Dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo magistrantūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo magistrantūra suteikia studentams tvirtą abiejų disciplinų supratimą. Čia didelis dėmesys skiriamas jų susikirtimui ir socialiniams, etiniams bei teisiniams aspektams, atsirandantiems praktiškai juos naudojant.

Dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo magistrantūra yra dvejų metų dėstoma programa. Jį sudaro trijų semestrų dėstomi kursai, po kurių eina tyrimo projektas, pateikiantis disertaciją ir ginančią ketvirtosios kadencijos pabaigoje.

Pabrėžia

 • Dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo magistrantūra yra labai sutelkta programa, leidžianti studentams susikoncentruoti į pagrindinius dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo (ir jų susikirtimo) dalykus, papildomai pabrėžiant socialinius, etinius ir teisinius aspektus, atsirandančius praktikoje.
 • Programa vykdoma kartu (kaip „dvigubo laipsnio programa“) su Udinės universitetu. Klagenfurto ir Udinės universiteto studentai galės bendradarbiauti paskaitose (pristatomos internetu) ir projektuose.
 • Studentai gali išsiversti ir studijuoti kursus, susijusius ir su dirbtinio intelekto, ir kibernetinio saugumo taikymo sritimis, visapusiškai pasinaudodami abiejų universitetų teikiamomis galimybėmis.

© aau / Daniel Waschnig

Mokymo formatas

Šešiuose privalomuose kursuose mokomi būtini matematiniai, techniniai, socialiniai, etiniai ir teisiniai dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo pagrindai. Šių kursų klasės dydis yra apytiksliai 30 studentų. Mokymo metodai svyruoja nuo klasikinių paskaitų, pratybų klasėje, diskusijų grupių ir praktinių praktinių užduočių.

Privalomi kursai

 • Dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo pagrindai:
  Šio kurso tikslas yra susipažinti su kai kuriais matematiniais ir techniniais būdais, kurie yra labai svarbūs tiek AI, tiek kibernetiniam saugumui.
 • Dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo socialiniai, etiniai ir teisiniai aspektai:
  Šio kurso tikslas yra supažindinti studentus su socialiniais, etiniais ir teisiniais aspektais, kurie pagrindžia dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo naudojimą praktikoje.
  Šį kursą lanko Udinės universiteto studentai (dalyvavimas internetu).
 • Dirbtinio intelekto įvadas:
  Šio kurso tikslas yra suteikti studentams teorinių žinių apie įvairias dirbtinio intelekto sritis, praktinius gebėjimus naudoti ir įdiegti AI sistemas, taip pat gebėjimą atsižvelgti į socialinius, etinius ir teisinius aspektus konkrečiuose AI dislokavimuose.
 • Mašinų mokymasis ir giluminis mokymasis:
  Šio kurso tikslas - suteikti tikslingą įvairių formų mašininio mokymosi metodų, ypač giliųjų nervinių tinklų, gydymą.
 • Įvadas į kibernetinį saugumą:
  Šio skyriaus tikslas - supažindinti studentus su daugeliu kibernetinio saugumo koncepcijų ir metodų, kurie ypač svarbūs saugaus dirbtinio intelekto diegimui. Šį kursą lanko Udinės universiteto studentai (dalyvavimas internetu).
 • Dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo tikrinimas ir patvirtinimas:
  Šio skyriaus tikslas - suteikti studentams galimybę naudotis pažangiausiais tikrinimo ir patvirtinimo būdais, kad būtų parodytas diegimų teisingumas. Šį kursą veda Udinės universitetas.

Neprivalomi kursai

Studentai gali pasirinkti iš daugybės tam skirtų kursų, apimančių pažangias dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo temas, kurias siūlo alt = "Klagenfurto universitetas ir Udinės universitetas. Visi studentai turi pasirinkti keletą pažengusių kursų nuo atsakingos inovacijos srities iki toliau tobulinti savo įgūdžius apsvarstyti socialinius, etinius ir teisinius aspektus, dirbtinai pritaikant dirbtinio intelekto ir (arba) kibernetinio saugumo sprendimus.

Mes taip pat siūlome galimybę dirbti projektinį darbą: yra mažų ir didelių projektų, ir, kur įmanoma, mes palengviname studentų grupes, bendradarbiaujančias arba studentus, atliekančius svarbius darbus pramoninėje aplinkoje.

Disertacija

Kiekvienam studentui paskiriamas vadovas iš alt = "Klagenfurto universitetas ir Udine universitetas. Temas galima pasirinkti iš dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo sričių.

Dvigubas laipsnis

Dvigubam laipsniui gauti gali studentai, baigę kursus, kurių rezultatas - ne mažiau kaip 30 ECTS, bet ne daugiau kaip 60 ECTS. Kiti studentai pasitraukia iš aukštojo laipsnio = "Klagenfurto universitetas.

Patekimo reikalavimai

Kandidatai turi turėti kompiuterių, matematikos, statistikos ar bet kurios susijusios srities bakalauro laipsnį platesnėje gamtos mokslų ar technologijos studijų programoje; Visų pirma, pareiškėjai turi parodyti tam tikras žinias apie pagrindines kompiuterių mokslo sąvokas (per kursus / modulius per savo bakalauras ar bet kokius projektus). Kandidatai taip pat turi įrodyti anglų kalbos mokėjimą ir asmenines bei profesines savybes, leidžiančias jiems pritaikyti šią magistrantūros programą.

Priėmimo sąlygos

 • Asmeninis pareiškimas: pareiškėjai, remdamiesi turima kvalifikacija (esamu laipsniu (-iais), darbo patirtimi, asmeniniais interesais), turi argumentuoti, kodėl jie turėtų gauti vietą šioje programoje
 • CV: išsilavinimo sąrašas, taip pat bet kokia praktinė, pramoninė patirtis, savanoriška veikla, kalbos mokėjimas ir kt.
 • Baigtų BSc laipsnių įrodymas (diplomo pažymėjimas, jei ne anglų ar vokiečių kalbomis, reikalingas patvirtintas vertimas)
 • Įrašų kopija
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas
 • Asmens ir tautybės įrodymas

Paraiškų pateikimo terminai

 • Registracijos laikotarpis specialiajai priėmimo procedūrai yra nuo 2020 m. Gegužės 1 d. Iki rugsėjo 15 d.
 • Pareiškėjų iš trečiųjų šalių registracijos laikotarpis yra nuo 2020 m. Gegužės 1 d. Iki gegužės 31 d.

Mokymasis

ES / EEE piliečiams ir asmenims, kurie naudojasi tomis pačiomis teisėmis kaip austrai prieš įstatymą, mokslas nėra mokamas (nuolatiniai gyventojai, bent penkerių metų gyvenamoji vieta Austrijoje iki studijų pradžios ir kt.).

Viršiję minimalų studijų laiką (plius du semestrus), šie studentai turi sumokėti 384 EUR mokestį už semestrą.

Studentai iš trečiųjų šalių turi mokėti 747 EUR mokestį už semestrą.

Visuotinis reitingas

Pasauliniame QS pasaulio universitetų reitinge „Top 50 iki 50“ Klagenfurto universitetas patenka į geriausių 150 jaunų - iki 50 metų - universitetų sąrašą. Kompiuterių mokslo srityje Klagenfurto universitetas užėmė trečiąją vietą tarp Austrijos universitetų 201–250 diapazone „The World University Rankings 2020“.
Technikos mokslų fakultete studentų ir studentų santykiai yra palankūs daugelio kitų universitetų santykiams, o tai skatina vertingą nuolatinį dėstytojų ir studentų mainus ir dialogą. Dėl to Techninių mokslų fakultetas siūlo mokymą, pritaikytą atsižvelgiant į konkrečius studentų reikalavimus, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas naujausioms mokslinėms išvadoms, kartu užtikrinant didelę praktinę dalį, nes vykdomi tyrimų projektai su įmonėmis.
Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Technical Sciences has been in existence since 2007, with the Department of Informatics being founded as early as 1986 and the Department of Mathematics and Statistics being established ... Skaityti daugiau

The Faculty of Technical Sciences has been in existence since 2007, with the Department of Informatics being founded as early as 1986 and the Department of Mathematics and Statistics being established in 1974. The Faculty comprises nine departments at present. Skaityti mažiau