Dailės magistras vaikų raidoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Tarptautinė menų magistro programa, skirta vaikų vystymuisi, buvo sukurta siekiant pagerinti besivystančių šalių vaikų, gyvenančių besivystančiose šalyse, gyvenimą, mokant ir skatinant profesionalų vadovavimą, kuris padės įgyvendinti įvairias darbotvarkes šiam tikslui pasiekti.

Programa teikiama per Socialinių mokslų fakultetą kartu su Vaikų raidos ir tarptautinės mokyklos, Haifos universiteto, studijų centru. Mokoma anglų kalba, visą darbo dieną dirbanti vienerių metų programa yra skirta mokyti naujos kartos tarptautinių ekspertų, kurie sutelks dėmesį į neatidėliotinus klausimus, susijusius su vaiko raidos pobūdžiu ir kaip jis taikomas vaikų ir jų šeimų gyvenimui besivystančiose šalyse .

Ši unikali programa suteikia būsimiems specialistams visapusišką teorinį pagrindą ir taikomą įgūdžių rinkinį, kuris bus veiksmingas teigiamai įtakojant vaikų ir jų šeimų gerovę.

Ką mokysi

Programą sudaro kursai, skirti studentams suteikti išsamų supratimą apie vaiko vystymąsi iš įvairių disciplinų perspektyvos , kad būtų užtikrintas holistinis ir visapusiškas šios srities supratimas visais aspektais. Tyrimo elementai apima vystymosi psichologiją, psichopatologiją, neurologiją, pažintinę ir kalbos plėtrą, intervenciją ir prevenciją, metodologiją ir statistiką, tėvų ugdymą ir vaikų vystymąsi tarpkultūrinėje aplinkoje. Taip pat įtraukti seminarai klinikinio stebėjimo metu.

Taip pat yra daugybė įvairių disciplinų lyderių paskaitų, kuriose aptartos temos apima ankstyvą vaikų priežiūrą, elgesį su vaikais; aplinka ir genetika; našlaičiai, globos, priėmimas, trauminis stresas, dramos terapija, miego ir vaiko vystymasis; politinis smurtas ir vaikų kareiviai; ir vaikų teises.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2019

Apie mokyklą

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Skaityti mažiau