Elektros transporto priemonių technologijų magistro laipsnis

Universitat Rovira i Virgili

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Elektros transporto priemonių technologijų magistro laipsnis

Universitat Rovira i Virgili

Naujų pažangių, aplinką tausojančių ir integruotų transporto sistemų sistemų kūrimas yra vienas iš svarbiausių 21-ojo amžiaus iššūkių, visų pirma dėl išmetamųjų teršalų ir naudojamos energijos rūšies. Elektrinių transporto priemonių sukurtas socialinis susidomėjimas ir pramoninis verslas didina specialistų, kurie yra kvalifikuoti visose susijusiose technologijų srityse, paklausą.

Elektrinių transporto priemonių technologijų magistro laipsnis yra pirmasis oficialus magistro laipsnis visoje Ispanijoje, specializuojasi elektrinių automobilių. Šio magistro laipsnio tikslas yra išmokyti inžinierius apie įvairias technologijas iš elektroninės inžinerijos ir valdymo sričių, kurios gali būti taikomos elektros ir hibridinių transporto priemonių ir net tradicinių transporto priemonių kūrimui.

Procesorinis elektra varomų transporto priemonių įgyvendinimas padidins inžinierių, turinčių specifinių žinių šiuo klausimu, poreikį; todėl pagrindinis magistro laipsnio tikslas yra gaminti specializuotus inžinierius bendradarbiaujant su šio sektoriaus įmonėmis ir su nuorodomis į teritoriją.

Bendradarbiaujančios institucijos

 • Lear Corporation
 • Applus Idiada

Priėmimas

Magistro laipsnis skirtas:

 • Absolventai pramonės elektronikos inžinerijos ir automatikos, elektros inžinerijos, pramoninių technologijų inžinerijos, energetikos inžinerijos, telekomunikacijų sistemų ir paslaugų inžinerija, aviacijos ir kosmoso inžinerija, inžinerija jūrų sistemų ir technologijų, kompiuterių inžinerija, mechanikos inžinerija, chemijos inžinerija, pramonės inžinerija, telekomunikacijų inžinerija, aeronautikos Inžinerija, automatika ir pramoninė elektroninė inžinerija, elektroninė inžinerija ir susiję uždaviniai.
 • Absolventai, turintys oficialų universiteto bakalauro laipsnį pramoninėje technikoje, specializuojasi pramonėje; Pramonės technikos inžinerija, specializuojasi elektros energija; Techninė telekomunikacijų inžinerija, specializuojasi elektroninėse sistemose; ir susijusi ambicija.
 • Šiame sektoriuje dirbantiems asmenims, norintiems tobulinti savo mokymą.

Konkretūs privalomi dokumentai

Išankstinės registracijos reikalaujami dokumentai. Be to, galite pateikti:

 • Papildomo mokymo, susijusio su magistro laipsniu (kursai, seminarai, kita mokymo veikla, su patvirtinamaisiais dokumentais), akreditavimas.
 • Atitinkamų studijų vizitų užsienyje akreditavimas angliškai kalbančiose teritorijose (mažiausiai 12 savaičių su patvirtinamaisiais dokumentais).
 • Profesinės patirties akreditavimas magistro programos srityje.

Atrankos kriterijai

 1. Prieigos kvalifikacijos tinkamumas: ne daugiau kaip 4 taškai pagal tokį prioriteto tvarką:
  • Absolventai su oficialiais universiteto bakalauro laipsniais: Pramonės elektronikos inžinerija ir automatika, elektrotechnika, inžinerija pramoninėse technologijose, energetikos inžinerija, telekomunikacijų sistemų ir paslaugų inžinerija, inžinerija kosminės erdvės technologijose, inžinerija jūrų sistemose ir technologijose, kompiuterių inžinerija, mechanikos inžinerija, Chemijos inžinerija; Pramoninė inžinerija, telekomunikacijų inžinerija, aviacinė inžinerija, automatinė ir pramoninė elektroninė inžinerija ir elektroninė inžinerija: ne daugiau kaip 8 taškai
  • Absolventai, turintys oficialią universitetinę pramoninės inžinerijos kvalifikaciją, specializuojasi pramonėje arba elektra; Telekomunikacijų inžinerija, specializuojasi elektroninėse sistemose: ne daugiau kaip 7 balai.
  • Kiti: 0 taškų.
 2. Akademinio universiteto diplomo akreditacijos pažymėjimo, leidžiančio studentui susipažinti su magistro laipsniu, vertinimas: ne daugiau kaip 4 balai.
 3. Papildomas magistro laipsnio turinys (kursai, seminarai, kita mokymo veikla su patvirtinamaisiais dokumentais): ne daugiau kaip 2 balai.
 4. Atitinkami studijų vizitai užsienyje anglakalbėse teritorijose (mažiausiai 12 savaičių su patvirtinamaisiais dokumentais): ne daugiau kaip 2 balai.
 5. Įrodyta profesinė patirtis, reikalaujanti akademinės kvalifikacijos magistro programos srityje. 0,2 balai bus suteikiami už kiekvienus pilnus patirties metus, ne daugiau kaip 2 balus.

Paraiškos bus teikiamos pirmenybe pagal taškus, skiriamus nuo didžiausios iki mažiausios sumos (visų taškų, skiriamų už ankstesnius skyrius).

Tačiau, jei bet kurioje vietoje lieka neužpildyta, už priėmimą atsakingas subjektas gali priimti studentus nenustatydamas jų prioritetų pagal jų nuopelnus, jei jie atitinka prieigos reikalavimus.

Karjeros galimybės

Studentai, sėkmingai baigę šį magistro laipsnį, galės dirbti šiose srityse:

 • Prototipų projektavimas, gamyba ir išbandymas elektrinės transporto priemonės ir jos pagalbinių elektroninių komponentų kūrimo procese.
 • Elektroninės sistemos, naudojančios elektroninę transporto priemonę, ir įtaisytų valdymo ir ryšių mašinų bei programinės įrangos, naudojamos automatizavimui, naudojamos elektroninės sistemos koncepcija, įdiegimas ir bandymas pagal sektoriuje naudojamas metodikas ir atitinkamus reglamentus.
 • Produktų tyrimai ir tobulinimas projektuojant ir valdant.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Ispanų


Paskutinį kartą atnaujinta June 30, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
9 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
2,913 EUR
Studentams, įgijusiems laipsnius už Ispanijos ribų, bus apmokestinta 218,15 € akademinės karjeros mokesčiu, kuris bus taikomas tik pirmąją registraciją (kaina už kursus 2017-18).
Locations
Ispanija - Tarragona, Catalonia
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Birželis 30, 2019
Dates
Spal 2019
Ispanija - Tarragona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Birželis 30, 2019
Vaizdo įrašai

URV, donde estudiar es vida. Másteres y posgrados