Dizaino magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ne dizaineriams, norintiems lavinti dizaino įgūdžius.

MA yra vienerių metų programa, supažindinanti jus su pagrindiniais principais, požiūriais ir priemonėmis, kurios yra būtinos kuriant sąveiką, įskaitant vizualų bendravimą, prototipų kūrimą ir į žmogų orientuotą praktiką. Taip pat sužinosite apie dizaino kultūrą ir praktiką, bet svarbiausia - išmoksite pamatyti ir galvoti apie dizainą.

Nesvarbu, ar jūs ketinate žengti pirmąjį žingsnį pereinant prie dizaino iš kitos disciplinos, ar pridėti dizaino papildymą jūsų esamam profesiniam profiliui, apėmėte magistro laipsnį.

Magistro programa leidžia studijuoti dizaino pagrindus su ryškiausiais šios srities mąstytojais ir talentingiausiais praktikais. Jūs išmoksite nesenstančių principų, tuo pačiu susipažindami su požiūriais, idėjomis ir metodais, kurie yra dizaino priešakyje.

Kai kuriems ši vienerių metų programa yra pakankamas įvadas į dizainą, kuris informuos ir padidins jų įgūdžių rinkinį, jiems tęsiantis papildomoje karjeros trasoje. Kitiems tai yra pirmas žingsnis link gilesnių studijų, kurios galiausiai sukurs naudingą dizaino karjerą. Galite tęsti studijas mūsų MPS, MDes arba PhD programose; tęsti verslo, žmogaus ir kompiuterio sąveikos ar pramogų technologijų studijų kursą; arba grįžti dirbti į savo ankstesnę sritį, pasinaudojant dizaino įgūdžiais ir perspektyvomis.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The School of Design at Carnegie Mellon is among the oldest and most respected programs in North America. We have a rich history in the design of products and communications, and were one of the first ... Skaityti daugiau

The School of Design at Carnegie Mellon is among the oldest and most respected programs in North America. We have a rich history in the design of products and communications, and were one of the first programs to offer a master’s degree in interaction design. Our programs enroll approximately 250 undergraduate and graduate students from a variety of backgrounds, inspired by a wide range of motivations and career ambitions. Skaityti mažiau