Elektros Transporto Priemonių Technologijų Magistro Laipsnis

Universitat Rovira i Virgili

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Elektros Transporto Priemonių Technologijų Magistro Laipsnis

Universitat Rovira i Virgili

Naujų pažangių, ekologinių ir integruotų transporto sistemų kūrimas yra vienas iš svarbiausių 21-ojo amžiaus socialinių iššūkių, ypač dėl išmetamųjų teršalų ir naudojamos energijos rūšies. Socialiniai interesai ir pramoninis verslas, susidaręs aplink elektrinę transporto priemonę, kelia kvalifikuotų specialistų paklausą visose taikomose technologijose.

Elektrinių transporto priemonių technologijų magistro laipsnis yra pirmasis oficialus magistro laipsnis, kurio specializacija yra elektra varomi automobiliai, kurie mokomi visoje Ispanijos valstybėje. Su šia kvalifikacija ketinama perduoti inžinieriams įvairias elektroninės inžinerijos ir valdymo sričių technologijas, kurios gali būti taikomos elektros ir hibridinių transporto priemonių ir, jei taikoma, įprastinės transporto priemonės kūrimui.

Palaipsniui įgyvendinus elektrinę transporto priemonę, padidės inžinierių, turinčių konkrečių žinių šioje srityje, poreikis, todėl pagrindinis kapitono tikslas yra apmokyti specializuotus inžinierius bendradarbiaujant su vietovės sektoriaus įmonėmis.

bendradarbiauja institucijos

 • Lear Corporation
 • Applus Idiada

priėmimas

Meistras yra nukreiptas į:

 • Oficialus bakalauro arba inžinerijos laipsnis pramonės elektronikos ir automatikos laipsnį, elektros inžinerijos laipsnį, pramoninių technologijų inžinerijos bakalauro laipsnį, inžinerijos bakalauro laipsnį, sistemų inžinerijos ir telekomunikacijų paslaugų laipsnį, technologijos inžinerijos laipsnį "Aerospace", "Systems Engineering" ir "Naval Technology" laipsnis, kompiuterių inžinerijos bakalauro laipsnis, chemijos inžinerijos bakalauro laipsnis, chemijos inžinerijos, pramonės inžinerijos, telekomunikacijų inžinerijos, aeronautikos inžinerijos, inžinerijos automatikos ir pramonės elektronikos, elektronikos inžinieriaus ir sričių susijusios.
 • Oficialūs technikos inžinerijos universiteto absolventai: Pramonės inžinierius, specializuojasi pramonėje; Technikos inžinierius Pramonės specialybė elektra; Technikos inžinierius specializuojasi elektroninėse sistemose ir susijusiose srityse.
 • Aktyvūs sektoriaus darbuotojai, norintys įgyti papildomą mokymą.

Moksleiviams reikia nešiojamojo kompiuterio, kad atliktų magistro laipsnį ir ištyrė save. Minimalūs rekomenduojami kompiuterio reikalavimai yra šie:

 • Procesorius: "Intel Core I5"
 • RAM atmintis: 4 GB
 • Kietasis diskas: 128 Gb
 • Operacinė sistema "Windows 7" arba naujesnė 64 bitų (taip pat gali būti "Linux")

Konkretūs dokumentai

Be privalomų bendrųjų dokumentų, kuriuos galite iš anksto registruoti, taip pat galite pateikti:

 • Papildomo mokymo, susijusio su magistro laipsnio turiniu (kursai, seminarai ar kita mokymo veikla), akreditavimas.
 • Akreditavimas atitinkamų viešnagių (mažiausiai 12 savaičių) angliškai kalbančiose vietose.
 • Profesinės patirties, kurioms reikės akademinio laipsnio, susijusio su magistrantūros programa, akreditavimas.

atrankos kriterijai

 1. Prieigos pavadinimo tinkamumas pagal tokią tvarką:
  • Oficialus bakalauro arba inžinerijos laipsnis: Pramonės elektronikos ir automatikos laipsnis, elektrotechnikos inžinerijos laipsnis, inžinerijos pramonės technologijos, inžinerijos bakalauro laipsnis, sistemų inžinerijos ir telekomunikacijų paslaugos, inžinerijos bakalauro laipsnis Aerospace Technologies, sistemų inžinerijos ir jūrų technologijos bakalauro laipsnis, kompiuterių inžinerijos bakalauras, mechanikos inžinerija, chemijos inžinerijos bakalauro laipsnis, inžinierius, inžinierius, inžinierius, inžinierius, inžinierius, inžinierius automatikos ir pramonės elektronikos inžinierius, elektronikos inžinierius: iki daugiausiai 8 taškai.
  • Oficialūs technikos inžinierių universiteto absolventai: Pramonės inžinierius, specializuojasi pramonėje; Pramonės technikos inžinierius, elektrotechnikos specialybė; Telekomunikacijų technikos inžinierius, specialybė elektroninėse sistemose: ne daugiau kaip 7 balai.
  • Kita: 0 taškų.
 2. Universiteto laipsnio akademinės registracijos įvertinimas, suteikiantis prieigą kapitonui: ne daugiau kaip 4 balai.
 3. Papildomas mokymas (akredituotas dokumentinis), susijęs su kapitono turiniu: ne daugiau kaip 2 balai.
 4. Susijusios (ne trumpesnės kaip 12 savaičių, akredituotos dokumentacijos) vietos angliškai kalbančiose vietose: ne daugiau kaip 2 balai.
 5. Akredituotos profesinės patirties, kurių naudojimasis akademiniu laipsniu reikės magistro programos srityje. Už kiekvienus visus profesinės patirties metus 0,2 balai bus pridedami ne daugiau kaip 2 balais.

Paraiškos bus užsakomos nuo didžiausio iki mažiausio pagal gautą rezultatą (ankstesnių skirsnių taškų suma).

Tačiau, jei nėra vietų, kuriose yra nepakankamų vietų, ir jei prieigos reikalavimai yra įvykdyti, priėmimo įstaiga gali jus pripažinti be prioriteto, atsižvelgiant į jo esmę.

Karjeros galimybės

Elektrinių transporto priemonių magistro laipsniai gali plėtoti savo užduotis šiose srityse:

 • Prototipų projektavimas, projektavimas, gamyba ir bandymai elektrinės transporto priemonės ir jos pagalbinių elektroninių komponentų gamybos procese.
 • Koncepcija, įdiegimas ir bandymas bet kokioje elektroninėje transporto priemonės energijos apdorojimo sistemoje, taip pat mašinos ir įdiegtos valdymo ir ryšių programinės įrangos, naudojamos automobilių pramonei, atsižvelgiant į šiame sektoriuje naudojamas plėtros metodikas ir atitinkamas taisykles.
 • Produkto tyrimas ar tobulinimas projektavimo, kūrimo ar projekto valdymo lygiu.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Ispanų


Paskutinį kartą atnaujinta May 21, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Pradžia
Spal 2018
Duration
Trukmė
1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
2,913 EUR
Locations
Ispanija - Tarragona
Pradžia: Spal 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Birželis 30, 2019
Dates
Spal 2018
Ispanija - Tarragona
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Birželis 30, 2019