„Erasmus“ „Erasmus Mundus“ jungtinis magistro laipsnis COSI / Kompiuterinė spalva ir spektrinis vaizdavimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„Erasmus Erasmus Mundus“ jungtinis magistro laipsnis COSI / Kompiuterinė spalva ir spektrinis vaizdavimas / yra dvejų metų (120 ECTS) Erasmus jungtinis magistro laipsnis, kurio tikslas - paruošti naujos kartos aukštos kvalifikacijos pramonės ekspertus taikomųjų spalvų mokslo srityje įvairiuose pažangiausiuose srityse. pramonės šakos (fotonika, optika, spektrinis atvaizdavimas, daugialypės terpės technologijos, kompiuterinė grafika ir vizija) įvairiuose sektoriuose (įskaitant daugialypės terpės, sveikatos priežiūros, kosmetikos, automobilių, maisto perdirbimo), užpildžius talentų atotrūkį pramonėje, kurioje dirba spalvų ekspertai didelė paklausa. 2 dėmesys skiriamas spektrinėms technologijoms ir taikomiesiems spalvų vaizdams.

COSI jums pristato pasaulyje pirmaujantis universitetų ir verslo bendradarbiavimas, kurį sudaro 4 Europos universitetai (Norvegijos mokslo ir technologijos universitetas, Jean Monnet universitetas, Granados University of Eastern Finland ), 13 akademinių partnerių ir 9 pramonės lyderiai visame pasaulyje.126839_Logos.png

Kodėl turėčiau prisijungti?

Įdomu, kas daro mus išskirtinius?

„Europos aukštojo mokslo kompetencijos susitikimas pasaulinėse spalvų rinkose“.

# Išsilavinimas, kurio niekur kitur nerasite

COSI ir CIMET programa yra unikali Europos ir tarptautiniu lygmeniu. Galbūt rasite spalvų mokslo specializacijos kursų kitose aukštojo mokslo įstaigose, tačiau mes užtikrintai sakome, kad ateinančiais metais tapsime orientacine šios pramonės programos programa.

# Europos akademinė kompetencija ir tarptautinis pripažinimas

Pristatome jums geriausią, ką gali pasiūlyti Europos aukštasis mokslas. COSI yra „Erasmus Mundus“ jungtinis magistro laipsnis (EMJMD), tai reiškia, kad programa buvo peržiūrėta, atrinkta ir jai buvo suteikta techninė bei finansinė parama iš „Erasmus“ - naujos Europos Sąjungos 16 milijardų eurų bendrojo lavinimo bendrojo lavinimo programos. CIMET buvo pradėta įgyvendinti pagal ankstesnės kartos Europos Sąjungos aukštojo mokslo programą „Erasmus Mundus“.

Būti EMJMD yra tikras kompetencijos ženklas, atsižvelgiant į tai, kad COSI yra vienas iš 9 jungtinių magistrų, kuriems suteiktas šis ženklas iš 61 Europos aukštojo mokslo institucijų pateikto projekto per pirmąjį „Erasmus“ kvietimą teikti paraiškas.

Programos metu įgyjami įgūdžiai ir kvalifikacija bus plačiai pripažįstami ir suprantami kitose švietimo įstaigose ir darbo rinkoje suteikiant 3 nacionalinius magistro laipsnius ir suteikiant papildomas ES skaidrumo ir pripažinimo priemones, tokias kaip Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema ( ECTS) ir diplomo priedą.

# Nauja įmonė… atnešė jums patyrusios ir patyrusios komandos

COSI yra nauja programa, paremta 10-ies metų partnerių glaudžiu bendradarbiavimu, pasitikėjimu, laimėjimais ir įgyta patirtimi. Taigi net jei kreipiatės dėl pirmojo įsiurbimo, nebijokite patirti daugybės bandymų ir klaidų: mes žinome, kaip išlaikyti laivą stabilų.

CIMET (spalvotas informatikoje ir žiniasklaidos technologijose), nuo 2008 m. Ruošė 87 absolventus, dabar yra spalvų mokslų ir vaizdavimo pramonės lyderiai.

# Tikrai tarptautinė programa

Programose gali dalyvauti visos tautybės ir 100% jų mokoma anglų kalba. Gavome paraiškas iš ne mažiau kaip 39 skirtingų šalių pirmajam COSI kvietimui teikti paraiškas ir pirmajam suvartojimui rinkti. Todėl turėsite unikalią galimybę prisijungti prie kolegų studentų ir absolventų bendruomenės, kilusio iš labai skirtingų horizontų ir atnešančių įvairias perspektyvas į programą.

Studijuosite 2 ar 3 Europos universitetuose, Prancūzijoje, Ispanijoje ir (atsižvelgiant į jūsų pasirinktą specialybę) Norvegijoje ar Suomijoje, turinčioje tarptautinį vietinių ir tarptautinių dėstytojų fakultetą. Mokysite vienoje iš 12 Europos ir Azijos šalių (ir skaičiuojančių), kur yra COSI partnerių tyrimų centrai ir įmonės.

Būdami „Erasmus Mundus“ absolventai, būsite Erasmus studentų tinklo (ESN), kuris yra didžiausia studentų asociacija Europoje, dalis.

Ypatingas dėmesys buvo skirtas tam, kad galėtumėte įgyti daugiausiai šios tarptautinės patirties: priimančiosios šalies kalbų kursai, mokymosi planas, skatinantis išplėstinę tarpkultūrinę patirtį, ir tinklų kūrimo paslaugos yra keli pavyzdžiai, ką galite rasti šioje gyvenimą keičiančioje patirtyje, kuri suteiks jums žinių pozicijoms, kurioms reikalingi judrūs ir tarptautiniu mastu dirbantys specialistai, turintys aukštus minkštųjų įgūdžių įgūdžius.

# Individualios akademinės ir administracinės paslaugos

„Šeimoje“ jūs nebūsite palikti vieni.

COSI ir CIMET siūlo platų mokymosi technologijų spektrą, skirtą maksimaliai padidinti jūsų mokymosi rezultatus, remiantis savo mokymosi būdu. Žinomas šios akademinės paramos bruožas yra tas, kad kiekvienam studentui vadovauja akademinis patarėjas.

Kad galėtumėte sutelkti dėmesį į studijas, darbuotojai dirba čia, kad jūsų administracinis gyvenimas būtų kuo lengvesnis. Tai reiškia, kad nuo internetinės paraiškos iki studijų baigimo turėsite vieną ir vienintelį administracinį centrą ir kontaktinį asmenį. Tai taip pat reiškia, kad jums nereikės tiesiogiai spręsti su būstu, draudimu ir bankininkyste susijusios administracinės naštos kiekvienoje šalyje patiems ir gausite paramą imigracijos klausimais.

# 2 mano gyvenimo metai geriausiomis įmanomomis sąlygomis

Jūs gyvensite saugiose šalyse ir miestuose.

Kadangi „Erasmus Mundus“ studentų gyvenimas nėra susijęs tik su studijomis, universiteto miestelyje gausite naudos iš daugybės sveikatos, maisto, sporto ir kultūros paslaugų.

# Galimybės gauti stilingiausias stipendijas tarp dosniausių pasaulyje

ERASMUS finansinė parama ir glaudūs ryšiai su pramonės partneriais leidžia mums pasiūlyti plataus užmojo stipendijų strategiją, siekiant pritraukti geriausius tarptautinius studentus. Remiantis akademiniais pasiekimais, jums gali būti skiriama iki 50 000 EUR ir iki 1200 EUR per mėnesį darbo praktika. Pakankamai didelis, kad galėtumėte mėgautis šalyje, kurioje gyvensite, atsižvelgiant į vietines pragyvenimo išlaidas.

Tai taip pat reiškia, kad būdami savarankiškai remiami studentai, galite būti tikri, kad prisijungsite prie studentų, turinčių puikų akademinį ir profesinį išsilavinimą, bendruomenės.

# Gaukite svajonių darbą dar prieš baigdami mokslus

COSI Master iniciatyva yra pagrindinis dėmesys mūsų pramonės partnerių talentų spragų pašalinimui. Nenuostabu, kad jūsų užimtumas bus svarbiausias mūsų prioritetas.

Mes siekiame, kad nemaža dalis COSI studentų gautų darbą studijuodami, naudodamiesi COSI tinklais, įdarbinimo renginiais ir privaloma praktika. Mes nustatėme plataus užmojo tikslą - pasiekti 100% užimtumo lygį per 6 mėnesius nuo mokyklos baigimo.

Platesnis COSI prekės ženklo pripažinimas pramonės šakose, struktūrinis mūsų pramonės partnerių įsitraukimas nuo COSI projektavimo iki mokymo veiklos ir strateginės plėtros, novatoriškų kompetencijų ir minkštųjų įgūdžių įtraukimas į mokymo programą: tai tik keli žingsniai, kurių ėmėmės siekdami užtikrinti gausite naudingą ir prasmingą darbą.

CIMET užimtumo lygis yra didesnis nei 95%, 75% absolventų siekia daktaro laipsnio. studijos.

# Būkite spalvų mokslo pažangių naujovių technologijomis ir gaminiais

Laboratorijų sesijos ir pramonės pavyzdžių studijos leis pabendrauti su naujausia pramonine įranga ir moderniausiomis technologijomis bei produktais, tokiais kaip „Microsoft Kinect“ jutiklis, „Emotiv EEG“ sistema ir „Google glass“. Būdami studentai, turėsite prieigą prie visų mūsų akademinių ir pramonės partnerių (tyrimų padalinių, laboratorijų).

Sparčiai besivystančiuose sektoriuose šis poveikis leis jums patekti į darbo rinką, turint didelį konkurencinį pranašumą.

# Būkite atsakingos įmonės, maksimaliai padidinančios socialinį poveikį, dalis

Mes gerai rūpinamės tuo, kas svarbiausia: žmonėmis ir aplinka. Ši triguba esmė įgauna visą prasmę, kai mes:

  • Skatinti lyčių lygybę studentų ir dėstytojų lygiu;
  • Sumažinkite mūsų poveikį aplinkai;
  • Užtikrinti nediskriminacinę negalią turinčių žmonių atranką ir palaikymą, kad jie galėtų visapusiškai įsitraukti į COSI programą ir dalyvauti COSI bendruomenės gyvenime;
  • Monitorius
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... Skaityti daugiau

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio Skaityti mažiau
Joensuu , Kuopio + 1 Daugiau Mažiau