"Witten / Herdecke" universiteto magistro programa "Filosofija, politika ir ekonomika" (PPE) siūlo pažangiausius mokslus socialinių mokslų ir filosofijos sankirtoje. Skirtingai nuo kitų magistro programų filosofijos, politikos, ir ekonomikos in Witten dėmesys (Vokietija) yra garso akademinės analizės realaus gyvenimo problemų vis tarpusavyje susijusiame pasaulyje. Ji kreipiasi į 21-ojo amžiaus iššūkius globaliame pasaulyje. Mokytojas AAP Witten taip pat yra pritaikyta programa visų pirmaujančių pozicijų karjerą politikos, ekonomikos ir (civil) visuomenės sąsaja. Mūsų absolventai rasite karjeros perspektyvas politinių ir socialinėje srityse, NVO, vadybos, tolesniam mokymuisi, personalo ir organizacijos plėtros, ekonominio ir politinio konsultavimo diapazone.
Programa prasideda žiemos semestre. Paraiškos turi būti pateiktos iki birželio 30 d.

Programos trukmė

  • 2 semestrus (60 ECTS) arba 4 semestrus (120 ECTS)

Mokesčiai

  • 13,980 EUR (2 semestrus)
  • 21,480 eurų (4 semestrai)

Apmokėjimo būdai

  1. Iš pradžių mokykitės - mokėkite vėliau: išmoka (priklausomai nuo pajamų) po baigimo. 2. Tiesioginė fiksuotų mėnesinių įmokų mokėjimas (fiksuota suma). 3. Tiesioginė išmoka 50%, su pajamomis susijusi grąžinimas po baigimo 50%

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

  • Bakalauras Ekonomikos ar politikoje ar filosofijos arba 60 ECTS tarpdisciplininio studijų programą *
  • Išplėstos anglų kalbos žinios (pvz., TOEFL: 110)

Jei nesate tikri, apie susitikimą su priėmimo reikalavimus, prašome susisiekti su mumis.

Detali informacija

> Išsami informacija apie mūsų PPE magistro laipsnį, priėmimo reikalavimus ir mokėjimo būdus

Vitenas Herdecke universitetas

Diegas Tuzman, tarptautinis AAP studentas, apie Magistrantūros studijų programa ne Witten / Herdecke universitetas: "Po studijų Ekonomikos Urugvajus, aš ieškojau tarptautinės magistro programa, kuri pasiūlė galimybę išplėsti savo perspektyvą per tarpdisciplininio požiūrio.

Witten / Herdecke anketa AAP MA visa tai ir dar daugiau. Kaip tarptautinės studento Witten, ne tik aš rasti puikų akademinį aplinką, bet taip pat tikrai šilta ir draugiška vieną. Atsižvelgdama persikėlė iš skirtingų žemyno - ir su beveik jokių vokiečių kalbos žinios - Jaučiu, kad žmonės čia yra tikrai ketina iš jų būdas padaryti mane ir visus tarptautinių studentų jaustųsi laukiami. Tai atvira universitetui, kuris siūlo pliuralistinę išsilavinimą tarptautinėje aplinkoje, kartu su Studium Fundamentale yra tikrai novatoriškas aspektas savo programas.

Kaip kasdieniame gyvenime, Vitenas yra miestas, kuris yra tuo pačiu metu atsipalaidavę ir pilni veiklos tiek akademinės ir kultūros. Daug įdomių studentų iniciatyvos ir jos artumas Bochum ir Dortmundo garantuoti, kad galimybių trūkumas niekada nebus problema."

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 - 4 semestrus
Dieninės
Price
13,980 EUR
- 2 semestrus; 21480 eurų - 4 semestrus
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas