Elektrotechnikos inžinerijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Dėkoju už susidomėjimą Elektros inžinerijos magistro studijų programa Arkanzoso technikos universitete. Elektros inžinerijos magistro programa suteikia tvirtą pagrindą tiek teorijai, tiek ir taikymui naujojoje elektros inžinerijos srityje, ir suteikia jums išsilavinimo ir gylio, reikalingo profesijai vadovauti, pločio. Departamentas nuolat auga ir išlaikė nuoseklų lyderystę, kaip vieną iš didžiausių Elektros inžinerijos programų Arkanzaso valstijoje. Kaip naujas elektrotechnikos magistro studentas, turite dvi programos galimybes: kursinių ir mokslinių tyrimų projektą.

Programa reikalauja 36 kursų kreditų užbaigimo ir suteikia studentams lankstumą pasirinkti laipsnių planą, kuris yra pritaikytas pagal jų tikslus. Studentų sėkmė yra pagrindinis departamento tikslas ir mes stengiamės suteikti geriausių galimybių mūsų studentų augimui ir profesiniam tobulėjimui. Elektros inžinerijos katedroje rasite pasitarnaujančią bendruomenę ir mes visada ieškome puikių naujų absolventų talentų.

Besąlygiškas priėmimas

Studentai turi teisę prašyti besąlyginio priėmimo į magistro inžinerijos elektrotechnikos studijų programą, jei jie turi:

 1. Pareiškėjai turi atitikti aukštojo mokslo koledžo priėmimo reikalavimus.
Pareiškėjai turi būti įgiję inžinerijos bakalauro laipsnį iš ABET akredituotos programos, kurios bendras balų vidurkis yra 2,75 ar didesnis pagal 4,0 skalę. Jei jų bakalauro inžinerijos laipsnis buvo gautas iš ne ABET akredituotos programos, tada jie turi pateikti oficialų jų neseniai (per pastaruosius penkerius (5) metus) egzamino baigimo egzaminas (GRE) Kiekybinis motyvacinis balas lygus arba didesnis nei 146 (Prieš tai buvusi skalė 550).
Pareiškėjai privalo pateikti ketinimų protokolą, kuriame būtų nurodytas pareiškėjo ketinimų apibūdinimas ir priežastys, kodėl reikia kreiptis į studijų programą. Remiantis pareiškėjo numatoma programa dėmesys, trūkumo kursai gali būti nustatyta, kad bus baigtas prieš įtraukiant į kai kuriuos inžinierius aukštojo išsilavinimo kursus.
Pareiškėjai privalo pateikti du rekomendacinius laiškus, naudodamiesi departamento pateikta forma, iš profesorių, kurie supranta pareiškėjų akademinius gebėjimus.
Programos direktoriaus patvirtinimas.

sąlyginio

Kandidatai, neatitinkantys besąlygiško priėmimo reikalavimų, bus nagrinėjami kiekvienu atveju atskirai, norint gauti sąlyginį priėmimą į programą. Visi sutrikusio atvykimo atvejai turi būti patenkinti per pirmuosius kalendorinius įregistravimo metus, o kol bus pašalinti visi trūkumai, pareiškėjai gali užtrukti ne daugiau kaip dvylika (12) valandų. Sąlygiškai priimtiems studentams gali būti reikalaujama priimti vieną ar daugiau bakalauro kursų, kuriuos jie turi baigti su 3,0 ar daugiau vidurkio.

Kiekvienas studentas turi turėti magistro patarėją, kuris yra elektrotechnikos arba mechanikos inžinerijos katedros ir magistro fakulteto narys. Oficialus studento pagrindinio skyriaus vadovo patarėjas, kuris pripažįsta patarėjo norą būti studento pakopos konsultantu, yra privalomas studentų pirmojo semestro metu, žinoma, darbo programoje. Studento aukštojo mokslo patariamasis komitetas dirbs patarėju ir dviem papildomais kvalifikuotam personalui, kurį pasirinks studentas ir patarėjas. Bent du komiteto nariai turi būti inžinieriai. Studentas ir patarėjas dirbs parengti studijų programą, kuri turi būti pateikta patvirtinti kandidatūros paraiškoje, kaip aptarta toliau.

Laipsnio reikalavimus

 1. Turi būti baigta ne mažiau kaip 36 semestro valandų kursinių darbų absolventų lygiu, kuri apima dvylika (12) semestro valandų bendrojo pagrindo ir papildomų 24 semestro valandų, atitinkančių koncentracijos srities reikalavimus. Mažiausiai 18 semestrų valandų turi būti 6000 lygis.

  "Common Core" (12 valandų)

  • MGMT 5203 projektų valdymas
  • SPH 5063 Organizacinis bendravimas

  Šeši (6) val. Nuo:

  • MATH 5103 Linear Algebra II
  • MATH 5153 Taikomoji statistika II
  • MATH 5273 kompleksiniai kintamieji
  • MATH 5243 Diferencialinės lygtys II
  • MATH 5343 Įvadas į dalines diferencialines lygtis

Koncentracijos zona (24 val.)

Be bendrosios pagrindinės, 24 semestro valandos absolventai Elektros inžinerijos kursai yra reikalaujama ne mažiau kaip 18 semestro valandų 6000 lygiu. Kursinis taškų vidurkis, lygus 3,00 ar geresniam, turi būti pasiektas visuose Arkanzoso technikos universiteto bandomuose absolventų darbuose, kurių maksimali šešių (6) valandų yra "C" klasė. Studentas, gaunantis daugiau nei šešias (6) valandas "C" arba žemesnio nei "C" klasių, turėtų susipažinti su akademinės probacijos ir atleidimo iš katalogo skyriumi. Be aukščiau paminėtų kursų reikalavimų, būtina sėkmingai užbaigti išsamų galutinį egzaminą, kurį sudaro ir rašytinė, ir žodinė dalis, ir kurį administruoja studentų aukštojo mokslo patariamasis komitetas. Šis egzaminas bus vykdomas studento paskutiniame semestre ir gali būti bandomas ne daugiau kaip tris kartus. Visi laipsnio reikalavimai turi būti baigti per šešis (6) metus nuo priėmimo į programą. Ne mažiau kaip 27 semestro valandos baigusių kursų baigtas Arkansas Tech universitete.

Kandidatūra

Aukštojo mokslo studentai, besąlygiškai įsileidę, privalo kreiptis dėl kandidatūros į pasirinktą studijų programą, kai baigsite dvylika (12) absolventų kreditų valandų. Studentai, įsidarbinusios sąlygiškai, negali kreiptis dėl kandidatūros, kol nebus pašalintos visos sąlygos, priskirtos prie studijų baigimo.

Baigus dvylika (12) absolventų valandų, išlaikymas bus įtrauktas į studentų įrašą, kol kandidato formą patvirtina magistro dekanas. Nesugebėjus kandidatuoti, mokinių įrašas bus paliktas, o jo negalima užregistruoti vėlesniems kursiniams darbams.

Studentai, pateikę kandidatūros formą, bet neužsirašę ar negaunantys studijų kreditų per vienus (1) mokslo metus, privalo pateikti naują kandidatūros formą po to, kai jie bus grąžinti į tą pačią studijų programą. Jei priimami į kitą akademinę programą, studentai neprivalo pateikti naujos kandidatūros formos, kol naujos programos metu sukaupta dvylika (12) absolventų kreditų.

Prašymas dėl baigimo

Be to, kad atitiktų visų laipsnių reikalavimus, kandidatas į aukštąjį išsilavinimą turi pateikti prašymą dėl išsilavinimo internete arba kanceliarijos įstaigoje. Studentai privalo kreiptis dėl baigimo po dvylikos (12) absolventų kreditų valandų.

Specialiosios studijų kreditų sąlygos

Magistrantūros kreditas, įgytas prieš įleidžiant į Arkanzaso technikos universitetą

Ne daugiau kaip devyni (9) semestro valandų absolventų kreditai, turintys "B" ar geresnio laipsnio balų vidurkį, gali būti perkelti iš akredituotos aukštojo mokslo mokyklos, jei studentų magistro studijų programos vadovas ir aukštoji mokykla Dekanas Studentai turi nusiųsti raštišką prašymą savo pagrindinio departamento vadovui pateikti peticiją dėl kredito pervedimo patvirtinimo prieš prašydami leisti kandidatūrą į magistrantūros studijų programą. Magistrantūros kreditai, uždirbti per šešis (6) metus iki visų laipsnių reikalavimų užbaigimo datos, negali būti taikomi laipsniui be atitinkamo programos direktoriaus ir aukštojo mokslo kolegijos dekano patvirtinimo. Kreditai, įgyjami korespondencijos kursuose ar taisomajam tikslui, nebus taikomi magistro laipsniui. Nebaigtas bakalauro studijas galima pakartoti absolventams.

Aukštojo laipsnio kreditas, įgytas priėmus Arkanzoso technikos universitetą

Jei studentas, norėdamas studijuoti magistro laipsnį, nori studijuoti kitoje institucijoje, norėdamas įskaityti Arkanzos technikos universiteto laipsniui reikalingus reikalavimus, studentas turi (prieš įsiregistravimą) gauti programos direktoriaus ir aukštojo mokslo kolegijos dekano raštišką patvirtinimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Arkansas Tech University is dedicated to student success, access, and excellence as a responsive campus community providing opportunities for progressive intellectual development and civic engagement. ... Skaityti daugiau

Arkansas Tech University is dedicated to student success, access, and excellence as a responsive campus community providing opportunities for progressive intellectual development and civic engagement. Embracing and expanding upon its technological traditions, Tech inspires and empowers members of the community to achieve their goals while striving for the betterment of Arkansas, the nation, and the world. Skaityti mažiau