Įvadas

Dizaino magistro laipsnį (MDEF) organizuoja Katalonijos pažangiosios architektūros institutas ir ELISAVA Barselonos dizaino ir inžinerijos mokykla , bendradarbiaudama su Fab akademija.

Mokytojas yra devynių mėnesių patirtis (šiuo metu rengiamas antrasis metai) studentams, norintiems išplėsti savo interesus ir įgyti įgūdžių protestus paversti prototipais, idėjomis į veiksmus ir kurie verčiasi transformuoti misiją dabartinę padėtį visuomenėje. Programa susideda iš keturių kritinių žingsnių: tyrinėjimas, instrumentavimas, refleksija ir taikymas. Per šiuos keturis žingsnius kapitonas siekia pateikti strateginę viziją ir priemones dizaineriams, sociologams, ekonomistams ir kompiuterių mokslininkams, kad jie taptų pokyčių agentais daugelyje profesinių aplinkų. Programoje daugiausia dėmesio skiriama intervencijų, skirtų produktams, platformoms ir dislokavimui, kuriais siekiama sukurti naujus ateities sandorius, projektavimas, anksčiau analizuojant dabartinius visuomenės ir pramonės iššūkius.

Studentai bus skatinami dirbti daugelyje skalių (nuo bitų iki geografijos), kad būtų galima sukurti ir išbandyti realaus pasaulio intervencijas. Šios programos teorinis ir praktinis turinys siūlo tiriamąją kelionę, siekiant suprasti ir kritikuoti trikdančių technologijų - skaitmeninės gamybos, blokų, sintetinės biologijos, dirbtinio intelekto - vaidmenį, be kita ko, transformuojant nustatytą tvarką. Tuo pačiu metu MDEF metu studentai sukurs hibridinį profilį, kuris susimaišo įvairius įgūdžius (techninius ir žmogiškuosius), kurie bus taikomi įgyvendinant projektus.

Šių meistrų absolventai turės plačią ir informuotą viziją apie technologijų poveikį verslui, švietimui, visuomenei ir kultūrai, taip pat išbandys ir išbandys kai kurias iš šių technologijų studijose (tyrimai, projektavimas ir plėtra). Kapitono metu bus skatinami keli potencialūs bendradarbiavimo su pramonės, vyriausybės ir kitais profesiniais sektoriais projektai, kad būtų galima sukurti daugiau naudingų projektų. „IAAC“ ir „Fab Lab Barcelona“ bendradarbiavo su šiomis organizacijomis: „Nike“, „IKEA“, „Airbus“, „Festool“, „Ajuntament de Barcelona“, „UN-Habitat“ ir kt. ELISAVA bendradarbiavo su kompanijomis, tokiomis kaip Agbar, Cisco Systems, Hewlett Packard, DUPONT, SUEZ, SEAT, Yamaha.

Ne ES: 16 000 EUR

ES: 12 800 EUR

Priėmimas Bakalauro ar aukštesnio lygio pramoninio dizaino, gaminio projektavimo, urbanistikos, grafinio dizaino, sąveikos projektavimo, informatikos, inžinerijos (mechanikos, chemijos, gaminių, medžiagų), sociologijos, antropologijos, ekonomikos ir kitų susijusių profesijų.

Kodėl reikia kurti ateities sandorius?

Mes gyvename sparčių pokyčių akimirkoje, kur naujos ekonominės, aplinkos ir socialinės paradigmos kelia iššūkį 150 metų senumo pramonės visuomenei. Biosfera, finansų rinkos, šeimos struktūros, verslo modeliai produktų kūrimo srityje ir visuomenė apskritai yra ginčijami viename svarbiausių pereinamųjų žmonių istorijos laikotarpių. Nors pramoninė revoliucija visuomenei suteikė daugybę naudos, dabar susiduriame su daugybe sudėtingų ir tarpusavyje susijusių problemų, kurios kelia iššūkį mūsų produktyviam modeliui: klimato kaita, socialinė atskirtis ir turto ir galios centralizavimas. Cedric Price paklausė: „Technologija yra atsakymas, bet koks klausimas? Šiuo metu mums reikia suformuluoti naujus klausimus, susijusius su technologijomis, kad iš naujo apibrėžtume savo vaidmenį visuomenėje, kuriant perspektyvias ir perspektyvias ateities perspektyvas žmonijai klestėti, o ne tik išgyventi.

Nuolatiniai pramonės pokyčiai pagal naują gamybos paradigmą, paremtą pažangios gamybos, naujų sintetinio intelekto formų, naujų medžiagų mokslo ar susijusių sistemų kūrimu, atveria begalines galimybes pakartotinai kalibruoti neigiamus žmogaus centrinės veiklos poveikius planetai. Kai kurios iš šių atsirandančių technologijų (skaitmeninė gamyba, sintetinė biologija, dirbtinis intelektas, blokų grandis, nedaugelis) jau sutrikdo nustatytus mechanizmus, kuriais veikia mūsų produktyvus modelis, ir sukuria didžiules kultūrines transformacijas visuomenėje. Jei mašinų eros tikslas - formuoti žmogaus buveinę, sukuriant sąsajas su gamtos ištekliais per mokslą ir technologijas, visuotinis skaitmeninių technologijų pobūdis pareikalaus sujungti ir greitai sinchronizuoti skirtingų skalių, tiek biologinių, tiek sintetinių sistemų. Tuo pat metu tokių naujų priemonių ir technologijų atsiradimas reikalauja mums sukurti skirtingus rezultatus iš tų, kuriuos jau žinome, ir sukurti galimas ateities (žmogaus ir ne žmogaus) galimybes šioje planetoje.

Dabartinio pereinamojo laikotarpio sudėtingumas paprastai sukelia nesąžiningų problemų arba problemų be sprendimo kūrimą, kuris turi būti sprendžiamas iš daugiadisciplininės ir bendradarbiavimo perspektyvos. Mūsų požiūris yra ne ieškoti mėnulio kadrų, o mes siūlome nedidelio masto intervencijas, kad galėtume įveikti didelio masto iššūkius, kad išstumtų blogas problemas, o ne išspręstume jas su atskirais sprendimais.

Štai kodėl mes užmezgame tvirtą bendradarbiavimą tarp vienos iš pirmaujančių pasaulio technologijų ir eksperimentų institucijų, kaip antai IAAC, su viena iš geriausių pasaulio dizaino ir inžinerijos mokyklų, kartu su didesne paskirstyta švietimo programa ir viena iš iškylančių kompanijų. Barselonoje ir Europoje.

Dizaino magistras ateities ateities sandoriams įtvirtina savo filosofiją ir metodiką savo struktūroje ir funkcijų mechanizmuose, įtraukdamas studentus į asmeninę ir kolektyvinę kelionę link atsirandančių ateities kūrimo, kelio, kaip juos įvykdyti, ir įgyti įgūdžių įsivaizduoti, suprasti ir išbandyti juos realiame pasaulyje.

Todėl bendradarbiaujame su „Fab“ akademija ir beveik bet kokio akademija, taip pat kitais partneriais, tokiais kaip „Space10“, „Kickstarter“, „Seeed“, sukuriame unikalų Katalonijos architektūros instituto ir ELISAVA dizaino ir inžinerijos mokyklos institutą. „Studio“, be kita ko, netrukus bus paskelbta.

Akademinė struktūra

Dizaino magistras „Ateities ateities sandoriai“ (MDEF) yra organizuojamas trimis žodžiais (spalis-gruodis, sausis-kovas, balandis-birželis), kiekvienas iš jų apima „Design Studios“, „Research Trip“, papildomus seminarus ir susijusius renginius.

„Design Studios“ yra pagrindinė programos dalis: jie orientuoti į tikrovę ir socialinį bei techninį vystymąsi. Per metus studentai ugdys techninius, estetinius ir konceptualius įgūdžius, dirbdami realaus gyvenimo scenarijuose. Seminarų sesijos skirtos įsisavinti konkrečias žinių sritis ir jas teikia atitinkami ekspertai, įskaitant praktikus ir mokslininkus. Per visus mokslo metus tarptautiniai projektavimo ir atsirandančių technologijų srities ekspertai prisidės prie programos kaip svečių lektoriai.

Šiame magistro mokytojams nebus mokoma metodologijos, nei auksinių taisyklių rinkinio, kuris turi būti taikomas tam tikrose užduotyse. Vietoj to, mes pristatome MDEF kaip kelionę ir tyrimą, kaip projektai gali būti manifestai naujiems rezultatams pristatyti.

Norėtume padėti studentams tobulinti savo tapatybę ir viziją ir paskatinti juos plėtoti savo unikalius įgūdžių, žinių ir požiūrio rinkinius, kad būtų galima pereiti į netikrumą kuriant galimus ateities sandorius. Dizaino magistras „Ateities ateities sandoriai“ - tai laiko ir daugialypės dimensijos kelionė, kuri susikertant atveria naują požiūrį, suprasdama ir verčdama idėjas į projektus. Šie matmenys:

  • Tyrimas: Mes atskleisime studentus technologijų rinkiniu, galinčiu sutrikdyti mūsų dabartinį supratimą apie visuomenę, pramonę ir ekonomiką.
  • Refleksija: Mes padėsime studentams plėtoti jų tapatybę ir įgūdžių, žinių ir požiūrio, kaip galimų ateities dizainerių, rinkinį.
  • Instrumentuotė: Mes suteiksime įgūdžių ir priemonių rinkinį, kuris padės idėjas paversti prototipais ir prototipais į produktus, kuriuos galima išbandyti ir kartoti per visą projektavimo procesą.
  • Taikymas: Mes paskatinsime mokinius kurti kūrimo kultūrą, kur prototipų kūrimas yra žinių generatorius, o intervencijos tampa žiniasklaidos teikėjais ateityje, kuri ateina.

„Emergent Futures“ dizaino magistras yra susijęs su „Exploring Emergent Futures“ platforma „Royal College of Art“, Londone, kurį sukūrė „James Tooze“ ir „Tomas Diez“ nuo 2015 metų. Dabar jį vadovauja Džeimsas ir Elizabeth Corbin.

MDEF - pirmieji metai

Programa sudaryta taip:

  • Terminas 1 - Suprasti, kaip sukurti ateities sandorius
  • 2 terminas - įsivaizduoti atsirandančius kontekstus
  • 3 terminas - Intervene, kurkite ateities spekuliacijas

MDEF - antrasis metai

Programa organizuojama keturiais plius vienu (4 1) etapu:

Projekto kūrimas ir įgyvendinimas (TBA) *

Studentų profilis

MDEF programa yra rekomenduojama projektuotojams, sociologams, kompiuterių mokslininkams, ekonomistams, antropologams, technologijų verslininkams ir keitikliams, kurie ieško hibridinės karjeros, kad įsivaizduotų ir sukurtų prasmingas idėjas transformuoti pasaulį. Šis magistras turi aukštą praktinio mokymosi ir projektinio mokymosi komponentą, kuriame studentai bus paprašyti paversti dideles idėjas į dizaino strategijas, prototipus ir intervencijas, kurios turi būti išbandytos realiame pasaulyje, sutelktas į Barseloną, bet visame pasaulyje sujungtos su kitais miestais.

Kandidatai į dizaino dizainą, skirtą naujiems ateities sandoriams, yra specialistai iš pramoninio dizaino, gaminio dizaino, urbanistikos, grafinio dizaino, sąveikos projektavimo, kompiuterių mokslų, inžinerijos (mechaninės, cheminės, gaminių, medžiagos), sociologijos, antropologijos, ekonomikos ir kt. susijusių profesijų.

Sėkmingai baigus magistro studijas, studentai prisijungs prie IAAC ir ELISAVA absolventų bendruomenių. IAAC absolventų bendruomenė yra aktyvus ir dinamiškas visame pasaulyje įsivaizduojamų profesionalų tinklas, skatinantis skaitmeninės gamybos, dizaino ir architektūros principus ir taikymus, tiriant naujas akademines ir mokslinių tyrimų iniciatyvas, vadovaujant apdovanojimus pelnusioms praktikoms arba dirbant tarptautiniu mastu pripažintoms įmonėms ir institucijoms.

ELISAVA absolventų misija yra skatinti nuolatinį ELISAVA buvusių studentų asmeninį ir profesinį tobulėjimą. Dėl šios priežasties ji yra pastatyta kaip įvairialypė erdvė, orientuota į lyderystės, bendradarbiavimo ir verslumo motyvaciją per strategines vertybes, pavyzdžiui, dizainą, technologijas, siekiant suteikti atsakymus į šiandienos visuomenės poreikius.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC »

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
9 mėnesių
Dieninės
Price
12,800 EUR
(Ne ES: 16.000 € / ES: 12 800 EUR)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date