Dizaino ir inovacijų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dizaino ir inovacijų magistras - tai aukšto efektyvumo ir kvalifikacijos kėlimo programa, skirta specialistams, kurie nori pakeisti pasaulį per strateginį dizainą, tvarumą ir inovacijas ir kurie taip pat nori pakeisti savo gyvenimą darbo ir asmeninėmis prasmėmis per tokio tipo mokymą ir patirtį. programos teikia.

Suprantama, kad tai reikšmingas postūmis mūsų studentų profesiniam tobulėjimui, priskiriant juos patraukliam profiliui įmonėms ir atveriant naujas galimybes jų darbiniame gyvenime.

Dizaino ir inovacijų magistras plėtoja unikalius įgūdžius ir kompetencijas dėka įvairios programos metodikos ir patirties kartu su pripažintais specialistais.

Meistras sutelkia dėmesį į inovacijas ir strateginį dizainą kaip centrinę ir skersinę ašį tuo pačiu metu, nepamiršdamas, kokį poveikį kūrybinės mintys gali turėti įmonėms. Kurso metu studentai dalijasi bendru turiniu ir projektais ir, kita vertus, teikia specialius mokymus kiekvienai iš sugyventinių disciplinų: Amatų ir gaminių projektavimo laboratorijai, Verslo ir strateginio dizaino laboratorijai bei Komunikacijos dizaino laboratorijai .

Kaylah Otto / Unsplash

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campu ... Skaityti daugiau

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campuses came quite naturally. Skaityti mažiau