darbo ir politikos meno meistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dailės magistras darbo ir politikos studijos yra skirtos sąjungų atstovų, žmogiškųjų išteklių specialistai, arbitrai, pedagogai, žurnalistai, politiniai aktyvistai, teisininkai, ir tuos, kurie dalyvauja vyriausybės ar privačios pramonės. Nors programa numato, Amerikos darbo santykių, darbo istorija, darbo teisės ir kolektyvinių derybų fone, pirminės koncentracija yra apie esamas problemas ir politikos pasaulio ekonomikos pokyčiai, technologijų, darbo jėgos ir darbo vietos.

Studentų, kurie siekia karjeros, programa taip pat siekiama sustiprinti savo profesinės kompetencijos ir karjeros galimybes stiprinti savo bendravimo, analizės ir vadovavimo įgūdžių.

Programos aprašymas

Darbo ir politikos studijų programa kreipiasi į antrosios pakopos studijų studentų, dirbančių sąjungų, verslo, valdžios ir mokyklos, ir studentai aktyviai darbo ir politikoje. Ji yra skirta, kad jums daugiau veiksmingai savo dabartinę poziciją ir pasiruošti didesnę atsakomybę arba naujų darbo vietų, kad susidoroti su klausimais svarbą darbo, darbo santykių ar žmogiškųjų išteklių.

Nors programa suteikia jums su Amerikos darbo santykių, darbo istorija, darbo teisės ir kolektyvinių derybų fone, koncentracija, apie esamas problemas ir politikos pasaulio ekonomikos pokyčiai, technologijų, darbo jėgos ir darbo vietos.

Programa taip pat siekia sustiprinti savo profesinės kompetencijos ir karjeros galimybes stiprinti savo bendravimo, analizės ir vadovavimo įgūdžių. Ji skatina naudoti savo pasirenkamuosius kursus, tyrimo būdai, ir galutinį projektą plėtoti specialybės srityje. Fakulteto padės jums kurti savo kursai, siekti individualių mokslinių tyrimų projektų, ir praktikumų ir stažuotės.

Jūs taip pat turite galimybę vykdyti žmogiškųjų išteklių valdymo koncentracija. Ši naujoviška programa leidžia jums išnagrinėti klausimus, susijusius su kintančių darbo jėgos studijuoja tokius kursus kaip: Kompensacija, motyvacija ir našumas temomis, skatinti mokymąsi suaugusiųjų plėtros ir mokymo organizacijos, ir siekti organizacinis efektyvumas.

Visi matriculated studentai pirmą kartą registruotis ne rudenį ar pavasarį rezidentūros. Visi nauji matriculated studentai privalo imtis pirmųjų dviejų reikalaujama kursai, politikos studijų I ir darbo Ypatingas dėmesys seminaro, kurie prasideda tik rudenį ir pavasarį.


Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2011

Apie mokyklą

Founded in 1971, "Empire State College, valstybinio universiteto Niujorkas, yra viena universiteto 13 kolegijų menų ir mokslų, akredituotos Vidurio narės Komisijai dėl aukštojo mokslo. Mes vienareikšm ... Skaityti daugiau

Founded in 1971, "Empire State College, valstybinio universiteto Niujorkas, yra viena universiteto 13 kolegijų menų ir mokslų, akredituotos Vidurio narės Komisijai dėl aukštojo mokslo. Mes vienareikšmiškai skirtos tarnauti suaugusiųjų, siekiančių susieti, bakalauro ir magistro laipsnius. College siūlo prieinamą, SUNY laipsnių vietoje, esant 35 vietų Niujorko valstijos ir užsienyje, taip pat tik internete. &nbsp Tu renkiesi, kaip, kada ir kur norite studijuoti. Kai fotografuojate kursus Empire State College, esate tarp 17000 suaugusių besimokančiųjų įteiktas kasmet kolegijoje. &nbsp Mes siūlome: Įperkamos SUNY mokslą Laipsniai, kad gali būti pritaikyta Jūsų išsilavinimą, karjerą ir asmeninių tikslų Aiškų procesą, įvertinti ir apdovanoti kredito kolegijos lygio mokymosi iš savo darbo ir gyvenimo patirtį Nepriklausomų studijų programos, ekskursijos pagal likutinę SUNY fakultetas mentoriais, kad leidžia jums tyrimą, jums patogiu laiku "Perdavimo-friendly" politikos Studentų elektroninės bibliotekos ir studijų ištekliai Pastaraisiais SUNY studentų apklausas, Empire State College nuolat yra # 1, studentų pasitenkinimu. Mūsų internetinis studijų programos yra industrijos lyderiai su daugiau nei 300 kursų nėra. &nbsp Mūsų 53.000 absolventų didžiuojasi, kad jų laipsniai yra srovė, svarbi ir parduoti, dažnai lemia reklamos, naujų darbo vietų ar magistrantūros studijas. Skaityti mažiau