Ekologijos ir aplinkos studijų magistrai

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Ekologijos ir aplinkos studijų mokykla (SEES)

Ekologijos ir aplinkos studijų mokykla (SEES) yra viena pirmųjų mokyklų Nalanda University , kuri pradėjo savo akademinę programą 2014 m. Rugpjūčio mėn. Mokykla vykdo platų akademinių užsiėmimų spektrą gamtos mokslų ir socialinių mokslų srityse, skatindama švietimą ir natūralios aplinkos ir žmogaus veiklos sąveikos tyrimai. Mokykla, besiremianti senovės Nalanda University tradicija, siekia sukurti kritinį supratimą, kuris būtų naudingas pasauliui. Mokykla taip pat siekia įveikti dabartinį atotrūkį tarp Vakarų ir Rytų perspektyvos aplinkosaugos klausimų tyrimo. Jame sprendžiamos neatidėliotinos vietinės, regioninės ir pasaulinės mūsų laikų aplinkos problemos švietimo, mokslinių tyrimų, bendradarbiavimo ir politikos rekomendacijų dėka.

Mūsų plataus masto idėja - apžiūrėti ekologijos ir aplinkos tyrimus ne tik kaip vadinamąsias „natūralias“ ar „nesugadintas“ ekosistemas, bet pripažinti, kad ekologiški ir aplinkosauginiai klausimai žmogaus dominuojančiuose kraštovaizdžiuose ir vandenyse Azija ir pasaulinė pietūs pateikia mums aiškią, įdomią ir socialiai tinkamą mokymo ir mokslinių tyrimų darbotvarkę. Tokiu atveju tokie terminai kaip biologinės įvairovės išsaugojimas arba adaptyvus valdymas yra labai skirtingi.

Mūsų mokslinių tyrimų ir pedagoginis požiūris bando įtraukti dvi sritis apimančias temas: tarpdiscipliniškumą ir tvarumą. Tarpdisciplininis tyrimas yra būtinas norint peržengti drausmines kliūtis, kurios iki šiol trukdė visapusiškai suprasti sudėtingas socialines ir ekologines problemas. Reikšminga įvairių disciplinų sąveika įmanoma tik ištirpindami silosus, kurie daugelį ekologijos sričių ir tarpusavyje nelaidžią aplinką padarė. Kolektyvinio supratimo stoka iki šiol sukūrė sudėtingus sudėtingų socialinių ir ekologinių problemų sprendimus. Mūsų antroji tema - tvarumo mąstymas ir praktika, kaip ekologiški ir aplinkosauginiai klausimai, skirti ekologiškiems ir aplinkosaugos klausimams spręsti, kad būtų sudarytos palankesnės sąlygos vystymuisi ir jos būtų daromos su teisingumu ir socialiniu teisingumu.

Magistro programa

Mokykla siūlo dvejų metų magistro programą su magistro ir magistro studijomis. aplinkosaugos studijų laipsniai. Mokykla sveikina mokinius iš įvairių disciplinų, kurie paprastai yra įdomūs, dalijasi aistra aplinkosaugos lyderystei ir gebėjimui mokytis. Visi magistrantai privalo gauti ne mažiau kaip 48 kreditų, paskirstytų per 4 semestrus, vasaros stažuotę atostogų metu tarp pirmojo ir antrojo metų ir disertaciją per paskutinį semestrą. MA arba magistro laipsnis laipsniai suteikiami pagal studento bakalauro laipsnį ir pasirinktus pasirenkamuosius kursus.

Mokymo programa

Ekologijos ir aplinkos studijų mokykloje kiekvienas kursas turi holistinį požiūrį į žinias, apimančias supratimą, analitinius ir sintezės gebėjimus, pripažindamas taikymo galimybes konkrečiame kontekste ir vertinimą įvairiais lygmenimis. Nors pagrindiniai kursai sutelkti dėmesį į žinias, supratimą ir pagrindinių sąvokų, susijusių su ekologija ir aplinka, sujungimą, yra daugybė pasirenkamųjų dalykų, kuriuose daugiau dėmesio skiriama analizei, sintezei ir žinių taikymui. Todėl pedagogika pabrėžia mokymąsi, o ne mokymą, pasitelkiant išsamų dalyvavimą klasėje, grupinį darbą ir individualius projektus. Vertinimas taip pat yra įvairus ir skirtas nustatyti ir tobulinti konkrečius mokymosi aspektus.

Kalbant apie kursų semestro protrūkį, pirmąjį semestrą daugiausia dėmesio skiriama pamatų žinioms apie skirtingas disciplinas, svarbias ekologijos ir aplinkos studijoms, o antrasis pusmetis (tilto kursai) skirtas pagrindinėms tarpdalykinėms žinioms apie tvarų aplinkosaugos įstatymai ir politika, taip pat pasirenkamieji kursai trajektorijų srityse. Trečiajame semestre (Išplėstiniai kursai) yra pasirenkamieji kursai, kurie suteikia specializuotas žinias traukos zonose. Šiuose kursuose dažnai aptariami atvejų tyrimai, ypač iš Azijos.

Be paskaitų klasėje, yra daug užduočių, projektų, vadovėlių, lauko darbų ir seminarų. Studentai taip pat parengiami individualiai disertacijai, rengiant mokslinių tyrimų pasiūlymą. Ketvirtojo ir paskutinio semestro metu bandoma parengti individualią disertaciją, kurios tikslas - suburti įgytas žinias realaus gyvenimo problemai spręsti.

Kurso struktūra

Nalanda University turi bendrą kursų struktūrą visose mokyklose. Kursai skirstomi į pagrindinius, pasirenkamuosius ir seminarų kursus. Be to, kiekviena mokykla turi disertacijos komponentą 4-ajame semestre.

Tinkamumas

Magistrantūros studijų programų tinkamumo kriterijai

Toliau nurodyti reikalavimai yra minimalūs, būtini norint įstoti į Universitetą.

Indijos studentai

Mažiausiai trejų metų bakalauro laipsnis (10 2 3), turintis ne mažiau kaip 55% ženklų arba lygiavertį vidurkio vidurkį (GPA)

Indijos studentų pasirinkimas:

Paraiškos forma turi būti užpildyta ir pateikiama kartu su jame paminėtais dokumentais.

Apsilankykite internetinės paraiškos formos portale:

https://cdn3.digialm.com//EForms/configuredHtml/1970/60455/Registration.html

Kandidatas taip pat gali aplankyti Universiteto interneto svetainę, užpildyti internetinę paraiškos formą, užpildyti visą formą ir pateikti kartu su Tikslo pareiškimu. Paraiškos forma ir SOP kartu su visais dokumentais turi būti pateikti adresu admissions@nalandauniv.edu.in. Kandidatas turi sumokėti 500 INR (tik penkių šimtų rupijų) mokestį už paraiškos apdorojimą per RTGS / NEFT, naudodamas toliau pateiktą informaciją ir sandorio ID / duomenys turėtų būti bendrinami adresu admissions@nalandauniv.edu.in:

PAYEE PAVADINIMAS: Nalanda University

BANKO PAVADINIMAS: UAB „HDFC BANK“

BRANCH NAME: DHARAMSHALA ROAD, RAJGIR

BANKO SĄSKAITOS NUMERIS: 50100079546912

IFSC kodas: HDFC0002059

Mokėjimo / pervedimo duomenys turi būti pateikti „Athe“ leidimų biurui šiuo el. Pašto adresu: admissions@nalandauniv.edu.in

Pasirinktos programos bus iškviestos į internetinį testą pasirinktuose centruose.

Nėra garantuojama, kad visi pareiškėjai, užpildę paraiškos formą ir pasirodę įėjime, bus atrinkti įleidimui. Pasirinkti ir laukiami sąrašai bus paskelbti iki 2019 m. Birželio 15 d.

Tarptautiniai studentai

Bakalauro laipsnis, turintis ne mažiau kaip 15 metų ankstesnių tyrimų su GPA, ne mažesnis kaip 2,2 arba didesnis, 4 balų skalėje arba lygiavertis laipsnis, jei naudojamas kitas laipsnio taškas.

Pareiškėjai iš ne angliškai kalbančių šalių ir apmokyti anglų kalba turės pateikti anglų kalbos testų mokėjimo pažymėjimą:

 • TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas)
 • IELTS (tarptautinė anglų kalbos testų sistema)
 • TOEIC (anglų kalbos testas tarptautiniam bendravimui)
 • PTE (anglų kalbos testas)
 • Bet koks kitas standartinis anglų kalbos testas, naudojamas tarptautinėje platformoje

Universitetas reikalauja, kad visi kandidatai demonstruotų anglų kalbos žinias.

Tarptautinių studentų atranka bus pagrįsta „Skype“ / vaizdo pokalbiu (tik vienas pokalbis).

Pirmoji interviu partija vyks antroje 2019 m. Balandžio mėn

Antroji interviu partija bus antroji gegužės 2019 m. Savaitė

Trečioji (galutinė) pokalbio partija bus pirmąją 2019 m. Birželio savaitę

Studentai turi pateikti paraiškos formą ne vėliau kaip 2019 m. Gegužės 31 d., Kai sesija prasideda rugpjūčio pradžioje.

Studentai turėtų pateikti šiuos dokumentus:

a) Tinkamai užpildyta internetinė paraiškos forma

https://cdn3.digialm.com//EForms/configuredHtml/1970/60455/Registration.html

arba apsilankykite www.nalandauniv.edu.in

Pažymėkite „Spam“ laukelį, jei po registracijos negalite gauti el. Laiško.

b) Skenuotų lapų kopijos

c) Tikslo pareiškimas (Tikslo pareiškimas turėtų atspindėti šiuos dalykus / klausimus. i) Parašykite pastabą „Kultūros aktualumas švietimui šiandieniniame pasaulyje“ (ii) Apibūdinkite studento susidomėjimą programa (iii) Kas motyvuoja studentą mokytis Nālandos universitete?

d) sumokėti 8 JAV dolerių (aštuonių JAV dolerių ar lygiavertį) paraišką dėl paraiškų tvarkymo per RTGS / NEFT, naudojant toliau pateiktą informaciją. Sandorio ID / duomenys gali būti bendrinami adresu užsieniostudents@nalandauniv.edu.in

PAYEE PAVADINIMAS: Nalanda University

BANKO PAVADINIMAS: HDFC Bank Ltd.

BRANCH NAME: DHARAMSHALA ROAD, RAJGIR

BANKO SĄSKAITOS NUMERIS: 50100079546912

IFSC kodas: HDFC0002059

Atrinkti kandidatai bus rekomenduojami laikiniesiems leidimams 2019–2020 mokslo metams.

Stipendijos

Nalanda University teikia dvi finansinės paramos rūšis.

a. „Nalanda Excellence in Academic“

b. „Nalanda“ priemonės - stiprioji stipendija

c. CLMV stipendija studentams iš Kambodžos, Laoso, Mianmaro ir Vietnamo

d.ICCR stipendija (prašome kreiptis į Indijos ambasadą savo šalyje, jei norite gauti daugiau informacijos apie ICCR Schoalrship)

e. Nalanda University stipendija Butano studentams

f. Tailando stipendija Nalanda University (Tailando piliečiams)

g. NU-MEA tarptautinė stipendija (10 stipendijų tarptautiniams studentams)

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite https://www.nalandauniv.edu.in/docs/scholarships.pdf

Karjeros galimybės

Ekologijos ir aplinkosaugos studijų sritis, kaip karjera, suteikia didžiules darbo galimybes. Sąvoka „ekologija“ yra gyvenimo dalykų tarpusavio santykis ir aplinkiniai dalykai. Žodyje „Aplinkosaugos studijos“ į ją įtraukti keli aplinkos apsaugos veiksmai. Tai savo ruožtu sukuria didžiules darbo galimybes ekologams, aplinkos mokslininkams, aplinkos biologams, aplinkos modeliams, aplinkos inžinieriams ir aplinkos žurnalistams. Ekologijos ir aplinkosaugos studijų magistro arba doktorantūros studijas turintis asmuo gali gauti gerą poziciją / darbą pagal savo žinias ir patirtį. Jiems reikia šių skyrių / organizacijų:Nacionalinio lygio departamentai / organizacijos

 • Aplinkos agentūra (EA)
 • Aplinkosaugos konsultacijos
 • Pramonės, distiliavimo gamyklos, trąšų augalai, kasyklos, naftos perdirbimo įmonės, tekstilės gamyklos ir kt.
 • Socialinis vystymasis
 • Moksliniai tyrimai ir plėtra
 • Miškų ir laukinių gyvūnų valdymas
 • Taršos kontrolės tarybos
 • Miesto planavimas
 • Vandens ištekliai ir žemės ūkis
 • Viešosios įstaigos ir privačios įmonės ir įmonės
 • Kolegijos ir universitetai
 • Aplinkos ir miškų ministerija
 • Aplinkos, maisto ir kaimo reikalų departamentas
 • Aplinkos monitoringo organizacijos;
 • Labdaros trestai ir NVO
Tarptautinės organizacijos

Šios organizacijos dalyvauja aplinkosaugos vadybos ir išsaugojimo pastangose:

 • Tarpvyriausybinė klimato kaitos grupė (IPCC)
 • Jungtinių Tautų aplinkos programa (UNEP)
 • Žemės sistemos valdymo projektas
 • Ambasados ir kita su aplinka susijusi tarptautinė organizacija
Darbo galimybės

Aplinkosaugos mokslų laipsnis suteikia jums esminių įgūdžių, kurie galėtų sukelti darbą aplinkos sektoriuje ar kitose profesijose ...

Darbai, tiesiogiai susiję su jūsų laipsniu, apima:

 • Aplinkos konsultantas
 • Ekologas
 • Tyrimus vykdantis mokslininkas
 • Politikos analitikas
 • Žuvininkystės technikas
 • Aplinkosaugos mokytojas
 • Laboratorinis technikas / analitikas
 • Infrastruktūros projektų valdymas
 • Aplinkosaugos mokytojas
 • Aplinkos vadybininkas
 • Gamtos apsaugos pareigūnas
 • Perdirbimo pareigūnas
 • Atliekų tvarkymo pareigūnas
 • Vandens kokybės mokslininkas

... ir sąrašas tęsiasi

Kai kurios kitos darbo vietos, kuriose būtų naudingas aplinkosaugos laipsnis

 • Aplinkos sveikatos specialistas
 • Kraštovaizdžio architektas
 • Miesto planuotojas
 • Toksikologas
 • Transporto planuotojas
Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 2019

Apie mokyklą

Located in the town of Rajgir, in the northern Indian state of Bihar, Nalanda is a postgraduate, research intensive, international university supported by the participating countries of the East Asia ... Skaityti daugiau

Located in the town of Rajgir, in the northern Indian state of Bihar, Nalanda is a postgraduate, research intensive, international university supported by the participating countries of the East Asia Summit. The University came into being on November 25, 2010 by a special Act of the Indian Parliament and has been designated as an “institution of national importance”. Skaityti mažiau