EMeraldas: Inžinerinių išteklių inžinerijos magistras (inovacinis ugdymas geometalurgijoje ir aplinkoje)

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

EIT ženklas suteiktas 2016 m

Iššūkis

"EMerald Master" programa buvo sukurta siekiant patenkinti Europos Sąjungos išreikštą skubų poreikį sukurti tausiai išteklius naudojančią Europą. Kadangi ES pripažino mineralinių ir metalų išteklių svarbą mūsų šiuolaikinėje ekonomikoje, ji taip pat suvokė, kad žaliavų pramonei iškilo kritinis įgūdžių trūkumas.

"EMerald Master" programa siekiama mokyti naujos kartos inžinierių, turinčių verslumo mąstyseną ir pasaulinę vertybių grandinės viziją, mokymą, pradedant ratą, kuris baigiasi surenkant gaminius, kurie baigia eksploatuoti, ir atgauti vertingas medžiagas iš miesto kasyklų (apykaitinė ekonomika). Todėl magistro kursas bus sutelktas į du aspektus:

 • Sumažinti atotrūkį tarp geologinių tyrimų ir mineralinių medžiagų apdorojimo, siūlant novatorišką išsilavinimą geometalurgijoje.
 • Padėti uždaryti kilpą tausiai išteklius, sukuriant specialistus, kurie žino, kokie yra perdirbimo iššūkiai, ir poreikį pasiekti tikslus, susijusius su perdirbimu.


Programos struktūra

EMeraldas yra suskirstytas į keturis semestrus ir sudaro 120 ECTS arba 30 ECTS per semestrą.

Pirmaisiais programos metais siekiama suderinti studentų žinias ir padėti jiems rasti tinkamą pusiausvyrą tarp išteklių apibūdinimo ir modeliavimo bei apdorojimo ir valdymo metodų (daugiadiscipliniškumas). Šių dviejų universitetų siūlomus teminius kursus (ULiège ir UL) papildo stipri programa, skirta ugdyti skersines gebėjimus. Pramonės ekspertai ir kviestiniai mokslininkai įnešė svarbų indėlį į įmonių socialinę atsakomybę, ekonomiką, gyvavimo ciklo analizę ir kitus esminius šiuolaikinių tvarios inžinerijos veiklos aspektus.

Visi kursai siūlo teorinių paskaitų ir praktinio darbo mišinį laboratorijose. Studentai dažnai dirba grupėmis pagal realų atvejo tyrimą, nustatydami sau galimus sudėtingų rūdų ir atliekų perdirbimo būdus.

Trečiasis semestras suteikia studentams galimybę specializuotis daugiau anksčiau nei LTU (pirminiai ištekliai) ar žemyn už TUBAF (antriniai ištekliai). Galutinį semestrą galima praleisti bet kurioje iš aukščiau paminėtų institucijų, priklausomai nuo disertacijos specializacijos. Nepriklausomai nuo vietos, magistro baigiamasis darbas bus baigtas glaudžiai bendradarbiaujant su pramonės partneriu arba tyrimų centru, kuris taip pat priims studentus į stažuotes.

Visas kursų katalogas yra EMerald svetainėje www.em-georesources.eu

Inovacijų ir verslumo ugdymas

"Emerald", kaip EIT ženklu pažymėtos programos, siekia baigti tarpdalykinius inžinierius, turinčius ne tik gilių žinių apie geografinius išteklius, bet ir holistinį požiūrį į visą žaliavų vertės grandinę ir verslumo bei kūrybiško požiūrio.
"EMerald" programa:
 • Suteikia jums galimybę įgyti įžvalgų apie pramoninį pasaulį ir didinti informuotumą ir supratimą apie visą žaliavų vertės grandinę per profesionalius seminarus ir techninius vizitus.
 • Siūlo daugybę kursų, skirtų verslumo įgūdžiams įgyti. Jūs sužinosite, kaip dirbti komandose ir perduoti savo rezultatus plačiajai visuomenei. Tam tikruose kursuose jūs atliksite realius atvejų tyrimus iš duomenų integravimo į išteklių įvertinimą, įskaitant ekonominius aspektus.
 • Integruoja tyrimo aspektus į seminarus ir magistro darbus, taip pat galimybes dalyvauti tarptautiniuose susitikimuose (pvz., Kas dvišaliai PGS susitikimai), per kurį galite susitikti su mokslo darbuotojais ir ištirti galimybes, jei norite siekti karjeros mokslinių tyrimų srityje.
 • Gaukite paramą iš pirmaujančių įmonių, kurios atlieka patariamąjį vaidmenį programoje per Strateginę patariamąją tarybą (SAB), kuri užtikrina, kad programos kursai atitiks savo profesinius lūkesčius.
Nuo pirmojo ir antrojo metų "EMerald" meistras organizuoja vasaros verslo mokyklą, tris savaites intensyvų kursą, kuris vyks Freiberge rugpjūtį. Kaip EMerald studentas, jūs gausite galimybę imtis tvirtų valdymo kursų finansų, rinkodaros, verslo modeliavimo ir operacijų valdymo, suteikiant jums pagrindines žinias apie tai, kaip inžineriniai sprendimai gali būti pritaikyti ir pritaikyti visuomenei ir pramonei.


Profesionalūs profiliai po baigimo

Ar esate studentas, kuris yra:
 • Ar norėtumėte paskatinti inovacijas žaliavų sektoriuje?
 • Nori tapti verslininkiu ir pradėti savo įmonę?
 • Ar norėtumėte sulyginti geologijos ir metalurgijos atotrūkį?
 • Įdomu suvokti visą žaliavų vertės grandinę?
 • Ar norėtumėte išplėsti savo profesinį tinklą, studijuodami bent tris Europos universitetus?
Žinių ir įgūdžių EMerald absolventų įgyti yra labai vertinami pramonės ir už jos ribų. Ne tik "EMerald" absolventai, dirbantys kasybos, statybinių medžiagų (cemento, agregatų), spalvotųjų metalų gaminių, metalinių metalų ir mineralinių cheminių medžiagų apykaitinėse srityse, taip pat gali dirbti:
 • Geologiniai tyrimai
 • Jaunesnės žvalgybos bendrovės
 • Investiciniai bankai (išteklių sektorius)
 • Rizikos kapitalas (išteklių sektorius)
 • ES Komisija (žaliavos ir pramonė)
 • Nacionalinės / regioninės vyriausybės (kalnakasybos įstatymai, įgyvendinančios žiedinę ekonomiką, mineralinė pramonė).
 • "EMerald" taip pat rengia jus tolesniam (PhD) tyrinėjimui mineralinio apdirbimo, geometalurgijos, išteklių / atsargų įvertinimo, proceso tobulinimo, mineralinės pramonės ir kt. Srityse.


Reikalavimai

Reikalavimus atitinkantys kandidatai privalo turėti bakalauro inžinerijos bakalauro laipsnį, turintį pagrindines geologijos žinias arba bakalauro laipsnį mineralų inžinerijos, kalnakasybos inžinerijos, chemijos inžinerijos, geologijos inžinerijos, metalurgijos inžinerijos arba geologijos magistro laipsnį.

Būtina bent 22,5 ECTS matematikos universitetiniu lygmeniu.


Mokesčiai

 • 4 500 EUR per metus ES studentams
 • 9000 EUR per metus ne ES studentams


Stipendijos

Studentams, pradedantiems 2020 m. Rugsėjo mėn., EIT-Label stipendijos gali būti skiriamos iš EIT RawMaterials po 13 500 EUR vienam studentui.

Norėdami gauti informacijos apie tai, kaip bus skiriamos stipendijos EIT-Label ir kas yra tinkamos, kreipkitės į koordinuojantį universitetą tiesiogiai: emerald@uliege.be

Galima gauti nemažai „Erasmus Mundus“ jungtinio magistro laipsnio stipendijų, apimančių visas studijų ir pragyvenimo išlaidas. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite http://em-georesources.eu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

EIT RawMaterials is able to offer students a unique opportunity to learn in a dynamic environment, focusing on real-life challenges. EIT RawMaterials is initiated and funded by the EIT (European Insti ... Skaityti daugiau

EIT RawMaterials is able to offer students a unique opportunity to learn in a dynamic environment, focusing on real-life challenges. EIT RawMaterials is initiated and funded by the EIT (European Institute of Innovation and Technology), a body of the European Union. The EIT Label is a certificate of quality that is awarded only to excellent educational programmes at the Master and Doctoral level. As a student of an EIT RawMaterials Labelled programme, you’ll be part of the largest European raw materials partnership – with more than 120 core and associate partners and 180 project partners from over 22 European countries coming from higher education, research institutions and industry. As an EIT Label student, you will have the opportunity to become part of this committed partnership as well as champion and contribute to the EIT RawMaterials objective of finding new, innovative solutions to secure the sustainable supply of raw materials across the value chain – from exploration, mining and extraction, to mineral processing, recycling and developing circular economy strategies. Skaityti mažiau
Espo , Stolbergas (Reino kraštas) , Delftas , Bordo , Darmštatas , Grenoblis , Lježas , Metzas , Luleå , Freibergas , Gente , Alsike , Leuvenas , Leobenas , Trento , Milanas + 15 Daugiau Mažiau