Studijuoti Magistro programą Filipinuose

magistro studijos Filipinuose 2018

Studijų Filipinai

Aukštasis mokslas, Filipinai

Aukštojo mokslo sistema Filipinai yra modeliuojama po Amerikos švietimo sistemą ir apima bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius.Studentai uždirba profesinius laipsnius paprastai mokoma Amerikos standartus, tokius kaip visuotinai priimtų apskaitos principų, apskaitos studentams.

 

Kodėl studijuoti, Filipinai?

Daugiau nei 5000 tarptautinių studentų jau studijuoti Filipinai kiekvienais metais. Be to, kad vienas iš geriausių švietimo sistemų Azijoje, visos švietimo programos, įskaitant magistrantūros programas, yra mokoma visiškai anglų kalba. Fakulteto kokybė yra labai aukšta - aukštojo mokslo institutuose dirba 115.000 mokytojams magistro ir daktaro laipsnių.

 

Universitetai

Filipinai yra daugiau nei 2200 universitetų ir kitų aukštųjų mokyklų, tarp jų palydovinių miesteliai ir vietos kolegijose, kartu su keletą tarptautinių mokyklų. Apie 650 mokyklos yra viešos ir apie 1600 yra privati. Yra 110 valstybiniai universitetai.

 

Studijų ir Programos trukmė

Mokslą ne tiek valstybinių ir privačių mokyklų yra mažas. Metinė studijų valstybinėje mokykloje yra apie 1000 JAV dolerių ir metinės mokslą privačiose mokyklose trunka nuo apie US $ 1,200 US $ 2,500. Dauguma magistro studijų programos yra 1-2 metai, priklausomai nuo mokyklos ir akademinės disciplinos.

 

Mokslo metai

Mokyklos Filipinuose paprastai naudoti semestrų sistemą. Pirmąjį pusmetį prasideda birželį ir tęsiasi iki spalio. Antras semestras prasideda lapkritį ir tęsis iki balandžio. Abu semestrus apima vieną savaitę egzaminus po klases baigėsi.

 

Aspirantūros galimybės

Absolventai Filipinai magistrantūroje pamatysite, kad jų laipsnis yra pripažintas visame pasaulyje. Studentai su laipsniais inžinerijos ypač paklausos, bet visi absolventai ras galimybių.Ne gimtoji kalba yra anglų, kurie nori siekti daktaro JAV, JK, Kanados ar kitų angliškai kalbančioje šalyje gali naudoti magistro laipsnį, Filipinai, kaip slenksčiu į tų šalių, nes jie įrodė savo gebėjimą atlikti studijas anglų kalba.

 

Sveikatos draudimas

Užsienio studentai gali būti suteikta galimybė mokėti už draudimą per Filipinų sveikatos draudimo korporacija, kuri suteikia prieinamą draudimą visiems Filipinų piliečiai. Tačiau studentai turėtų patikrinti draudimo variantų iš savo gimtosios šalies ar tarptautinių draudimo galimybes.

 

Patarimai

Skirtingai nuo daugumos Azijos šalių, filipiniečiai nevalgo lazdelėmis. Dauguma patiekalų yra valgomi šaukštu ir šakute dėl to, patiekalų stiliumi.

Kreditinės kortelės ir JAV doleriais yra plačiai priimta visoje šalyje be pesas. Tačiau keliaujant į kaimo vietoves, studentai turėtų turėti grynųjų pinigų.

Studentai, keliaujantys į Filipinus iš Afrikos ar Pietų Amerikoje turėtų patikrinti, norėdami pamatyti, jei jie turi geltonosios karštinės vakcinacijos prieš jūsų atvykimą.

Apie Filipinai

Filipinai yra Pietryčių Azijoje. Šalyje yra daugiau nei 7100 salų Ramiojo vandenyno salynas. Daugiau nei 800 šių salų yra gyvenamos. Šalis ribojasi su Filipinų jūra į rytus, Pietų Kinijos jūros į vakarus ir Celebeso jūros į pietus. Šalies geografija daugiausia kalnuose, kuriems į atogrąžų miškų ir daug aktyvūs ugnikalniai egzistuoja. Anglų kalba yra plačiai vartojama ir su beveik 100 milijonų gyventojų, Filipinai yra pasaulyje trečia pagal dydį angliškai kalbančių tauta. Filipinų ir anglų abu Oficialios kalbos, nors ispanų ir arabų kalbomis, kuriomis kalbama šalyje taip. Pat. Valiuta yra Filipinų pesas, sutrumpintai PHF ir kartais parašyti piso. Šalyje buvo apgyvendinta beveik 70.000 metų. Filipinai yra daug mineralinių išteklių, įskaitant vario, nikelio, chromito ir cinko.Filipinai buvo pirmoji Azijos šalis konkuruoti ir laimėti medalį vasaros olimpinės žaidynės 1924 m.

 

Klimatas

Filipinai yra tropinis klimatas su tris sezonus. Birželio iki rugsėjo tęsiasi paprastai lietinga, nuo spalio iki Vasario kietas, ir kovo iki gegužės yra karštas ir sausas. Temperatūra paprastai yra šiltas, svyruoja nuo maždaug 21 laipsnių C iki maždaug 32 laipsnių C. Sausio mėnesį paprastai super mėnesį ir gali paprastai šilčiausias metų mėnuo. Temperatūra aukštesnėse linkę būti šiek tiek aušintuvas, vidutiniškai apie 18 laipsnių C temperatūroje apie 1500 metrų. Metinis kritulių kiekis yra daugiau kaip 5000 milimetrų kai kuriose srityse ir mažiau nei 1000 milimetrų kitiems.

 

Kultūra

Žmonės Filipinuose yra žinomi už jų svetingumą ir laimės ir kultūra yra Rytų ir Vakarų mišinys dėl didelių Ispanijos ir Amerikos įtakų. Tiesą sakant, daugelis žmonių, gatvių ir miestelių turi Ispanijos pavadinimus.Daugelis festivalių visoje šalyje išsaugoti kultūros tradicijas, pavyzdžiui, liaudies šokių. Virtuvė Filipinų iš Polinezijos, Ispanijos, Kinijos ir Amerikos maisto ir daug patiekalai Kokosai, mangai ir jūros gėrybių mišinys. Poilsio ir kultūros veikla sukasi aplink vandenį, taip pat plaukiojimas, Banglentės, nardymas ir snorkeling. Turizmo objektai yra jūrų parkų, ryžių terasos, kalnai ir požeminių upių. Popular žiūrovas sporto atstovauja krepšinis ir boksas. Alpinizmas, dviračių ir karatė yra taip pat labai populiarus poilsio organizavimo veikla.

 

Pragyvenimo kaina

Gyvenimo Filipinuose kaina yra gana maža, ir studentai, reikės tik apie US $ 350 iki 500 JAV dolerių per mėnesį. Studentai paprastai neleidžiama dirbti su studento vizą.

 

Vizų reikalavimai

Visi tarptautiniai studentai reikalauja studento vizą studijuoti Filipinuose.Kai studentas siunčiamas į Filipinų institucija, doktorantas gali prašyti tuo Filipinų ambasadą ar konsulatą vizos savo šalyje. Po visų tinkamų dokumentų gavimo, studentas turi atlikti paskyrimą pasirodyti stebėtojos ambasadą ar konsulatą pokalbį. Viza geras vienerius metus, tačiau gali būti atnaujintas po kiekvieno semestro. Studentai oficialų mainų programą gali gauti Exchange studento viza, kuri galioja visą laikotarpį studento programoje. Dokumentai, reikalingi gauti vizą yra studento pasą, prašymas išduoti vizą, medicinos sveikatos pažymėjimą (VSD 1 forma) su natūralaus dydžio krūtinės rentgenogramoje ir laboratorinių ataskaitas ir policijos klirensas sertifikatą.

Faktai apie Filipinai

Filipinai, oficialiai žinoma kaip Filipinų Respublikos, yra suvereni valstybė Pietryčių Azijoje Vakarų Ramiojo vandenyno. Jo vieta ant Ramiojo vandenyno "Ugnies žiedo ir jos atogrąžų klimatas padaryti Filipinai linkę į žemės drebėjimų ir taifūnų, tačiau taip pat aprūpinta šalies gamtos išteklių ir tapo megadiverse šalis. Šalis Apskaičiuota, kad antra pagal dydį aukso indėlius po Pietų Afrikos ir vienas iš didžiausių vario telkinių pasaulyje.

 

Kapitalo: Manila
Oficialios kalbos: Filipinų ir anglų
Vyriausybė: Vienetinė prezidento konstitucinė respublika
Gyventojų skaičius: 97.703.638
Bendrasis vidaus produktas: $ 457.314.000.000.000
Valiuta: Peso (₱) (PHP)
Laiko juosta: (UTC 8)