Ekonomikos magistras

International University of Japan

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Ekonomikos magistras

International University of Japan

Tai naujai siūlomos dvejų metų magistro programos apdovanojimus kur įgijo ekonomisto specialybę magistro studentams, sėkmingai baigę visus reikalavimus. TVF mokslininkai per mūsų specialiai parengti programą jiems pavadintas makroekonominės politikos programa priklauso šios naujos magistro studijų programą per IDP, o makroekonominės politikos programa reikalauja TVF mokslininkus imtis daugiau kursų, susijusių su makroekonomikos klausimais. Programos tikslas yra ne tik leisti mokiniams suprasti šiuolaikinės ekonomikos pagrindus, bet ir aprūpinti juos su analitinių priemonių ekonomikos, ir ši nauja magistro studijų programa orientuota į daugiau ekonomiką nei mūsų dabartinės programos tarptautinės plėtros, kurie abu yra siūlomi per IDP.

Norint pasiekti tikslą, programa siūlo grynai akademinių ir politikos orientuotos mokymo kursus, kurie teorinius ir empirinius pagrindus ir įrankiai ekonomika yra mokoma. Programa padeda stiprinti profesinius ir labai techninius įgūdžius, reikalingus ne pirmaujančių institucijų, taip pat įstaigų besivystančiose ir besiformuojančios ekonomikos šalys susiduria su nuolat kintančių ekonominių aplinkybių. Kalbant apie aprėptį ir kokybę Dėstomų dalykų per platų ekonomikos ir susijusių socialinių mokslų programos mokymo programa yra vienas iš geriausių palyginti su kitų MA Ekonomikos programas.

Panašus į kitą magistro studijų programos tarptautinės plėtros, ši studijų programa susideda iš privalomų ir pasirenkamųjų kursų: Reikalingi kursai suteikia teorinių, tiek empiriniais sistemas ir įrankius modernių ir up-data ekonomikos, kurios yra būtinos kritinės analizės daugelio klausimų mūsų šiuolaikinėje visuomenėje. Nors reikalingi kursai kristalizuotis pagrindines, bet svarbius įgūdžius, kad pasirenkamuosius kursus skatinti mokinius juos taikyti, kurioje studentai aprūpinti atsižvelgiant reikalaujama kursai, daugiau praktinių ir politika orientuota klausimai. Remiantis mūsų suprasti, kad ekonomika turėtų būti taikomos ir todėl labiau praktinis ištirti kelis svarbius klausimus mūsų realiame pasaulyje, paraiškos, ką mokiniai aprūpinti per reikalaujama kursai daugiau praktinės problemos, kurios aptariamos pasirenkamuosius kursus padėti studentams perprasti vien tik akademinis, taip pat labai išsivysčiusios Ekonomika įrankiai. Abu reikalingi ir pasirenkamųjų kursų yra po disertacijos raštu, siekiant padidinti švietimo programos poveikį, ir todėl disertacija studentų kokybė galėtų įrodyti aukštą šios mokymo programos rezultatus. Aukštos kvalifikacijos MA disertacijos taip pat suteikti studentams jų pasitikėjimą, taip pat pasitenkinimą, kuris taip pat bus genami savo perspektyviausių ateities karjerą.

Skirtingai nuo kitu magistro studijų programos tarptautinės plėtros, ši studijų programa reikalauja, kad studentai imtis daugiau ekonomikos susijusius kursus vietoj kursus plėtros klausimais. Taigi, šis naujai siūloma laipsnis kursas MA ekonomikos būtų labiau tinka potencialiai perspektyvių studentų, kurie yra santykinai daugiau domina grynai ekonomikos, o ne savo paraiškas plėtros klausimais, o mūsų didelį susirūpinimą vis dar su prašymais šiuolaikinės ekonomikos į praktinius klausimus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Price
Kaina
2,200,000 JPY
Mokestis už mokslą per metus
Locations
Japonija - Niigata, Niigata Prefecture
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Japonija - Niigata, Niigata Prefecture
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla