Duomenų analizės ir vizualizavimo MS

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas


Šiuolaikinės įmonės reikalauja kvalifikuotų ekspertų, kad galėtų perteikti ir interpretuoti masinius duomenų kiekius, kad informuotų apie strategiją ir padėtų priimti sprendimus. "Katz School" MS duomenų analizei ir vizualizacijai, skirtai labai motyvuotiems asmenims, norintiems kurti savo kiekybinius, dizaino ir verslo įgūdžius, daugiausia dėmesio skiria duomenų valdymui, modeliavimui, aiškinimui ir ataskaitų teikimui, taip pat algoritmų kūrimui ir duomenų mokslui.

Galite baigti savo laipsnį maždaug vienerius metus visą darbo dieną arba pagal savo tempą ne visą darbo dieną - universitetuose ar internete. Per projektus pagrįstus kursus jūs įgysite patirties ir įžvalgų, kad galėtumėte veiksmingai interpretuoti ir sverti duomenis. Jūs sukursite įspūdingą projektų portfelį, kuris parodys penkerių metų darbo patirties atitikmenį per trumpą laiką, kurį reikės uždirbti savo laipsnį.

Mokykis už įgūdžius pagrįstą mokslą: kurkite nuspėjamąsias ir aprašomojo pobūdžio modelius ir atskleiskite patikimus ir pasikartojančius duomenis, kurie yra paslėpti.

Tapkite "Data Analytics Expert"

Sužinokite, atlikdami darbus atlikę praktikai, duomenų mokslininkai ir tyrėjai.

Meistras pagrindinius ir besiformuojančius duomenų analizės ir vizualizavimo principus, praktiką ir metodus.

Sukurti vis sudėtingesnius duomenų projektus ir kurti modelius, kad būtų galima ištirti šiuolaikines temas, tokias kaip finansai, energijos suvartojimas, pirkimai internetu, vartotojų elgsena, sukčiavimas ar netgi ligos ir epidemijos.

Taikyti praktinės statistikos, inžinerijos, matematikos ir duomenų mokslo pagrindus įmonių ir atviro kodo duomenų rinkiniams.

Susisiekite su "Yeshiva" bendruoju absolventų ir darbdavių tinklu, taip pat pirmaujančiais duomenų profesionalais Niujorke.

Gaukite savo magistro laipsnį iš "Top 100" universiteto, įsikūrusio Niujorko širdyje.

Teminiai kursai

Duomenų analizės ir vizualizavimo mokymo programose "Designed by" ir "Industry Professionals" dėmesys kreipiamas į praktines, o ne teorines. Mūsų kursiniai darbai apima įmonių remiamus projektus, kurie leis jums išspręsti imitacines ir realias verslo problemas, mokytis geriausios praktikos ir įgyti naujausių analitinių priemonių įgūdžių.

 • Vizualinis pasakojimas

Analitikai turi pateikti savo duomenis efektyviomis ir įtikinančiomis vizualizacijomis. Šis kursas sujungia geriausią duomenų pateikimo euristiką su praktine patirtimi kurdami skaičiuoklių diagramas ir duomenų vizualizacijas iš įvairių šaltinių duomenų. Mokiniai išmokys sujungti tekstą ir vizualizacijas su amatų istorijomis, skatinančiomis gilesnį įtraukimą į duomenų analizę ir išvadas.

 • Duomenų produkto dizainas

Sėkmingi verslininkai ir konsultantai sukuria vertę. Duomenų analitikai, kurie gali dirbti kartu ar vertingi architektai, greičiau sukuria daugiau organizacinės vertės. Šiandien tai reiškia duomenų, analizės ir eksperimentų naudojimą, kad geriau suprastumėte klientų tikslus ir nuostatas. Šio kurso metu mokiniai išmoksta analitines duomenų naudojimo sistemas klientų įžvalgos, klientų tobulinimo, vertės pasiūlymo tobulinimo ir produktų kūrimo paslaugų srityje.

Kas turėtų kreiptis?

"Katz School" MS duomenų analize ir vizualizacija yra idealus ambicingiems asmenims, kurie nori sustiprinti savo įgūdžius kompiuterijos, duomenų mokslo, matematikos ir dizaino srityse, siekdami pasinaudoti duomenimis ir skatinti verslo augimą.

Visi mūsų studentai turėtų parodyti aistrą dirbti su duomenimis. Nors dauguma mūsų studentų turės tam tikrą su duomenimis susijusią darbo patirtį, studentai, neturintys darbo patirties, bet turintys didelę kiekybinę ir (arba) į projektą orientuotą akademinę kvalifikaciją, gali būti taikomi.

Apie 33% Katz studentų yra iš ne Jungtinių Valstijų.

Karjera

Programos absolventai bus pasirengę karjerai:

 • Analitikai

 • Duomenų mokslininkai,

 • Produktų valdytojai,

 • Steigėjų steigėjai

 • ir dar.

Mokymo planas

Kadangi per "Katz" mokyklos 30 kreditų MS programą "Duomenų analizė ir vizualizacija" atliksite pažangą, sukursite parengtą projektų portfelį ir gilinsite supratimą apie pagrindinius duomenų mokslo ir vizualizavimo principus, modelius ir praktiką. Valstybė narė gali būti baigta kuo greičiau nei 12 mėnesių arba ne visą darbo dieną. Norėdami užsidirbti laipsnį, turite baigti 21 kreditą būtinų pagrindinių kursų, įskaitant "Capstone" projektą, taip pat devynis pasirenkamuosius kursus, kurie gali apimti stažuotę.

Pagrindiniai reikalavimai (21 kreditai)

Kursas

Kreditai

"Analytics" programavimas

3

Kompiuterinė matematika ir statistika

3

Duomenų mokslo projektų valdymas

3

Skaičiuoklės modeliavimas ir analizė

3

Struktūrinis duomenų valdymas

3

Vizualus dizainas ir pasakojimas apie istorijas

3

Capstone

3

Pasirinkėjai (pasirinkti 9 kreditus)

Kursas

Kreditai

Duomenų pagrindu veikiančios organizacijos

3

Duomenų produkto dizainas

3

Duomenų mokslas

3

Informacijos architektūra

3

"Talent Analytics"

3

Nepriklausomas tyrimas

1-3

Stažuotės

1-3

Specialios temos

1-3

Programos direktorius

Andy Catlin - duomenų analizės ir vizualizavimo MS direktorė

Andy Catlin yra duomenų analitikų ir duomenų mokslo verslininkas, kuris įkūrė keletą sėkmingų naujų įmonių, tarp jų Citigate Hudson (šiuo metu žinomas kaip "twentysix Niujorkas"), "Metrics Reporting" (bendrovė, teikianti darbdaviams duomenis apie darbo našumą) , ir "Mad Dog Data Science" (proceso orientuotų duomenų teikėjas įmonėms). Jis vadovavo komandoms, kurios sukūrė analitines programas Nacionalinei futbolo lygai ir kelioms NFL komandoms, taip pat tarptautiniams bankams, pavyzdžiui, Donaldsonui, Lufkinui

Priėmimas

Sėkmingi kandidatai turi parodyti potencialą išpildyti šį reikalaujantį lauką ir atitikti šias kvalifikacijas:

 • Bakalauro laipsnis iš akredituotos kolegijos ar universiteto

 • Baigtas bent vienas kalbos kursas, vienas statistikos kursas ir vienas programavimo kursas, kurių kiekvienas turi B ar geresnę klasę.

Norėdami kreiptis į MS duomenų analizei ir vizualizacijai, turite pateikti internetinę paraišką kartu su:

 • Dabartinis gyvenimo aprašymas, kuris rodo didelį susidomėjimą dirbant su duomenimis,

 • Oficialios bakalauro stenogramos,

 • Asmens pareiškimas, kuriame aprašomi jūsų tikslai siekti duomenų analizės ir vizualizavimo MS,

 • Du rekomendaciniai laiškai

 • TOEFL balas (jei jūsų bakalauro laipsnis buvo baigtas institucijoje, kurioje kursai nebuvo mokomi anglų kalba),

 • Iššūkių egzaminas.

Visi "Data Analytics" ir vizualizacijos "MS" prašytojai privalo baigti internetinį iššūkių egzaminą, kuris padės mums įvertinti jūsų pasirengimą programai. Paraiškos proceso metu jums atsiųsime šį egzaminą.

Tiltų dirbtuvės

Jei jums trūksta reikalingų kursų arba jums reikia pradėti mokytis tam tikruose dalykuose, kad galėtumėte pradėti, jums gali būti sąlygiškai priimta. Visiškas priėmimas priklauso nuo sėkmingo vieno ar kelių toliau nurodytų trijų savaičių internetinių seminarų užbaigimo:

 • Skaičiuoklės pagrindai

 • Programavimo pagrindai

 • Duomenų bazės pagrindai

 • Duomenų analizės matematika

Tiltų seminarai yra nemokami studentams, kurie buvo priimti į "Data Analytics" ir vizualizavimo programą arba kitą "Katz" mokyklos baigimo programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Katz School at Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universitie ... Skaityti daugiau

The Katz School at Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United States. Skaityti mažiau