„CentraleSupélec“ yra viena iš geriausių inžinerinių mokyklų pasaulyje, ji bendradarbiauja su ESSEC Business School kad teiktų labai novatorišką ir išsamią programą. Programą siūlo ir koordinuoja ESSEC Business School ir Centrale-Supélec. Jūs studijuosite abiejuose miesteliuose (tiek Paryžiuje), tiek naudosite abiejose mokyklose.

Logo

Struktūra

Metai skirstomi į trimestrus:

  • Trimestras 1 skirtas privalomiems pamatų kursams
  • „Trimester 2“ dėmesys skiriamas specializuotiems verslo analitikos ar duomenų mokslų kursams
  • Trimestras 3 siūlo kompetencijos kursus, susijusius su tendencijomis šioje srityje

Privalomi pamatų kursai

Nuo spalio iki gruodžio mėn. Dalyvausite šešiuose pagrindiniuose kursuose:

ESSEC Business School kampus

Didelė duomenų analizė Šis kursas padės plėtoti analitinius problemų sprendimo įgūdžius ir pristatys Jums statistinius metodus, reikalingus daugiamatės informacijos analizei ir panaudojimui.

Prognozavimas

Strateginė verslo analizė Šis kursas išmokys jus suprojektuoti, vertinti ir valdyti verslo strategijas ir kaip naudoti kiekybinius metodus strateginio konsultavimo metodu, naudojant realaus gyvenimo atvejų tyrimus.

CentraleSupélec Campus siūlomi kursai

Nuolatinis

Dideli duomenų algoritmai, metodai

Mašinų mokymasis Šis kursas suteiks galimybę pritaikyti kursų teoriją realaus pasaulio problemoms per grupinių laboratorijų projektus, ypatingą dėmesį skiriant statistinei rizikai ir jos sumažinimui atsižvelgiant į prognozavimo funkciją.

Specializuoti trasos kursai

Nuo sausio iki kovo galite pasirinkti 6 pasirenkamuosius kursus iš 16 siūlomų kursų sąrašo. 8 iš šių kursų specializuojasi „Data Sciences“ ir siūlomi „CentraleSupélec Campus“. Kiti 8 pasirenkamieji specializuojasi verslo analitikoje ir yra siūlomi ESSEC Business School universitete. Priklausomai nuo jūsų profilio ir karjeros planų, galėsite pasirinkti specializuotis verslo analitikos ar duomenų mokslų srityje: programa, pritaikyta jūsų specifiniams poreikiams ir ambicijoms.

Mokytis darant

Duomenų mokslai

Jūsų stažuotė, kurios trukmė yra nuo 4 iki 6 mėnesių, gali vykti bet kurioje pasaulio vietoje ir yra skirta palengvinti studentų profesinę integraciją. Per išvystytą ESSEC tinklą ir „CentraleSupélec“ partnerių firmas, institucijas ir absolventus, jūs tikrai galite lengvai rasti stažuotę, atitinkančią jūsų karjeros tikslus.

Akademinė disertacija yra individualus tyrimas, kurį atliekate naujausioje temoje, susijusioje su duomenų mokslais ir (arba) verslo analize. Tai bus puikus būdas sujungti savo sukauptą patirtį su smalsu mąstymu ir realaus pasaulio duomenimis. Jūsų tikslas - patirti pirmąją išsamią ir originalią taikomąją teorinę mokslinių tyrimų patirtį.

Galiausiai „International Field Trip“ yra vienos savaitės kelionė, skirta susitikti su vietiniais profesionalais ir verslo lyderiais visame pasaulyje. Galite keliauti į Honkongą, Silicio slėnį ir kt.

ADMINISTRACIJOS

Ar turiu tinkamą profilį?

  • ar baigėte ar netrukus baigsite aukštąjį universitetą / mokyklą, turinčią didelį laipsnį (bakalauras / M1) inžinerijos, matematikos, statistikos, verslo, ekonomikos ir kt. srityse?
  • ar turite mažai arba visai nebaigę darbo stažo?
  • ar turite gerą anglų kalbos lygį ir norite mokytis tik anglų kalba Prancūzijoje?
  • ar norite suderinti techninius ir valdymo įgūdžius, kad taptumėte ekspertu ir lyderiu?
  • ar esate problemų sprendimas? domina dideli duomenys?
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų ESSEC Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 19, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
15 mėnesių
Dieninės
Price
20,000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date