Dailės magistras prieduose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

114164_IMG_9688.jpg

Kontūrai

Dailės magistras prieduose ir papuošaluose Dizainas rengia projektų vadovus ir dizainerius, turinčius stiprią mados jautrumą ir galingą kultūrinę aplinką, galinčią interpretuoti produktų kūrimo sudėtingumą, būdingą dideliam plotui, turinčiam daug kontaktinių punktų ir skirtumų. Kursas skirtas reaguoti į atsirandančias kūrybinės pramonės reikmes profesinio ir mokslinio profilio ugdymo srityje, galinčias perkelti naujus poreikius Priedų srityje, kuris yra vienas iš pagrindinių Italijos kūrybinės pramonės objektų.

Struktūra

Pirmaisiais metais nagrinėjami visi su šia plačiąja sritimi susiję techniniai, kultūriniai, istoriniai ir metodologiniai aspektai su daugialypiu vizijos požiūriu.

Mados, rinkodaros, medžiagų, tvarumo ir tiekimo grandinės istorija analizuojama ir sukurta projektavimo dirbtuvėse, kurios leis studentui išreikšti sudėtingo produkto tyrimo rezultatą iki jo sukūrimo, naudojant skirtingus metodus, nuo skirtingų metodų. tradicinių metodų, skirtų naudoti naujausias technologijas. Per pirmuosius metus studentai baigs tobulinti savo kompetencijas ir manipuliuoti medžiagomis, projektavimo ir batų gamybos, odos gaminių ir projektų atstovavimo procesais.

Antraisiais metais ketinama tobulinti ir išplėsti studentų, turinčių įvairių juvelyrinių dirbinių, juvelyrikos srityje įgytas kompetencijas: nuo aukštų papuošalų iki bijoux iki kūno dalių (arba kūno dekoracijų). Dizaino istorija, medžiagų tipologija, modeliavimas atliekamas šioje vizijoje, visada vadovaujantis intensyvia laboratorine veikla bendradarbiaujant su akademikais ir specialistais, galinčiais perteikti skirtingus požiūrius ir vizijas. Studentai išmoks atpažinti įvairius metalus, brangakmenius ir neįprastas medžiagas. Tyrimo procesas konsoliduojamas ir išreiškiamas asmeniniais ir pažangiais dizainais.

Studentai taip pat turės galimybę integruoti savo studijų kelią su papildoma veikla, pavyzdžiui, dalyvavimu konferencijose, tarptautiniuose konkursuose, pramonės projektuose, siekiant išplėsti jų interesų keliamus argumentus, atsiradusius jų studijų kelyje, ir įdiegti savo asmeninius tyrimus šioje srityje. jų interesus.

Akreditacija

Kursą akreditavo Italijos švietimo, universiteto ir mokslinių tyrimų ministerija.

Kurso pabaigoje studentai, patenkantys į atvykimo reikalavimus, gaus meno magistro diplomą (120 ECTS).

Priėmimas

Siekiant užtikrinti kursų kokybę, įstojimas yra ribotas iki fiksuoto studentų skaičiaus kasmet.

Dėl šios priežasties rekomenduojame, kad besidomintys studentai pateiktų savo prašymą birželio mėn. Vėlavę paraiškas kviečiame pareiškėjus kreiptis į „Accademia Costume e Moda“ konsultavimo tarnybą.

Norint kreiptis dėl kurso, būtina siųsti mokymo programą, motyvacinį laišką ir portfelį, kurį įvertins mūsų švietimo direktorius ir perduos interviu.

Trukmė

Kursų trukmė yra du akademiniai metai, o lankymasis yra privalomas, tačiau turi būti priimtas galutiniuose vertinimuose.

Patekimo reikalavimai

Kursų dalyviai turi turėti atitinkamą laipsnį mados dizaine iš Italijos institucijos (3 metų laipsnio minimalus reikalavimas, 180 kreditų) arba tarptautinį universitetą ar kolegiją (bakalauro laipsnį).

Studentai taip pat turi turėti B1 lygio italų arba 5,0 IELTS anglų kalbos sertifikavimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2019

Apie mokyklą

Accademia Costume & Moda offers courses legally recognised by the Italian Ministry of Education, Universities and Research under the body that rules Artistic Higher Education. Culture, Design and ... Skaityti daugiau

Accademia Costume & Moda offers courses legally recognised by the Italian Ministry of Education, Universities and Research under the body that rules Artistic Higher Education. Culture, Design and Craftmanship linked to a laboratorial approach are the key points of the School’s educational mission. The objective is to help the students start their careers, supporting them in the process of recognising and consolidating their creative identity. Skaityti mažiau