Elektros inžinerijos magistro programa - belaidžio ryšio ir RF sistemos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Belaidis ryšys - žmonių ir dalykų sujungimas

"Digitalisation" yra čia, kad liktų. Tęsiamas skaitmeninimas grindžiamas veiksminga ryšių infrastruktūra.

Bendravimas ne tik žmonėms jau yra: daiktų internetas ir pramoninis internetas yra prijungto ir programuojamo pasaulio, kuriame taip pat galima bendrauti, pirmtakai. Skaitmeninimas turės įtakos daugeliui pramonės šakų, tokių kaip energetika, transportas, logistika ir gamyba.

Dar viena vyraujanti visuomenės ir pramonės tendencija yra robotų kūrimas. Šiuolaikiniai išradimai, tokie kaip savaiminio vairavimo automobiliai ir dronai, labai priklauso nuo labai veiksmingo ir patikimo bevielio ryšio, taip pat naudojant radijo ryšio padėties nustatymo ir jutiklinių radarų technologijas. Belaidžio ryšio ir radijo dažnių (RF) technologijos leidžia gaminti įvairius pritaikymus, pradedant nuo kasdienio vartojimo prekių iki aukščiausios klasės pramoninių mašinų, robotų ir kosminės erdvės. Daiktų internetas (IoT), 5G judriojo ryšio tinklai ir jutiklių / radarų sistemos yra trys svarbiausi programų sritis.

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: Mokslų magistras (technologijos)
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS
 • Miestas: Tamperė
 • Miestelis: „Hervanta“ miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 12000 €

Tyrimo tikslai

Belaidžio ryšio ir radijo dažnių sistemų studijos nagrinėja pagrindines bevielio ryšio ir radijo dažnių (RF) technologijas, kurios yra nepaprastai svarbios sudarant galimybę programuoti ir sujungti pasaulį ateityje, įskaitant platų pritaikymą, pradedant nuo kasdienio vartojimo gaminių ir baigiant aukščiausios klasės pramoninėmis mašinomis ir robotais. kaip kosmoso mokslas. Daiktų internetas (IoT), 5G mobiliojo ryšio tinklai ir jutimo / radaro sistemos yra trys svarbiausios taikymo sritys. Baigę mokslą studentai turės didelę kompetenciją ir reikiamus pagrindinius supratimus bei praktinius įgūdžius, kad galėtų dirbti kaip R

Daugiau apie mokymo kalbą

Oficiali programos kalba yra anglų, tai reiškia, kad visi kursai, egzaminai ir studentų paslaugos organizuojami anglų kalba. Taigi tiek rašytinės, tiek sakytinės anglų kalbos mokėjimas yra būtina sąlyga. Kreipdamiesi dėl priėmimo studentai privalo pateikti patvirtintą savo kalbos mokėjimo pažymėjimą. Be to, reikalaujama, kad studentai baigtų suomių kalbos kursus. Kursas supažindina juos su kasdienine suomių ir suomių kultūra.

Tyrimo turinys

Belaidžio ryšio ir radijo dažnių sistemų magistrantūros programa apima kursus, kuriuose didelis dėmesys skiriamas pagrindinėms pagrindinėms sąvokoms, praktiniam problemų sprendimui, praktiniams projektams ir moderniausioms pramonėje naudojamoms modeliavimo, projektavimo ir matavimo priemonėms. . Priklausomai nuo jūsų pasirinktos specializacijos, įgysite išsamių žinių apie bevielio ryšio sistemas, aukšto dažnio / RF grandines ir būdus ar navigaciją ir padėties nustatymą taip:

 • "Wireless Systems" specializacija suteikia išsamią supratimą apie pagrindines skaitmeninės komunikacijos technologijas ir visų modernių ir besiformuojančių belaidžių sistemų veikimo principus, taip pat susijusius siųstuvų ir imtuvų modulius bei signalų apdorojimo metodus. Tyrimai gali būti toliau tobulinami ir gilinami gilumoje komunikacijos teorinių aspektų ir metodų (moduliavimo, kodavimo ir atpažinimo schemų, radijo sąsajų sudarymo), mobiliųjų korinių sistemų ir susijusių planavimo ir optimizavimo sprendimų, analoginių ir skaitmeninių signalų apdorojimo radijo ryšio įrenginiuose, radijo siųstuvų imtuvuose sprendimai ar skaitmeninės skaičiavimo platformos.
 • Navigacijos ir padėties nustatymo specializacija suteikia išsamų supratimą ir kompetencijas, susijusias su padėties nustatymo sistemomis ir įtaisais, įskaitant ne tik palydovinę poziciją, bet ir kitus modernius padėties nustatymo metodus. Veiklos optimizavimas, įrenginio lygio signalų apdorojimas, skaičiavimo platformos ir grandinės struktūros bei navigacijos skaičiavimas yra keletas pagrindinių šios specializacijos elementų.
 • Radijo dažnio integruotų grandinių specializacija suteikia jums išsamių žinių apie radijo siųstuvų-imtuvų grandines ir sistemas, ypač - radijo dažnių integravimo grandines (RF-ASIC) bevielio ryšio įrenginiuose. Ypatingas dėmesys skiriamas šiuolaikinėms kompiuterinėmis projektavimo, analizės ir matavimo priemonėms bei silicio procesams.
 • Specializacija aukšto dažnio metoduose suteikia studentams išsamią supratimą apie aukšto dažnio elektroniką, grandines ir technologijas ir daug dėmesio skiria atitinkamiems elektromagnetiniams reiškiniams ir savybėms. Centriniai elementai yra aukšto dažnio grandinės ir antenos projektavimas bei radijo dažnio matavimų pagrindai.

Taip pat galite pritaikyti savo laipsnį, kad atitiktų savo interesus pasirinkdami dvi ar daugiau specializacijų.

Tampere University suteikia studentams galimybę plačiam, tarpdisciplininiam švietimui. Galimos įvairios smulkesnės studijos ir papildomi kursai, taip pat galimybė susikoncentruoti vien tik į pagrindines studijas.

Mokestis už mokslą

Programos mokestis yra 12 000 eurų per mokslo metus ne ES / EEE studentams, kuriems taikoma stipendijų sistema studentams, mokantiems mokesčius.

Studijų struktūra

Programą sudaro 120 ECTS. Kursų vertė 90 ECTS, o likę 30 ECTS skiriami už sėkmingai atliktą magistro darbą. Kiekvienas ECTS yra lygus vidutiniam 27 valandų krūviui, įskaitant paskaitas, pratybas, užduotis, savarankiškas studijas ir egzaminą. Programos trukmė - dveji metai. Studentai praleidžia tris semestrus baigdami kursus ir vieną semestrą ruošdami baigiamąjį projektą (magistro darbas). Jie pradeda savo studijas rugpjūčio pabaigoje, o mokslo metai baigiasi gegužės pabaigoje.

Karjeros galimybės

Mūsų absolventus paprastai dirba mobiliojo ryšio operatoriai, R

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Be studijų pagal savo studijų programą, studentai gali visapusiškai naudotis Tamperės aukštojo mokslo bendruomenės siūlomu mokymu, pradedant nuo techninių ir baigiant įvairių sričių profesinėmis studijomis.

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistrantūros studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečių programų tinkamumo kriterijai, kuriuose nurodoma ir (arba) pridedama informacija prie bendrųjų kriterijų. Jei norite būti tinkami, turite susitikti abu. Kandidatai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečių programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami Tampere University studentais.

Bendras tinkamumas

Tam, kad galėtumėte kreiptis į Tampere University magistrantūros programą, turite ją turėti

 1. Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • Tai atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejų metų dieninių studijų
  • Iš atitinkamos magistrantūros programos srities, kuriai taikomate
  • Iš akredituotos aukštosios mokyklos
 2. IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Bakalauro laipsnis, įgytas universitete už Suomijos ribų, turi būti tinkamas universiteto lygio magistro studijoms toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.

Kandidatai į paskutinius bakalauro studijų metus gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2020 m . Liepos 31 d . Tokiu atveju jie gali būti priimami sąlygiškai.

Kandidatams, turintiems magistro laipsnį, gali būti priimami tik pagrįstais pagrindais ir tik tuo atveju, jei jie gali įrodyti, kad naujas laipsnis Tampere University suteikia pareiškėjui svarbių naujų žinių ir įgūdžių.

Programai būdingi tinkamumo kriterijai

Ankstesnis laipsnis turėtų būti iš srities, glaudžiai susijusios su magistrantūros programa, į kurią kreipiatės. Elektros inžinerijos magistrantūros programoje ankstesnis laipsnis turi būti vienoje iš šių (arba labai susijusių) sričių:

 • Elektros inžinerija ar kitos taikytinos sritys, turinčios matematikos, fizikos ir pradinių programavimo įgūdžių

Kandidatai, baigę mokslą Suomijoje, turi atitikti minimalų kaupiamąjį VPS, nustatytą programoje, kad būtų tinkami. Minimalus yra tas pats, kas priimant į tą pačią magistro studijų programą, siūlomą suomių kalba.

 • Minimalus GPA bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos taikomųjų mokslų universitete (AMK): 3,20 / 5
 • Minimalus GPA bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos universitete (universisto): 2,80 / 5

Skaičiuojant sukauptą GPA, įvertintą ECTS, atsižvelgiama tik į kursus (įskaitant disertaciją), kurių skaitinė pažymių vertė. Kandidatai paskutiniaisiais bakalauro studijų metais turi atitikti minimalų kaupiamąjį VPS, kai kreipiasi ir baigę studijas.

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Visi kandidatai turi pateikti įrodymus, kad gerai mokėjo anglų kalbą akademiniais tikslais. Anglų kalbos mokėjimą galima nurodyti dviem būdais: kalbos testai ir ankstesnės studijos.

Minimalūs anglų kalbos testo rezultatai

Testo pavadinimas

 • TOEFL iBT: iš viso 92, be sekcijų žemiau 20
 • IELTS (akademinis): 6,5, be skirsnio, mažesnio kaip 5,5
 • PTE (akademinis): iš viso 62, be skyrių žemiau 42
 • C1 Išplėstinė: C
 • C2 kvalifikacija: C1
 • Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba): 5 lygio mokėjimas

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“.

Ankstesni tyrimai

Jei esate baigę tam tikras Tampere University nurodytas studijas, gali būti atleista nuo kalbos testo pateikimo. Priimami tik šie tyrimai. Jei kandidatuojate be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite išimtis.

Įsiurbimas

Į elektrotechnikos programą priimami ne daugiau kaip 30 studentų.

Elektrotechnikos programa apima šias specializacijas:

 • Išmanieji tinklai ir belaidės komunikacijos bei radijo dažnių sistemos.

Priėmimo tvarka

Į programą studentai atrenkami iš tų pretendentų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir paraiškos dokumentus iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentai, priimti į magistrantūros programą, gali reikėti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis.

Visi studentai, turintys Suomijos taikomųjų mokslų universiteto (AMK) laipsnį, privalo užpildyti studijų paketą, į kurį paprastai įeina matematikos, fizikos ir chemijos kursai, atsižvelgiant į studento kilmę. Priimti studentai bus išsamiai informuojami apie šias studijas, kai studijos prasidės 2020 m. Rudenį.

Įvertinimas

Tinkamų kandidatų skaičius per metus viršija priimamų studentų skaičių. Studentų atranką priima priėmimo komisija, remdamasi paraiškos dokumentuose nurodytomis akademinėmis kvalifikacijomis ir nuopelnais.

Šioje programoje pareiškėjai reitinguojami pagal priėmimo balus, gautus už ankstesnę kvalifikaciją, anglų kalbos žinias ir kitus svarbius veiksnius, pagrindžiančius paraišką.

Priėmimo taškai (daugiausia 100 balų) skiriami šiose kategorijose:

 • Ankstesnė kvalifikacija ne didesnė kaip 60 balų
 • Anglų kalbos žinios ne daugiau kaip 10 balų:
  • 5 balai: pvz., TOEFL 92 / IELTS 6,5 ir jei tai įrodyta ankstesniais Tampere University priimtais tyrimais
  • 10 balų: pvz., TOEFL 103 arba didesnis / IELTS 7,5 ar didesnis
 • Kiti svarbūs veiksniai, palaikantys paraišką, daugiausia 30 balų
 • CV / Gyvenimo aprašymas ir motyvacinis laiškas, pateikti kartu su paraiška, yra priėmimo balų, duotų šioje kategorijoje, pagrindas.

Kaip taikyti

Taikymo žingsnis po žingsnio kontrolinis sąrašas
 1. Patikrinkite bendruosius programos ir programų, kurioms norite taikyti, tinkamumo kriterijus. Jums leidžiama taikyti tris programas vienu metu.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atsidaro paraiškų teikimo laikotarpis, paraiškos teikimo laikotarpiu užpildykite internetinę paraišką „Studyinfo.fi“ ir įkelkite reikiamus programos priedus. Paraiškos teikimo laikotarpis 2019 m. Gruodžio 4 d. 8:00 GMT 2 - 2020 m. Sausio 15 d. 15.00 GMT.
 5. Įkelkite visus reikiamus gaubtus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu, jei taikoma, atsižvelgiant į konkrečios šalies reikalavimus. Dokumentai turi būti pasiekti Tampere University priėmimo biure iki 2020 m. Sausio 31 d. 15.00 val. GMT. Dokumentai turi būti pasiekti universitetą iki nurodyto termino.
 6. Laukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje.
 7. Jei jums bus pasiūlyta studijų vieta, nepamirškite jos priimti per nustatytą terminą.
 8. Jei reikia, sumokėkite studijų mokestį. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją.
 9. Registruokis kaip studentas ir prisijunk prie Tampere University bendruomenės!
Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą paraiškos teikimo laikotarpiu bus galima rasti tik Studyinfo.fi. Paraiškų teikimo laikotarpis prasideda 2019 m. Gruodžio 4 d. 8 val. (GMT 2) ir baigiasi 2020 m. Sausio 15 d. 15 val. (GMT 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikiamų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų , kai kurios programos išvardijo papildomus programos specifinius priedus, kurie yra reikalingi pritaikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas švietimo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo skyriuje paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į šių šalių dokumentus ir dokumentus, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Kandidatai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo biure, kad jie atvyktų iki 2020 m. Sausio 31 d.

Taikant šią programą nėra konkrečių programų priedų.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje. Visi stojantieji bus informuojami apie priėmimo rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Skaityti daugiau

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Skaityti mažiau