Dizaino magistras - inovacijos, strategija ir produktas

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Šis kursas vyksta anglų kalbos.

1-ojo lygio magistro kursas "Dizainas" rengia naujos kartos dizainerius ir strategus, kurie yra pasirengę spręsti problemų sprendimą, susidūrę su klientų ir klientų poreikiais projektavimo procese. Kursas suteikia galimybę išnagrinėti skirtingas gamybos sistemas. Dalyviai nuolat skatinami ir skatinami kurti savo projektavimo metodikas, kad būtų sukurtos unikalios dizaino koncepcijos, atitinkančios rinkos poreikius. Naudojant šiuolaikines kalbas ir išraiškas ateities scenarijai pasiekiami ir transformuojami į novatoriškus dizaino sprendimus. Magistro kursas grindžiamas tarpdisciplininiu komandos požiūriu, kaip ir geriausiose projektavimo agentūrose ir ekspertų grupėse. Studijų programos stažuotė yra šio kurso pasiekimas, nes tai suteikia galimybę pakaitinę profesinę patirtį į akademinę studijų programą. Siekiant palengvinti profesinių galimybių pasirinkimą, studijų programos stažuotė gali būti atliekama studijose / įmonėse, atitinkančiose kursų tikslus, arba "universitetuose" per profesionalų modeliavimo projektą.

Laipsnio pavadinimas - kursą pripažįsta MIUR (Švietimo, universiteto ir mokslinių tyrimų ministerija) kaip akademinės magistro I lygio kreditą, įvertintą 60 kreditų, leidžiančių studentams toliau studijuoti Italijoje ar užsienyje.

Tikslas - "Dizaino magistras" yra atviras italų ir tarptautiniams absolventams, baigusiems vieną iš šių disciplinų: architektūros, inžinerijos, dizaino, ekonomikos ir humanitarinių mokslų dalykų.

Metodologija ir struktūra. Magistrantūros studijų kursas yra sukurtas kaip eksperimentinis kelias, per kurį studentai gali patirti ir praktiškai įgyvendinti protą, įgytą kursuose, susidūrę su realiaisiais projektais ir verslo situacijomis, taikydami komandinio darbo ir mokymosi principus. darai. Kurso pagrindinė filosofija yra orientuota į klientus. Stiprūs ryšiai su pagrindinėmis Italijos ir tarptautinėmis įmonėmis suteikia išorines žinias ir įgūdžius, susijusius su dizainu, konkrečiais tyrimais ir verslo strategijomis. Pasibaigus šiam magistrantūros kursui, dalyviai išsiplėtė savo asmeninę apžvalgą ir tada gali susidurti su projektais ne tik gamybos ir techniniu požiūriu, bet ir svarbesne strategine bei sistemine perspektyva. Studentai įgyja sugebėjimą įsivaizduoti scenarijus ir sudėtingas prekių ženklų, produktų ir paslaugų ekosistemas. Jie taip pat mokosi naudotis etnografinių tyrimų priemonėmis, kad suprastų vertybes, požiūrį ir žmonių norus.

Magistrantūros studijų preliminarūs etapai apima temas, susijusias su projektavimo mąstymu ir atitinkamomis metodikomis: metodais ir vartotojo centruoto projektavimo įrankiais. Tradicinės paskaitos, seminarai ir laboratoriniai užsiėmimai yra struktūrizuoti lygiagrečiai, kad dalyviai galėtų būti suderinti su tais pačiais kultūros ir projektavimo įrankiais. Tada studentai nagrinėja skirtingus projektavimo proceso etapus, kuriuos sudaro eksperimentiniai ir interaktyvūs darbo srautai, kuriuos palaiko "Project Leader Advisors".

Konferencijos ir seminarai suteikia studentams galimybę susipažinti su pramonės specialistais ir agentūromis, svarbiais skaičiais projektavimo, verslumo, technologijų ir ekonomikos srityse. Galutinio projekto rezultatai yra pateikiami kurso pabaigoje komisijai, sudarytai iš pramonės specialistų ir ekspertų.

Ankstesniuose leidiniuose projektai buvo sukurti kartu su Midea, Ferrarelle, Piaggio, Ceres, Rizoma, Tecnargilla, Vitasnella, Scoprega, Verallia, Prodir, TVS, Vibram.

Karjeros galimybės - Meistras traukia specialistus, turinčius stiprius dizaino ir naujovių įgūdžius, tinka dirbti dizaineriais studijose, agentūrose, dizaino įmonėse, institucijose ir auto gamyboje, arba gali kurti savo verslą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Skaityti mažiau
Milanas , Milanas , Milanas + 2 Daugiau Mažiau