Elektros inžinerijos magistras. Specializacija: signalų apdorojimas ir bangų platinimas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Ši programa apima tiek teoriją, tiek ir programas, ir rengia pažangias inžinerijos darbus pramonėje ar magistro studijas.

Bangos sklaida ir signalų apdorojimas yra svarbios technikos šiuolaikinės visuomenės sritys. Yra daugybė techninių ir pramoninių pritaikymų, reikalaujančių abiejų dalykų žinios, ypač belaidžio ryšio, antenos ir mikrobangų krosnelės technologijos.

Per pirmuosius metus jūs išmoksite matematinius ir statistinius metodus, kurie yra aukšto lygio telekomunikacijų teorijos pagrindai. Jūs taip pat susitiksite su prašymais, pateiktais radijo ryšio sistemų, mikrobangų krosnelių ir antenos technologijų forma.

Antrus metus galite teoriškai specializuotis arba studijuoti gretimus dalykus, tokius kaip fizika ar informatika. Kai kurie kursai yra suteikiami kas antrus metus, taigi jie gali būti studijuojami per 1 ar 2 metus. Disertacijos darbas yra procesas, kai jūs pertvarkote savo žinias į mokslinį rašymą. Tuo tikslu jūs gausite naudos iš mokslinių tyrimų metodologijos elementų, kurie yra programoje.

Programoje yra 7,5 HEC kursai, kurie susideda iš paskaitų, seminarų, praktikų ir privalomų užduočių.


Patekimo reikalavimai

Bendrieji reikalavimai, taikomi antrosios pakopos studijoms ir konkretiems atvykimo reikalavimams:

  • Elektros inžinerijos, kompiuterių inžinerijos, inžinerinės fizikos ar lygiaverčių bakalauro laipsnis.
  • Visi studentai turi būti baigę įvadinius kursus telekomunikacijų, elektronikos, signalų ir sistemų teorijos bei matematikos, įskaitant daugialypę analizę ir transformacijos teoriją.
  • Anglų B / 6 arba lygiavertis


Pasirinkimai

Alternatyvus pasirinkimas: studentų pasirinkimas grindžiamas akademine kompetencija ir individualiu vertinimu.


Syllabus

Spustelėkite čia, jei norite programą sudaryti.


Karjera

Dauguma absolventų laukia pažangių inžinerinių darbų pramonėje. Du patikimi laukai yra telekomunikacijos, kuriose yra tiek programos temos, tiek jutiklių technologijos, jungiančios duomenų rinkimą ir signalų apdorojimą. Jei pasirinksite antrosios pakopos studijas, teoriniai kursai yra geras pasirengimas.


Laipsnis

Magistro laipsnis (dveji metai) elektrotechnikos srityje, specializacija - signalų apdorojimas ir bangų sklaida.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2019

Apie mokyklą

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. Skaityti mažiau
Växjö , Kalmaras + 1 Daugiau Mažiau