Elektros ir kompiuterių inžinerijos magistras

Sukurkite rytdienos technologiją. Cornell Tech " elektrotechnika

Inžinerijos magistras elektrotechnikos

Įspūdingi mašinų mokymosi, jutiklių, signalų ir vaizdo apdorojimo pokyčiai sukuria naujas galimybes inžinieriams ir kompiuterių mokslininkams, turintiems pažangių techninių įgūdžių ir verslumo mąstyseną, kad šie pokyčiai taptų naujais produktais ir paslaugomis. Cornell Tech " magistras elektrotechnikos srityje

Išmokite pažangiausius įgūdžius paleisties kultūroje

Sėkmingiausios naujos technologijos ir naujovės vystosi, kai bendradarbiauja technologai, dizaineriai ir verslininkai. Cornell Tech " ėmėsi šio bendradarbiavimo modelio produktų kūrimo ir pritaikė jį mūsų studijų programoms. Savo klasėje rengiami kursai, kuriuos dėsto ekspertų fakultetas ir gilus pramonės patirtis, papildo projektinę patirtį, kurią atliksite dirbdami komandose su studentais iš kitų " Cornell Tech " techninių studijų programų, taip pat mūsų LLM ir MBA programas. Jūs sukursite savo verslą "Startup Studio" ir sukuriate novatoriškus sprendimus tikroms verslo klientams "Product Studio". Proceso metu jūs išmoksite verslo savybes, bendravimo įgūdžius ir išskirtinę techninę meistriškumą, reikalingą atkreipti dėmesį į novatoriškiausias pasaulio kompanijas ir ambicingus naujovių kūrimo etapus.

MASTERTECH101

Kas turėtų kreiptis?

Jūs turėtumėte kreiptis į " Cornell Tech " magistro laipsnį

Tiriamos temos

 • Signalų apdorojimas
 • Mašininis mokymasis
 • Atsiliepimų sistemos
 • Fizinis kompiuteris
 • Jausmas
 • Duomenų mokslas
 • Sprendimų teorija
 • Mašininio mokymo ir skaičiavimo įrankiai

YPATINGI KURSAI

Atsiliepimų sistemos ir sustiprinimo mokymasis

Kreditai 3,00

Šis pagrindinis ECE kursas apima skaitmenines valdymo sistemas, Markovo sprendimų procesus ir sustiprinimo mokymosi algoritmus. Pirmajame kurso puse yra šiuolaikinių skaitmeninių valdymo sistemų pagrindai, įskaitant valstybinių kosminių modelių ir jų analizę, valstybinio kintamo grįžtamojo ryšio ir sistemos identifikavimo pagrindus. Antrojoje kurso dalyje nagrinėjami Markovo sprendimų procesai su paraiškomis socialinės jutimo ir ryšių sistemose. Aptariamos temos - stochastinis dinaminis programavimas, modeliavimas pagrįstas optimizavimas ir sustiprinimo mokymosi algoritmai. Visą kursą bus akcentuojamos taikomosios programos diskrečiųjų įvykių sistemose ir mašinų mokymasis.

Signalas ir duomenų apdorojimas

Kreditai 3,00

Šis pagrindinis ECE kursas apima signalų apdorojimo ir duomenų analizės pagrindus. Pirmoji kurso dalis apima signalų ir sistemų pagrindus, įskaitant diskretišką Furjė transformaciją, perdavimo funkcijas, prisitaikančią filtravimą ir taikomąsias programas triukšmo slopinimo ir ryšių sistemose. Antroje pusėje pateikiami tikimybinių modelių pagrindai, stochastiniai modeliavimo Markovo procesai ir Bajeso išvada. Galiausiai aptariamos didelės apimties signalų apdorojimo temos, įskaitant modelio atranką, retųjų signalų apdorojimą ir pagrindinių komponentų analizę. Visą kursą bus akcentuojamos taikomosios programos ryšių sistemose, jutiklių sistemose ir mašininiame mokyme.

Karjera lauke

 • Duomenų mokslininkas.
 • Finansų modelis.
 • "Startup" įkūrėjas arba CTO.
 • Tyrimo inžinierius.
 • Socialinių tinklų analitikas.

Mokymo planas

apima įvairius griežtus kursus, kurie suteiks jums pažangių įgūdžių mašinų mokymosi, signalų apdorojimo, kompiuterinio modeliavimo ir kitų pažangių disciplinų.

" Cornell Tech išskirtinėje švietimo naujovių Cornell Tech jūs taip pat dalyvausite pasimėgauti "Studio" patirtimi, kurioje sustiprinsite savo komandos kūrimą ir vadovavimo įgūdžius, kurdami naują produkto idėją, reaguodami į strategines realios organizacijos poreikius ir sukurti savo paleisties.

Koks tavo planas gali atrodyti

Rudenį studentai privalo baigti iš viso 30 kreditų valandų per du semestrus. Pagrindiniai kursai turi sudaryti ne mažiau kaip 12 kreditų.

Pavasarį Studentai privalo baigti iš viso 30 kreditų valandų per du semestrus. Pagrindiniai kursai turi sudaryti ne mažiau kaip 12 kreditų. Pavasario semestro, fizinio kompiuterio ir Bajeso įvertinimo metu

M.Eng taikymo tvarkaraštis

Cornell Tech siūlo tris paraiškų teikimo etapus. Pareiškėjai raginami pateikti paraišką, kai jie yra pasirengę. Mes svarstysime kandidatus, kurie bus taikomi kiekviename paraiškų ture. Peržiūrime paraiškas, kai jas gauname.

2017-2018 m. Paraiškų pateikimo terminai yra tokie:

1 turas - antradienis, gruodžio 5 d., 2017 m., 11.59 val. ET

2 turas - 2018 m. Sausio 18 d., Ketvirtadienis, 23:59 val. ET

3 turas - ketvirtadienis, 2018 m. Kovo 15 d., 23.59 val. ET

Po trejų paraiškų pateikimo termino pabaigos Priėmimo komisija peržiūrės paraiškas pagal eilės tvarka ir atitinkamai išleidžia sprendimą iki 2018 m. Balandžio 30 d., Pirmadienio, balandžio mėn.

Paraiška

Būtina atsižvelgti į tai, kad visi pareiškėjai savo internetinėje paraiškoje turi pateikti šiuos duomenis:

Aprašymas

Jūs turite pateikti dabartinę santrauką kartu su savo paraiška. Naudodamiesi "LinkedIn", turėsite galimybę automatiškai užpildyti informaciją apie užimtumą ir mokymą, pateiktą jūsų internetiniame profesionalų profilyje. Atkreipkite dėmesį, bet kurią informaciją, kuri automatiškai užpildyta "LinkedIn", galima redaguoti.

Asmeninis pareiškimas

Čia " Cornell Tech būsite dalis aplinkoje, kurioje kūrybiškumas, techninis gylis ir lyderystė turi vietą prie stalo. Mes vertiname, kas jūs esate ir ką jūs įtraukiate į šią formulę. Prašome pateikti vieno ar dviejų puslapių ataskaitą, kurioje aprašomas jūsų susidomėjimas šia programa " Cornell Tech . Jūsų pateiktame dokumente turėtų būti parodyta asmeninė patirtis, rodanti jūsų kūrybiškumą, lyderystę ir techninius gebėjimus.

Visų pirma, galite laisvai išsiaiškinti techninius projektus, kuriuos baigėte, jų kūrybinius ir techninius aspektus; bet kokia verslumo ar vadovavimo patirtis; jūsų profesinės karjeros tikslai; naudą, kurią, jūsų manymu, yra "Niujorko" technologijų ekosistemos dalis; ir kodėl ši programa jums tinka.

Dvi rekomendacijos

Rekomendatoriai turėtų būti fakulteto nariai ar kiti asmenys, kurie profesionaliai žino pareiškėjus ir matė, kad jie atlieka svarbų vaidmenį esminiuose projektuose. Rekomendacijos turi būti pateiktos internete.

GRE

GRE reikalaujama prisijungti prie " Cornell Tech . Visi oficialūs testai turi būti tiesiogiai pranešti Kornelio universitete. Studentai, kurie gavo (arba turės) Kornelio universiteto bakalauro laipsnį, atleidžiami nuo GRE reikalavimų inžinerijos programos magistro. GRE instituto kodas Korneliui yra 2098 m. Prašome nuosekliai rašyti savo vardą tiek savo paraiškoje, tiek bandymų rezultatų ataskaitoje.

Siužetai

Reikalaujama iš kiekvienos anksčiau lankomos kolegijos ar universiteto atsiųstų pranešimų, kuriuos reikia nusiųsti internetu su programa. Priimti studentai turės pateikti oficialų stenogramą tiesiai į Kornelio universiteto aukštąją mokyklą prieš imatrikuliavimą.

Paraiškos mokestis

Negrąžinamas paraiškos mokestis 95 USD turi būti pateiktas kartu su internetine programa.

Tarptautiniai pareiškėjai

Siužetai

Be aukščiau minėtų programos reikalavimų, tarptautiniai pareiškėjai turi pateikti patvirtintą anglų stenogramos vertimą, jei originalas nėra anglų kalba. Sėkmingi tarptautiniai pareiškėjai gaus bakalaureato laipsnį iš pripažintos mokyklos ar universiteto.

TOEFL

Pareiškėjai taip pat privalo įrodyti anglų kalbos įgūdžius priimdami anglų kalbos kaip užsienio kalbos testą (TOEFL). Oficialūs TOEFL balai turi būti siunčiami į Kornelio universiteto aukštąją mokyklą. Institucijos kodas yra # 2098. Kiekvieno TOEFL elemento Cornello oficialūs minimalūs daliniai balai yra tokie:

 • Rašymas: 20
 • Skaitymas 20
 • Klausymas 15
 • Kalbėjimas 22

TOEFL reikalavimą galima atšaukti, jei pareiškėjas atitinka bent vieną iš šių kriterijų:

 • Ar vietinis pilietis yra Jungtinės Valstijos, Australija, Kanada (išskyrus Kvebeką), Airija, Naujoji Zelandija arba Jungtinė Karalystė.
 • Per pastaruosius penkerius metus studijuojote dieninėse studijose ne mažiau kaip dvejus mokslo metus Jungtinėse Amerikos Valstijose, Australijoje, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje, Jungtinėje Karalystėje arba su anglų kalbos mokymu Kanadoje ar Pietų Afrikoje. Turite pateikti stenograma, rodančią, kad lankėtės kolegijoje vienoje iš patvirtintų vietovių.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Cornell Tech »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
54,584 USD
Deadline
Susisiekti su mokykla
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Rgp. 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
End Date
Rgp. 31, 2020