Dvigubas masinio naikinimo ginklų neplatinimo, branduolinės politikos ir visuotinio saugumo laipsnis

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Programos profilis

Branduolinių ginklų neplatinimas, branduolinė politika ir pasaulinis saugumas yra pirmoji Rusijos ir Amerikos magistro programa MGIMO, kurią dėsto pagrindiniai mokslininkai ir specialistai iš Rusijos, JAV ir kitų šalių.

Monterėjaus tarptautinių studijų institutas Middlebury (MIIS), Maskvos valstybinis tarptautinių santykių institutas (MGIMO) ir PIR centras bendradarbiavo kuriant dvigubo laipsnio neplatinimo studijas.

Mūsų tikslas

Programa rengia studentus profesinėms karjeroms neplatinimo srityje nacionalinėse vyriausybėse, tarptautinėse organizacijose, akademinėje bendruomenėje, ekspertų grupėse ir privačiame sektoriuje. Tarpdisciplininė mokymo programa orientuota į pasaulinį saugumą, istoriją, mokslą ir technologijas, sričių studijas, viešąją politiką ir tyrimų metodus, ypatingą dėmesį skiriant praktiniams įgūdžiams.

Numatomi rezultatai

Programa suteiks studentams esminių kompetencijų:

 • pažangios žinios apie masinio naikinimo ginklų neplatinimo režimus, tiek pasaulinius, tiek regioninius
 • žinios apie taikių branduolinės energijos naudojimą ir kaip sumažinti potencialią platinimo riziką
 • žinios apie geriausią branduolinių ir masinio naikinimo ginklų saugumo praktiką
 • ginklų kontrolės ir nusiginklavimo žinios
 • žinios apie terorizmą ir kovos su juo priemonės
 • kiekybinės analizės įgūdžiai
 • užsienio kalbos įgūdžiai
 • stiprius praktinius įgūdžius iš praktinių galimybių Maskvoje, Monterėja, Vašingtone, Kolumbijoje, Ženevoje ir Vienoje

Unikalūs kursai ir programos struktūra

MGIMO studentai mokosi pirmųjų metų rudens semestre. Antrasis ir trečiasis semestrai (pirmųjų metų pavasarį ir antrųjų metų rudenį) jie užsiims MIIS klaseis Montereju. Ketvirtas ir paskutinis semestras bus skirtas stažavimui ir baigiamojo darbo rengimui, o studento vieta bus nustatoma kiekvienu konkrečiu atveju. Bendras programos darbo krūvis yra 120 ECTS kreditų (60 JAV kreditų), įskaitant klases ir stažuotes, taip pat magistro baigiamojo darbo rengimą ir gynimą. Visi kursai pristatomi anglų kalba. Tačiau gimtoji anglų kalba taip pat mokysis rusų ar kitos kalbos.

Dvigubas laipsnis

Absolventai apdovanojami dviem magistro laipsniais: vienas iš Middlebury instituto, turintis laipsnį neplatinimo ir terorizmo studijų (MANPTS), o kitas iš MGIMO universiteto su tarptautinių reikalų laipsniu.

Stažuotės galimybės

Studentai gali praleisti savo ketvirtąjį semestrą Jungtinėse Amerikos Valstijose, Rusijoje ar kitoje vietoje. Tikimasi, kad jie atliks bent 12 savaičių trukmės stažuotę. MGIMO, MIIS ir PIR Centre padės stažuotės įdarbinimo klausimais, įskaitant galimybę stažuotis į vyriausybės agentūras, tarptautines organizacijas ir ekspertų grupes. Galimos tarptautinės stažuotės organizacijos yra Tarptautinė atominės energijos agentūra (TATENA), Jungtinių Tautų nusiginklavimo reikalų biuras (UNODA), Cheminio ginklo uždraudimo organizacija (OPCW) ir Visuotinio branduolinių bandymų uždraudimo sutartis ( CTBTO).

Neplatinimo, branduolinės energetikos ir saugumo karjera

Studentai įgis įgūdžių, kuriuos jie galės taikyti nedelsdami, kol jūs vis dar einate į mokyklą. Kai studentai baigia dvi pagrindinius tarptautinių studijų universitetus, jie tampa pasaulinių MIIS ir MGIMO absolventų tinklų dalimi, kurie atidarys duris, kur jie eis.

Jie siekia karjeros vyriausybių, nevyriausybinių organizacijų (NVO) ir tarptautinių organizacijų, įsipareigojusių neplatinti ir kovoti su terorizmu. Kiti, kurie domina akademine karjera, nori gauti daktaro laipsnį pagrindiniuose mokslinių tyrimų universitetuose.

Informacija pareiškėjams

Galutinis paraiškos pateikimo terminas: balandžio 30 d

Priėmimas

MIIS / MGIMO Dvigubas laipsnis yra atviras visų tautybių kandidatams, įskaitant tuos, kurie turi mažai profesinės patirties arba neturi jo.

Patekimo reikalavimai

 • Bakalauro laipsnis bet kurioje srityje. Pareiškėjai gali kreiptis tais pačiais metais, kai gauna savo laipsnį.
 • Puikūs ankstesnių studijų įrašai, įskaitant mažiausiai 3,0 GPA iš akredituotos bakalauro studijų institucijos.
 • Būtinas anglų kalbos mokėjimas. Pageidautini minimalūs balai: IELTS 6.5 TOEFL 79 (IBT) arba lygiavertis.
 • Rusų kalbos žinios yra sveikintinos, bet nereikalingos.

Kaip taikyti

Pareiškėjai, norintys pradėti studijas rudenį, turi užpildyti paraiškos formą iki balandžio 30 d. Visos paraiškos turi būti pateiktos Middlebury institute.
Prašyti apsilankyti go.miis.edu/mgimo

Programos kontrolinis sąrašas

Pareiškėjai privalo pateikti Middlebury institute šiuos dokumentus:

 • Paraiškos forma ir paraiškos mokestis
 • Ankstesnių bakalauro ir, jei taikytina, magistrantūros laipsnių santraukos
 • Paskirties pareiškimas
 • Santrauka arba gyvenimo aprašymas
 • Rekomendaciniai laiškai (būtinas vienas, du pageidaujami)
 • Oficialūs TOEFL arba IELTS balai (ne gimtoji anglų kalba)
 • GRE nereikalaujama, bet yra labai rekomenduojama

* Visi dokumentai turi būti pateikti anglų kalba

Mokestis už mokslą: 50 000 JAV dolerių už 2 metus

Stipendijų galimybės

 • MIIS siūlo stipendijas, kurios praktiškai sumažina mokymo išlaidas iki 50%. Jos yra prieinamos bet kurios pilietybės studentams.
 • Studentų paskolos, kurias remia JAV vyriausybė, yra prieinamos JAV piliečiams.
 • Remiantis MGIMO ir "Sberbank" sutartimi, Rusijos piliečiams suteikiamos švietimo paskolos su valstybės parama

Kontaktai

Programos akademiniai patarėjai yra dr. Aleksandras Nikitinas (MGIMO) ir dr Vladimiras Orlovas (iš PIR centro).

Programos koordinatorius: Aleksei Dundich

e-mail: dundich@mgimo.ru

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2018

Apie mokyklą

MGIMO is the best Russian university for international students who are interested in studying foreign affairs. Its courses are modern, exciting and intellectually challenging. The University offers a ... Skaityti daugiau

MGIMO is the best Russian university for international students who are interested in studying foreign affairs. Its courses are modern, exciting and intellectually challenging. The University offers a broad range of undergraduate and graduate programs — from international law, political science, and economics, to journalism, business management, and energy policy. Skaityti mažiau
Odintsovo , Macerata , Šventasis Andrewsas , Nancy , Marbelja , Milanas , Monterėjus , Paryžius , Roma , Skaitymas , Ženeva + 10 Daugiau Mažiau