reikalavimai:

 • 90 kreditų pagrindinėje studijų kryptyje, Dizainas (įskaitant ne mažiau kaip 15 kreditų nepriklausomą projektą) arba lygiavertis
 • Patvirtintas portfelis ir ketinimų protokolas.
 • Anglų B / 6 arba lygiavertis.


Pasirinkimai

Atranka atliekama pagal akademinius nuopelnus ir patvirtintą portfelį.


Syllabus

Spustelėkite čia, jei norite programą sudaryti.


Karjera

Mūsų tikslas yra plėtoti meninę brandą ir paskatinti atsakingų dizainerių vaidmenis, daugiausia dėmesio skiriant tvarumui ir dizainui kaip pokyčių agentui. LNU, sukursite savo įgūdžius, kurie yra tiriamieji, su koncepcijos kūrimu ir įgyvendinimu sudėtinguose projektuose.


Laipsnis

Dailės magistras (pagrindinė studijų sritis: dizainas)


Paraiška ir portfelis

Paraiškų teikimo procesas susideda iš dviejų etapų. Pirma, jums reikia kreiptis į programą internete adresu www.universityadmissions.se (anglų k.) Arba www.antagning.se (švedų kalba). Tada jums reikia pateikti savo portfelį Linnaeus University mūsų svetainėje href = "drexel.lnu.se/portfolio .


GALUTINIS PARAIŠKOS DATA: 2018 m. Birželio 15 d


Pateikite savo prašymą kartu su portfelio ketinimų protokolu.

Žemiau rasite portfelio instrukcijas.


Portfolio gairės, "Dizaino pasikeitimo" magistro programa

Kad jūsų pateiktas portfelis laikomas baigtu, jis turi susidėti iš dviejų dalių:

 1. Reprezentacinis darbas
 2. Paskirties pareiškimas


1. Atstovavimo darbas

Jūsų portfelyje turėtų būti atrinkta 10 kūrinių iš labiausiai kūrybinio darbo ir turėtų būti įvairaus dizaino ir meno požiūrių bei rezultatų, susijusių su tvarumu ir dizainu, kaip pokyčių agentu. Mes raginame pasirinkti darbą, kuris parodo jūsų interesų spektrą, taip pat ir už studijų ribų. Pateikite 10 vienetų mūsų svetainėje, href = "drexel.lnu.se/portfolio PDF, PNG arba JPG formatuose. Galite įkelti ne daugiau kaip 50 MB.

Įkėlimo formoje įveskite trumpą jūsų perkamo darbo aprašą.


2. Tikslo pareiškimas

Prašau parašyti tikslą, kad ant vieno A4 puslapio aprašomas jūsų susidomėjimas dizainu, kuriame daugiausia dėmesio skiriama:

 • Ką jus domina?
 • Ką norite pakeisti per dizainą?
 • Kaip norėtumėte panaudoti savo išsilavinimą, kad pasiektumėte savo tikslus?
 • Koks tavo tvarumas?

Tikslo pareiškimas bus vertinamas pagal:

 • Jūsų sugebėjimas įsivaizduoti ir planuoti savo ateitį kaip dizainerį
 • Jūsų ankstesni ir numatomi įsipareigojimai dėl tvarumo ir pokyčių
 • Jūsų sugebėjimas išreikšti save anglų kalba

Pateikite savo pareiškimą apie tikslą į mūsų svetainę, href = "drexel.lnu.se/portfolio PDF, PNG arba JPG formatu.


Paraiškų teikimo procesą sudaro du etapai:


1 žingsnis

Prisijunkite prie programos internete adresu www.universityadmissions.se (anglų k.) Arba www.antagning.se (švedų kalba). Čia turi būti pateikti dokumentai, patvirtinantys jūsų tinkamumą magistrantūros studijų lygiui.

Taikomi šie programos kodai ir terminai:

Prašome pateikti savo paraišką programos kodui LNU-F2500 iki 2018 m. Sausio 15 d


2 žingsnis

Pateikite savo portfelį Linnaeus University (LNU).

Terminai, per kuriuos portfeliai turi būti gauti LNU, yra: 2018 m. Sausio 31 d


Priėmimas į programą

Jei atitiksite tinkamumo kriterijus, jūsų paraiška bus priimta ir įvertinta pagal jūsų portfelį. Portfelių vertinimą atlieka atrankos komitetas, kurį sudaro fakulteto nariai, išorės ekspertai ir dabartiniai studentai. Portfelis laikomas visuma, o portfelis vertinamas pagal šiuos kriterijus:

 • Meno kokybė
 • Vizualizavimo įgūdžiai
 • Kūrybiškas požiūris
 • Gebėjimas kritiškai mąstyti
 • Gebėjimas dirbti su tvarumu ir keisti kaip ketinimą

Pateikę paraišką ir portfelį, su jumis bus susisiekta, jei būsite atrinkti interviu. Mes siūlome pokalbį telefonu / internetu.

Universitetas neatskleis priežasčių, dėl kurių buvo priimtas ar atmestas bet koks individualus prašymas. Patvirtinti studentai bus informuoti per www.universityadmissions.se arba www.antagning.se .


Prašymo kontrolinis sąrašas


Klausimai?

Jei turite kokių nors klausimų dėl prašymo ar leidimo susijusio klausimo, nedvejodami kreipkitės į el. Paštą adresu Admissions Office: admission@lnu.se.

Jei turite klausimų dėl portfelio ar kitų klausimų apie programą, nedvejodami susisiekite su programos koordinatoriumi el. Paštu: zeenath.hasan@lnu.se.

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2018

Apie mokyklą

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. Skaityti mažiau
Växjö , Kalmaras + 1 Daugiau Mažiau