Dailės magistras darbo ir politikos studijos yra skirtos sąjungų atstovų, žmogiškųjų išteklių specialistai, arbitrai, pedagogai, žurnalistai, politiniai aktyvistai, teisininkai, ir tuos, kurie dalyvauja vyriausybės ar privačios pramonės. Nors programa numato, Amerikos darbo santykių, darbo istorija, darbo teisės ir kolektyvinių derybų fone, pirminės koncentracija yra apie esamas problemas ir politikos pasaulio ekonomikos pokyčiai, technologijų, darbo jėgos ir darbo vietos.

Studentų, kurie siekia karjeros, programa taip pat siekiama sustiprinti savo profesinės kompetencijos ir karjeros galimybes stiprinti savo bendravimo, analizės ir vadovavimo įgūdžių.

Programos aprašymas

Darbo ir politikos studijų programa kreipiasi į antrosios pakopos studijų studentų, dirbančių sąjungų, verslo, valdžios ir mokyklos, ir studentai aktyviai darbo ir politikoje. Ji yra skirta, kad jums daugiau veiksmingai savo dabartinę poziciją ir pasiruošti didesnę atsakomybę arba naujų darbo vietų, kad susidoroti su klausimais svarbą darbo, darbo santykių ar žmogiškųjų išteklių.

Nors programa suteikia jums su Amerikos darbo santykių, darbo istorija, darbo teisės ir kolektyvinių derybų fone, koncentracija, apie esamas problemas ir politikos pasaulio ekonomikos pokyčiai, technologijų, darbo jėgos ir darbo vietos.

Programa taip pat siekia sustiprinti savo profesinės kompetencijos ir karjeros galimybes stiprinti savo bendravimo, analizės ir vadovavimo įgūdžių. Ji skatina naudoti savo pasirenkamuosius kursus, tyrimo būdai, ir galutinį projektą plėtoti specialybės srityje. Fakulteto padės jums kurti savo kursai, siekti individualių mokslinių tyrimų projektų, ir praktikumų ir stažuotės.

Jūs taip pat turite galimybę vykdyti žmogiškųjų išteklių valdymo koncentracija. Ši naujoviška programa leidžia jums išnagrinėti klausimus, susijusius su kintančių darbo jėgos studijuoja tokius kursus kaip: Kompensacija, motyvacija ir našumas temomis, skatinti mokymąsi suaugusiųjų plėtros ir mokymo organizacijos, ir siekti organizacinis efektyvumas.

Visi matriculated studentai pirmą kartą registruotis ne rudenį ar pavasarį rezidentūros. Visi nauji matriculated studentai privalo imtis pirmųjų dviejų reikalaujama kursai, politikos studijų I ir darbo Ypatingas dėmesys seminaro, kurie prasideda tik rudenį ir pavasarį.


Peržiūrėti 1 daugiau kursų Empire State College, State University of New York »

Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Rgs. 2019
Duration
15 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019