Dizaino Magistro laipsnis: Grafinis dizainas ir Meno kryptis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Šis kursas yra susijęs su pažangių žvalgymo ir taikymo principų grafinio dizaino kontekste mokslinių tyrimų ir profesinio tobulėjimo. Su skaitmenine ir gamybos technologija susijęs dalyvavimas yra pagrindinis dalykas, norint atrasti ir pritaikyti naują mąstymą dizaino srityje.

Šis kursas ypač svarbus tiems, kurie domisi efektyviomis vizualinėmis komunikacijomis ir kuria novatoriškas koncepcijas ir metodus, susijusius su leidinių dizainu, iliustracija, judesio grafika, firminis stilius, fotografija, skaitmeninės terpės dizainas ir grafinis dizainas reklamai.

Ilgis

 • 1 metai: visą darbo dieną
 • 2 metai: ne visą darbo dieną

Savybės ir privalumai

Dizaino tinklas

Įsikūrusi Meno mokyklos širdyje, „MA Design“: grafinis dizainas ir meno kryptis yra naujoviško dizaino tinklo dalis - darbuotojų ir studentų bendruomenė, tirianti dizaino idėjas diskursyvioje, tarpdisciplininėje studijos aplinkoje. Kritiškai informuoti praktiniai dizaineriai, grupė veikia eksperimentiškai, įkvėpta naujų įžvalgų ir galimybių.

Besimokydami tam tikros kvalifikacijos magistro laipsnio, studentai patiria savo dalyką platesniame šiuolaikinės dizaino praktikos kontekste.

Specialistų aplinka

Buvo sukurtos specialios erdvės magistrantūros bendruomenei, kad magistrantūros bendruomenė galėtų klestėti. Šios mąstymo ir praktikos erdvės yra įsikūrusios Meno mokykloje, leidžiančiomis lengvai patekti į daugybę dirbtuvių, kuriose tradicinės ir šiuolaikinės įrangos derinys atveria įdomių galimybių pasaulį.

Karjeros galimybės

Mes auginame labai motyvuotus, nepriklausomus ir kūrybiškus mąstytojus, galinčius perduoti savo įgūdžius į kūrybinę rinką, kaip verslininkų novatoriai, laisvai samdomi specialistai ir novatoriški komandos žaidėjai. Anksčiau absolventai dažniausiai pasiekia aukštesnio lygio pareigas ar praktiką kaip individualūs prekybininkai, dizaino studijos menininkai, eksponuojami menininkai, muziejų kuratoriai, archyvarai, mokslininkai, akademikai, bendruomenės specialistai, specialistai ir filmų kūrėjai nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Patekimo reikalavimai

Turėsite ne mažiau kaip 2,2 JK pagyrimo laipsnio ar jam prilygintą tarptautinį laipsnį arba laipsnio ekvivalento antrosios pakopos diplomą ar profesinę kvalifikaciją. Arba galite būti priimtas, jei sugebėsite įrodyti tinkamas žinias ir įgūdžius, laikydamiesi pagyrimo laipsnio. Be to, turite pateikti ir skaitmeninį aplanką.

Užsienyje esantiems kandidatams reikės IELTS, kurių bendras įvertinimas yra 6,5, bet ne mažiau kaip 5,5 bet kurioje kategorijoje, arba lygiavertė pripažinta anglų kalbos kvalifikacija.

Atkreipkite dėmesį: jei norite kreiptis į šį kursą, turite pateikti tik vieną nuorodą.

Kurso informacija

MA dizainas: Grafinis dizainas ir meno kryptis susideda iš keturių vienetų iš viso 180 kreditų.

Programa yra skirta padėti jums prisitaikyti prie magistro lygio tyrimų ir praktikos iššūkių, leidžiančių jums nustatyti ir apibūdinti aiškią kryptį magistrantūros studijoms.

Jus paskatins kurti dizaino pasiūlymus, kurie apima pagrindines dizaino problemas, sudėtingumą ir ambicijas, visapusiškai atsižvelgiant į santykinius kontekstinius veiksnius.

Jūs taip pat bus skatinamos ir remiamos išplėsti savo patirtį profesinėje srityje, pasitelkiant praktinį projektą, mokslinių tyrimų kontekstą, keitimąsi, darbo patirtį ar kitokius derybinius profesionalius sąveikos su išorės partneriais, studentų grupių ir kūrybinės pramonės atstovais.

Programos pabaigoje vykdysite svarbų projektą, kurio tikslas - sujungti savo ankstesnius tyrimus ir praktiką į visiškai realizuotas kolekcijas, kūrinius, pasiūlymus, verslo planus ar parodas - bet kokias priemones, tinkamas darbui. Jūs taip pat būsite sukūrę savo profesijos ar disciplinos konteksto ir praktikos tęsimo strategiją.

1 metai

MA dizainas: Grafinis dizainas ir meno kryptis susideda iš keturių vienetų iš viso 180 kreditų.

Pagrindiniai vienetai

Profesionalios platformos

Šis padalinys išplečia jūsų patirtį profesinėje srityje per praktinį projektą, tyrimų kontekstą, mainus, darbo patirtį ar kitą derybų būdu profesinę sąveiką su išorės partneriu, studentų grupėmis ir kūrybine industrija. Projektai ir praktikos vyksta tam tikrame regiono meno, dizaino ir žiniasklaidos organizacijų tinkle, tačiau juos gali rengti ir atskiri studentai, jei jie remiasi panašiomis profesinio tobulėjimo ir patirties sistemomis. PDP taip pat vyksta šiame skyriuje.

Dizaino praktika 1: ketinimų metodo sintezė

Pirmoji šio skyriaus dalis yra skirta supažindinti jus su magistro lygio tyrimų ir praktikos iššūkiais, leidžiančiais jums identifikuoti ir apibūdinti aiškią jūsų magistrantūros projektavimo kryptį. Antrasis apima jūsų individualių dizaino pasiūlymų rengimą, 2-osios projektavimo praktikos platformos sukūrimą.

Dizaino praktika 2 (grafinis dizainas ir meno kryptis)

Šis skyrius yra susijęs su kūrinio kūrimu ir gamyba, įgyvendinant jūsų individualias kūrybines ambicijas grafinio dizaino ir meno krypčių srityje. Darbe bus apibendrinti ankstesnių padalinių atlikti tyrimai ir plėtra. Būsite skatinami bendradarbiauti su bendraamžiais, išorės partneriais ir virtualiomis bendruomenėmis ir kritiškai įvertinti savo darbą.

Tikriausiai pasirinktiniai vienetai

Komerciniai dizaino aspektai

Šis skyrius apima tokias temas kaip rinkos tyrimai ir paslaugų dizainas; vartotojo elgesys - poreikiai ir požiūris; inovacijų sklaida; komerciniai produkto dizaino aspektai, įskaitant produkto pateikimą į rinką, pvz., gamybos ir paskirstymo kanalus, kainą ir kainą, reklamą ir rėmimą.

Ginčijamos teritorijos

Šis skyrius analizuos ginčijamą konceptualiųjų ir materialiųjų teritorijų, kuriose kuriamos žmogaus tapatybės ir kultūros, pobūdį.

Skaitmeninės ateities

Šis skyrius suteikia studentams galimybę išplėsti ir patobulinti savo praktiką įtraukiant, tiriant ir plėtojant skaitmeninį turinį platesnėje mokslinių tyrimų bendruomenėje.

Sveikata ir gerovė

Šis skyrius daugiausia dėmesio skiria visuomenės sveikatai ir gerovei, akcentuodamas nelygybę; Prevencija; Skatinimas ir apsauga. Remdamasis tvirtu meno / dizaino palikimu klinikinėje aplinkoje, šis padalinys praplės jūsų supratimą apie teoriją ir praktiką atsirandančioje visuomenės sveikatos darbotvarkėje ir, pasinaudodamas realių tyrimų galimybėmis, siūlys tyrinėti individualią praktiką įvairiuose kontekstuose: pvz., Psichiniame. sveikata, ilgalaikės sąlygos, sveikas senėjimas ir aktyvi savijauta.

Muziejus ir miestas - miestas kaip muziejus

Skyrius tiria muziejaus ryšį su miestu ir miestu kaip muziejumi. Dėmesys keičiasi tarp teorinių ir istorinių modelių, taip pat pasinaudojama konkrečiomis miesto vietomis ir institucijomis.

Derybinis tyrimas

Šis skyrius siūlo jums individualią galimybę išplėsti ir patobulinti savo praktiką įtraukiant savarankiškai suderintą tyrimą. Tai leis studentams:

 • Išplėskite 1 praktikoje pateiktas idėjas ir pasiūlymus
 • Palengvinkite gilesnį mokymosi lygį tam tikroje dirbtuvėje ar dalyko disciplinoje arba konceptualioje paradigmoje
 • Vykdykite išorinį projektą ar konkurso vadovą, atitinkantį jūsų praktiką.

Tyrimų ir finansavimo pasiūlymų rašymas

Įvadas į pasiūlymų rašymą finansavimo įstaigoms, tokioms kaip Menų ir humanitarinių tyrimų taryba (AHRC) ir Menų taryba Anglijoje (ACE). Šis skyrius apims tokias temas kaip: pagrindinių idėjų generavimas; kuriant kritines ir koncepcines sistemas; patikimos metodikos ir metodų nustatymas; supratimas apie Šiaurės Vakarų konsorciumo doktorantūros mokymo partnerystės, AHRC ir ACE parametrus; bendradarbiavimo svarba; darbas grupėse, visuomenės įsitraukimas ir poveikis; idėjų pristatymas grupei, kritiškos informacijos pateikimas ir gavimas; veiksmingo rašymo stiliaus plėtojimas; pasiūlymų struktūrizavimas ir išsamus rašymas; biudžeto sudarymas ir ekonominio efektyvumo bei suderinto finansavimo svarba; laiko planavimas; susipažinimas su Je-S.

Vaizdai ir archyvai

Šis skyrius tiria teorines, kritines ir praktines dailės, fotografijos ir archyvo perspektyvas.

Vertinimo koeficientai ir kontaktinės valandos

10 kreditų prilygsta 100 studijų valandų, tai yra paskaitų, seminarų ir praktinių užsiėmimų bei savarankiškų studijų derinys. Magistro kvalifikaciją paprastai sudaro 180 kreditų, PGDip 120 kreditų, PGCert 60 kreditų ir MFA 300 kreditų. Tiksli studijų laiko sudėtis ir įvertinimai kursui skirsis atsižvelgiant į pasirinktą variantą ir mokymosi stilių, tačiau tai gali būti:

Tyrimas

 • Visas laikas: 25% paskaitų, seminarų ar panašių dalykų; 0% talpinimas; 75% savarankiškas tyrimas
 • Ne visą darbo dieną: 25% paskaitų, seminarų ar panašių dalykų; 0% talpinimas; 75% savarankiškas tyrimas

Vertinimas

 • Visas laikas: 100% kursinių darbų; 0% praktiškas; 0% egzamino
 • Ištęstinės: 100% kursinių darbų; 0% praktiškas; 0% egzamino

Mančesterio meno mokykla

Mūsų meno mokykla yra antroji seniausia dizaino mokykla Didžiojoje Britanijoje, siūlanti kursus, skirtus patenkinti specialistų poreikius ir suteikti studentams priemonių jų pasirinktai karjerai.

Kaip ir Mančesterio miestas, mokykla didžiuojasi kūrybiškumu, netradiciškumu ir profesionalumu, rengdama įvairius architektūros, meno, dizaino, žiniasklaidos ir teatro bakalauro ir magistro kursus unikalioje kūrybinėje aplinkoje, skatinančioje kūrybinį bendradarbiavimą tarp skirtingų disciplinų.

Mokesčiai

JK ir ES studentai
 • JK ir ES studentai: Visas laikas: 1542 svarų sterlingų už 30 kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
 • JK ir ES studentai: Dalinio laiko mokestis: 1542 svarų sterlingų už 30 studijų kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
Ne ES ir Lamanšo salų studentai
 • Ne ES tarptautiniai studentai ir Normandijos salos studentai: Visas laikas: 2750 svarų sterlingų už 30 kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
 • Ne ES tarptautiniai studentai ir Normandijos salos studentai: Iš dalies mokestis: 2750 svarų sterlingų už 30 studijų kreditų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
Papildoma informacija

Magistrantūros kvalifikacija paprastai apima 180 kreditų, 120 kreditų PGDip, 60 kreditų PGCert ir 300 kreditų MFA. Studijų mokesčiai bus vienodi kiekvieniems studijų metams, jei kursas bus baigtas įprastiniu laikotarpiu (ne kartoti metai ar pertraukos studijoje).

Neakivaizdinės studijos gali užimti ne daugiau kaip 90 kreditų kiekvienais mokslo metais.

Papildomos išlaidos

Specialisto išlaidos

Studentai vykdo individualizuotą studijų programą, atsižvelgdami į savo praktinius interesus. Medžiagų kaina priklausys nuo šios asmeninės praktikos tobulėjimo ir priklausys nuo medžiagų, reikalingų idėjoms įgyvendinti. Gali būti, kad keliamos išlaidos, susijusios su asmeninių tyrimų vykdymu. Nereikalaujama, kad studentai nuo nulio sukurtų veikiančių priemonių rinkinį, atsineštų fotoaparatą ar nusipirktų nešiojamąjį kompiuterį. Medžiagų kaina gali skirtis - nuo brangaus stiklo pūtimo iki nemokamo skaitmeninio programavimo - tai priklauso nuo individualios praktikos.

Įdarbinimo išlaidos

Profesionalių platformų skyriui gali reikėti tam tikrų kelionės / pragyvenimo išlaidų, jei studentas pasirenka praktiką, kuriai reikia keliauti.

Profesinės išlaidos

Papildomai kvalifikacijai gauti nereikia jokių papildomų narystės mokesčių.

Kitos išlaidos

Kai kurie studentai gali pasirinkti spausdinti ir įrišti savo rašytinę vertinimo medžiagą, o tai kainuotų iki 100 svarų sterlingų. Daugelis studentų pasirenka rašytinį darbą, o kai kurie aplankai dirba elektroniniu būdu nemokamai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Skaityti daugiau

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Skaityti mažiau