Edukologijos magistras (Leuven)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Edukologijos magistras siūlo į mokslinius tyrimus orientuotą programą, teikiančią plačią kompetenciją, susijusią su švietimo sritimi. Fakultetas siūlo sudėtingą ir dinamišką studijų aplinką, turinčią tvirtą ryšį tarp tyrimų ir mokymo. Jos studijų programos teikia įvairiapusį, patrauklų ir tyrimais pagrįstą aukštos akademinės kokybės išsilavinimą.

Kas yra edukacinių studijų magistras?

  • išsamus kelių teorinių požiūrių ir metodikų supratimas, vertinant ir aptariant švietimo problemas;
  • būtinos kompetencijos ir įgūdžiai atlikti švietimo tyrimus, kurti instrumentus, kurti mokymo modulius ir programas, vadovauti ir vertinti inovacijų procesus bei įsitraukti į istorinius ir globalius švietimo aspektus;
  • įžvalgos apie mokymo psichologiją, tarpkultūrinį ugdymą, mokyklų plėtrą, profesinį ir tęstinį mokymą bei švietimo politiką.

Programa pirmiausia siekiama suteikti gilių žinių apie vieną ar daugiau švietimo studijų pakopų (pagrindinės ugdymo temos, mokymo mokslas, švietimo politika ir suaugusiųjų švietimas), bet taip pat siūlo pažangias žinias apie švietimo procesus, politiką, inovacijas ir mokslinius tyrimus.

Individualių užduočių ir mokslinių tyrimų seminarų metu patyrę dėstytojai pateiks jums pagrindinių teorijų ir naujausių pokyčių švietimo studijų srityje apžvalgą. Savo magistro darbe jūs turite galimybę dirbti su KULeuven profesoriais jų tyrimuose.

Be to, kad patobulintumėte savo teorines įžvalgas, susipažintumėte su makro, mezo ir mikro procesais bei metodiniais įgūdžiais. Jūsų moksliniais tyrimais pagrįstas magistro darbas padės jums kartu plėtoti savo gabumus stipendijoms ir kartu prisidėti prie to.

Programa praplėtė mano žinias ir gilino susirūpinimą aktualiais švietimo klausimais. Programa taip pat padėjo patobulinti mano tyrimų įgūdžius.

Paraiškų pateikimo terminas 2018-2019 m

  • 2018 m. Kovo 1 d. (Ne EEE piliečiams)
  • 2018 m. Birželio 1 d. (EEE piliečiams)

KU Leuven naudoja internetinę taikymo sistemą. Paraiškos formą galite atsisiųsti ir pateikti naudodami www.kuleuven.be/application. Studentai, turintys flamandų laipsnį, gali kreiptis į www.kuleuven.be/studentenadministratie.

Mokestis už mokslą

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų mokestį už mokslą, apsilankykite www.kuleuven.be/tuitionfees

Ar tai tinkama programa man?

Siekiate ugdyti moksliniais tyrimais pagrįstą švietimo procesų supratimą, atsižvelgdami į įvairius veiksnius, kurie vaidina svarbų vaidmenį kasdienės praktikos, organizacijos, švietimo politikos ir visuomenės lygmeniu.

Tave skatina norėti išmokti optimizuoti švietimą, naudodamasi pažangesne, įrodymais pagrįsta praktika ir politika.

Jūs turite patikimą metodinę kompetenciją, geras teorinių pagrindų žinias ir pagrindines įžvalgas apie istorinius, filosofinius, socialinius-ekonominius ir socialinius bei kultūrinius švietimo procesų ir dinamikos įterpimus.

Karjeros keliai

Edukologijos magistrantai tęsia karjerą kaip patarėjai švietimo klausimais, koordinatoriai ar vadovai mokyklose ar kitose švietimo įstaigose. Jie taip pat turi kvalifikaciją vaidinti vaidmenį formuojant ir įgyvendinant švietimo politiką, darbo organizacijose ir organizacijose, susijusiose su profesiniu ir profesiniu švietimu, taip pat bendruomenės ugdyme ir mokymuisi visą gyvenimą.

Sėkmingi absolventai taip pat gali dalyvauti tyrimų projektuose Belgijoje ir užsienyje ir gali tęsti mokslų daktaro laipsnį. prieš pradėdamas tarptautinę karjerą.

Tikslai

Pagrindinis programos tikslas yra skatinti gilias žinias ir gilų supratimą, pagrįstą moksliniais edukaciniais tyrimais, tiems žmonėms, kurie jau yra įgiję profesinį ar akademinį laipsnį ir siekia karjeros švietimo srityje. Programa siūlo išsamų švietimo modelių supratimą ir įžvalgas apie metodiką, pedagogiką ir švietimą, siekiant apibrėžti švietimo problemas ir sukurti mokymosi aplinką, palaikančią ir optimizuojančią žmonių švietimo plėtrą (nuo ankstyvojo amžiaus iki pilnametystės).

Edukologijos magistras įkūnija mokslinį-profesinį ir kritiškai reflektyvų požiūrį ir atkreipia dėmesį į šiuolaikinius bei visuomenės pokyčius ir vis didėjantį švietimo procesų sudėtingumą. Meistras yra sistemingai ir giliai mokomas, yra kompetentingas perkelti tyrimų rezultatus į švietimo praktiką ir yra mokomas moksliškai spręsti klasės ir mokyklos švietimo problemas ir pagrįsti savo požiūrį.

Meistras demonstruoja susirūpinimą ir įsitraukimą į mažų vaikų ir suaugusiųjų ugdymą bei meilingą rūpinimąsi ir dėmesį kiekvieno žmogaus mokymosi galimybėms.

Tolimesnės studijos

Kai leidžiama:

  • Specifieke lerarenopleiding gedragswetenschappen (Leuven)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Skaityti daugiau

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje