Tikslai

Europos magistro tikslas Tvarios energijos sistemos valdymas yra suteikti antrosios pakopos studentus su įgūdžių, reikalingų darbui Tvarios energijos pramonėje. Studentai specializuojasi verslo atvejo analizė, modeliavimas, projektų kūrimą ir įgyvendinimą. Kaip užsienio kontakto kursas reikalauja to, mūsų studentai turės tarptautinį perspektyvinę svarbu pramonės HR poreikius.

Struktūruoti kursą trys skyriai, studentai yra garantuojama, kad praleisti laiką ne mažiau kaip dviejų skirtingų ES šalių ir užmegzti ryšius su įvairių Europos institucijų ir įmonių, dalyvaujančių tvarios energetikos sektoriuje. Dalyvaujančiuose universitetuose visi nusistovėjusi mokymo ir švietimo sektoriuje taip pat buvo pripažinta tarptautiniu lygiu už darbą tvaraus energijos sistemos valdymo srityje.

Struktūra

Kursas padalintas į tris dalis.

Pirmąjį pusmetį (rugsėjo / spalio iki sausio), studentai įgyja tvirtą pagrindą sistemų valdymą.

Per antrąjį pusmetį (vasario iki birželio), jie specializuojasi pasirinkta tema skirtingu universitete.

Tuo Kurso pabaigoje studentai užbaigti šešių mėnesių praktinę ar mokslinių tyrimų projektą.

Visa programa paleisti modulinės pagrindu su kreditų, išduotų artimųjų kiekvieną skyrių ir sėkmingą projektą. 90 ECTS kreditų (30 kiekvieno kurso skyriuje) iš viso yra reikalingi su patenkinamo lygio pasiekimų visose sekcijose gauti Europos magistro laipsnį.

Pagrindinė suteikia tvirtą pagrindą sistemų valdymo teisinių, aplinkos, ekonominius, socialinius ir techninius aspektus. Teorinius kursus, kurie taip pat ištirti socialines ir ekonomines klausimų, susijusių su šių technologijų diegimą remia laboratorinių seminaruose. Už pagrindinių tyrimų bus daroma anglų kalba.

Studentas gali pasirinkti vieną iš šių veiksmų:

Hanze UAS, Už šerdies dėstoma anglų kalba Università di Pisa, Italija šerdies dėstoma anglų kalba Nyderlandai

Core teikėjai visi mokyti šių dalykų: sistemos valdymas su teisės, aplinkosaugos, ekonominiai, socialiniai ir techniniai aspektai sistemų integraciją ir planavimo modeliavimo scenarijaus plėtros strateginius sprendimus komunikatą Kiekvienas universitetas turi savo mokymo metodus - paskirstymo modulių gali būti organizuojamas skirtingai - vis dėlto mes užtikriname, kad ne iš pagrindinės semestro pabaigoje visi SESyM studentai turi tą patį supratimą ir tą pačią žinių sistemų valdymo, suteikiant jiems sekti bet kurį iš siūlomų specializacijų. 30 ECTS kreditai bus apdovanoti artimųjų pagrindinę semestrą tokią suderintą mokymosi rezultatams.

Specializacija orientuota į tam tikrą temą, pasirinktą iš: sistemų integracija ir optimizavimo ar tvarios energijos valdymą. Specializacijos visi dėstomi anglų kalba. Dalyvaujančios universitetai yra pasirengę teikti minėtus specializacijas. Tačiau, veiksmingą jų įgyvendinimas priklausys nuo galutinio skaičiaus studentams, kurie užsiregistruoti. Paprastai, šis sprendimas yra priimtas liepos pabaigoje. Studentams, kurių specializacija yra atšaukiamas bus pasiūlyta tinkama alternatyva.

Specializacijos skyriai prasideda nuo vasario iki gegužės arba birželio priklausomai nuo specializacijos pabaigoje. Studentas specializuojasi vienoje iš šių dalykų:

Sistemos integravimas ir optimizavimas - dėstė Hanze UAS Tvarios energijos valdymas - dėstė Saragosos universiteto

Baigus specializacijos studentas įgyja praktinių ar mokslinių tyrimų patirtį per projekto imamasi pramonės, mokslinių tyrimų laboratorijoje arba universitete. Platus projektų gali būti siūloma ir tai suteikia lankstumo studentas ir projekto teikėjo apibrėžti projektą. Studentas yra sveikintinas pasiūlyti jo / jos savo projektą. EUREC ir žinoma vadovų nuolat susisiekti atsinaujinančios energijos įmonėms per metus paskatinti juos pasiūlys studentų projektą. Tačiau, studentai neturėtų tikėtis gauti projektų pasirinkti iš sąrašo. Studentai turėtų ieškoti įmonių ar mokslinių tyrimų centrų, norintiems pasiūlyti jiems projektą atskirai. Kvalifikuotas asmuo nuo specializacijos universiteto bus suteikti studentams patarimus apie tai, kaip elgtis rasti geriausią projektą, kad atitiktų jų kvalifikaciją ir lūkesčius.

Daugiau informacijos mūsų svetainėje: www.sesym.eurec.be

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų European Master in Renewable Energy and European Master in Sustainable Energy System Management »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Price
7,300 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date