Oficialus aprašymas

IEE-ULB organizuoja vykdomąjį magistro laipsnį, pritaikytą mokymo programą anglų kalba. Atraskite mūsų vykdomąjį magistro Europos Sąjungos studijas.

Europos Sąjungos studijų magistro kvalifikacinis laipsnis yra pritaikytas ir sertifikuotas. Mokoma anglų kalba, programa suteikia dalyviams lankstumo pranašumą. Jie gali sekti visą programą arba pritaikyti ją taikydami konkrečius modulius ar kursus.

Programoje nagrinėjami pastarojo meto iššūkiai, susiję su Europos integracija ir studijų temomis, kurios yra Europos sprendimų priėmimo proceso pagrindas.

Vykdomosios magistro programa

Europos Sąjungos studijų magistras (MEUS) yra antrosios pakopos studijų pakopa, kurios metu vyksta vakarai arba šeštadieniai.

Programa apima bendrą kursų pagrindą, apimantį pagrindinius politinės, ekonominės ir teisinės integracijos aspektus , " profesionalizacijos " modulį, " galutinis disertacijos " modulį ir specializuotus pasirinktinius modulius .

Naujoji 2018-2019 m. Programa bus paskelbta netrukus.

Tikslai

Europos Sąjungos studijų vykdomoji magistro studija skirta realioms problemoms, su kuriomis susiduria Europos institucijos.

Norint pasiekti tvirtą mokymą, kuris sujungia žinias ir savo įgūdžius, programa telkia akademikus ir Europos reikalų specialistus. Siekiama sukurti dinamišką aplinką naujų žinių ir gebėjimų įgijimui, kuriant tinklų kūrimo galimybes .

Kas yra ši vykdomoji programa?

Visi specialistai, norintys spręsti vežėjus, kurie reikalauja gilių žinių apie ES, jos institucijas ir politiką, šį vykdomąją programą aptiks

Mūsų vykdomojo magistro tikslai yra šie:

  • diplomatai
  • nacionalinių viešojo administravimo institucijų pareigūnai
  • ES valstybių narių ar trečiųjų šalių atstovai
  • Europos politinio bendravimo specialistai
  • žurnalistai

Liudijimas

Programa yra sunki, tačiau tuo pačiu metu ir todėl jums pavyks pasiekti puikų pasiekimų. Ir žmonės yra puikūs!

GILLIAN HANKEY

Priėmimas

Šią programą organizuoja ULB The Institute for European Studies (IEE-ULB). Vadovaujantis Akademinės tarybos sprendimu, vykdomoji magistratūra atviri kandidatams:

  • Kas turi 300 ECTS kreditų socialinių mokslų, ekonomikos, politikos mokslų, teisės, komunikacijų ar kalbų studijas.
  • Arba 180 ECTS kreditų ir ne mažiau kaip 5 metų profesinės patirties atitinkamoje srityje, pripažinta VAE (įgytos patirties patvirtinimas).

Registracija vykdantysis magistras, jos moduliai ar tam tikri kursai yra užpildomi internetu.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų The Institute for European Studies »

Paskutinį kartą atnaujinta April 16, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date