Dvi laipsnio galimybės PFH suteikia jums galimybę studijuoti dviejose skirtingose šalyse, įgyti dvi skirtingas įžvalgas ir gauti du laipsnius. Dviejų ilgalaikių institucijų ir dviejų šalių laipsnis yra didžiulis karjeros skatinimas - ne tik, jei norite dirbti Vokietijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ar Australijoje, kur yra mūsų partnerių universitetai. Tokia tarptautinė studijų programa rodo jūsų atsidavimą visiems galimiems darbdaviams tarptautinei karjerai.

Pagrindiniai faktai

Priklausomai nuo to, kur norite eiti, trukmė ir išlaidos skiriasi (taip pat priklauso nuo valiutų kursų)

  • Ionos koledžas Niujorke, JAV: 20 mėnesių, 45 000 €
  • „Regent's College“, Londonas, Jungtinė Karalystė: 24 mėnesiai, 32 000 €
  • KEDGE verslo mokykla, Bordo, Prancūzija: 20 mėnesių, 18 420 eurų
  • Bondo universitetas, Gold Coast, Australija: 19 mėnesių, 37 000 €

Greta savo žingsnio link tarptautinės karjeros, galite pasirinkti mokytis visiškai anglų kalba arba išrinkti vokiečių ir (arba) prancūzų kalbas, priklausomai nuo pasirinktos vietos.

Programa prasideda 2019 m. Spalio mėn.116303_PFH1.jpg


Kiekvienos vietos ypatumai: Pasirinkite iš Niujorko - JAV, Londono - JK, Bordo - Prancūzijos ar Aukso Kranto - Australijos

PFH, Getingenas, Vokietija

112454_pfh_logo.jpg

Getingene jūs galite imtis bendrųjų vadybos klasių anglų arba vokiečių kalbomis ir specializuotis vienoje iš šių sričių: Pramonės valdymas, Turizmas ir kelionių valdymas, Pardavimų valdymas, Tarptautinė rinkodara, E-verslas, Įmonių finansinis valdymas Programos pabaigoje gaukite magistro laipsnį bendrojo valdymo srityje ir laipsnį iš vieno iš mūsų partnerių.

Iona koledžas, Niujorkas, Jungtinės Valstijos

112455_iona_logo.png

  • Iona koledžas yra 15 mylių į šiaurę nuo Manheteno ir šis dvigubas laipsnis veda į Ionos MBA ir PFH magistro laipsnį. „Iona“ siūlo šias specializacijas: finansų valdymas, sveikatos priežiūros valdymas, valdymas, žmogiškųjų išteklių valdymas, rinkodara, viešoji apskaita arba informacinės sistemos.

Regento universitetas, Londonas, Jungtinė Karalystė

112456_regents_logo.jpg

  • „Regent's University“ įsikūręs Londono centre „Regent“ parke ir siūlo šias specializacijas: „Business Analytics“, „Coaching“, kūrybiniai procesai, besivystančios ekonomikos įmonės, verslumas ir inovacijos, šeimos verslas, tarptautinis verslas ir ekonominė politika, tarptautinės derybos, privataus kapitalo ir rizikos kapitalas Tarptautinis rinkodaros seminaras.

KEDGE verslo mokykla, Bordo, Prancūzija

112457_kedge_logo.png

  • „KEDGE“ yra ne tik verslo mokykla, bet ir prancūzų „Grand Écoles“, kuri suteikia jums itin vertingą laipsnį, o jūs galite padaryti dalis prancūzų arba viskas anglų kalba, priklausomai nuo pageidaujamos specializacijos: pirkimas

Bondo universitetas, Gold Coast, Australija

112458_bond_logo.jpg

  • Įsikūręs vienoje iš karštųjų taškų Australijoje „Gold Coast“, „Bond University“ kartu su PFH siūlo išskirtinį dvejopą laipsnį vadyboje su šiomis specializacijomis: investicijos, kapitalo rinkos, rinkos tyrimai, analizė ir taikymas, išvestiniai produktai, asmeninės investicijos, Įmonių finansai, tarptautinis finansinis valdymas, klientų analizė, tarptautinė prekyba, tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas arba regioninis tyrimas.
Programa mokoma:
  • Anglų
PFH Private University of Applied Sciences

Peržiūrėti 2 daugiau kursų PFH Private University of Applied Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 12, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
19 - 24 mėnesių
Dieninės
Price
18,420 EUR
- KEDGE verslo mokykla, Bordo, Prancūzija: 20 mėnesių; ~ 32 000 € - „Regent's College“, Londonas, Jungtinė Karalystė: 24 mėnesiai; ~ 45 000 EUR - Niujorko Iona koledžas, JAV: 20 mėnesių; ~ 37 000 EUR - Bondo universitetas, Gold Coast, Australija: 19 m
Pagal vietas
Pagal datą
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date