Ekologijos, dvasingumo ir religijos magistro ir doktorantūros programos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ekologija, dvasingumas ir religija MA ir PhD

XX a. Ekologiniai iššūkiai yra vertybių ir sąmonės krizė. Visuotinių pokyčių tempas turi suprasti procesą, kuriuo žmonija atėjo į šį planetos istorijos kryžkelę. Magistrantūros studijos ekologijos, dvasingumo ir religijos srityse leidžia studentams ugdyti žinias ir išmintį, reaguojant į ekologinę krizę iš integruotų ir tarpdisciplininių perspektyvų.

Mūsų programa yra skirta ugdyti bendruomenę, užsiimančią žmogaus santykių su žeme atgaivinimu ir ekologinio dvasingumo, ekologinio teisingumo, vietinių tradicijų ir ekologinio feminizmo sankirtos tyrinėjimu. Pasaulio religinės ir dvasinės tradicijos suteikia gilų supratimą apie žmogaus būklę, kartu su giliais mokymais apie tai, kaip žmonės turėtų būti susiję tarpusavyje ir su aplinka. Studentai įgyja įgūdžių ir įžvalgų, kad transformuotų praktiką, pasaulėžiūvę ir sąmonę, siekdami daugiau teisingos, tvarios ir klestinčios planetos ateities. Pagrindiniai fakultetai yra religijos ir ekologijos srities steigėjai, formuojantys visuotinį dialogą, jungiantį dvasingumą ir kosmologiją su ekologija ir tvarumu.

Apie programą

Ekologijos, dvasingumo ir religijos laipsnis pasiruošęs studentams užsiimti karjera mokymo, rašymo, nevyriausybinių organizacijų ir ne pelno organizacijų, be kitų profesijų.

Magistrantūros programa yra dveji metai, ir apima tris vienetus, 100 valandų praktiką.

Doktorantūros studijų programa apima dvejų metų kursinį darbą, plius egzaminus ir disertaciją.

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2018

Apie mokyklą

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Skaityti mažiau