Filosofijos magistro laipsnis (MA)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Šį dieninį mokslinių tyrimų magistrantą organizuoja University of Antwerp ( UAntwerp ) Filosofijos katedra, Gento universiteto (UGent) Filosofijos ir moralės mokslų katedra bei Vrije Universiteit Brussel Filosofijos ir moralės mokslų katedra ( VUB). Programa siūlo aukšto lygio mokymus puikiems studentams, siekiantiems plėtoti mokslo filosofijos karjerą .

Programos turinys

Studentai yra mokomi akademinio rašymo , kuris suteikia jiems galimybę būti pagrindiniais akademinių straipsnių autoriais.

Mokslinių tyrimų seminarai sudaro programos esmę ir apima platų filosofinių sričių spektrą. Kai kurie susiję su socialiai svarbiomis temomis (ty taikomąja filosofija), kiti - su fundamentalesnėmis, grynai filosofinėmis sritimis.

Mes siūlome mokslinių tyrimų seminarus: Moralinė psichologija ir metaetika; Empirinė etika; Politinė filosofija po Rawlso: lygybė, teisingumas ir įvairovė; Bioetika; Medijų filosofija ir žiniasklaidos teorija; Lyties, seksualumo ir įvairovės filosofija ir etika; Logika; Biomedicinos ir socialinių mokslų filosofija; Matematikos ir gamtos mokslų filosofija; Mokslo istorija ir filosofija; Proto ir pažinimo filosofija; Filosofinė antropologija; Šiuolaikinė žemyno filosofija; Religija ir sekuliarizacija; Senovės ir viduramžių filosofijos ir religijos istorija ir priėmimas; Ankstyvosios moderniosios filosofijos istorija; Kanto ir postkantietiškoji filosofija; ir estetika / meno filosofija.

Visi tyrimų seminarai dėstomi anglų kalba .

Karjeros kelias

Programa paruošia studentus filosofijos tyrinėtojų karjerai . Studentai raginami kreiptis į ik doktorantūros stipendijas, pvz., Su Flandrijos tyrimų fondu (FWO) ar dalyvaujančių universitetų mokslinių tarybų nariais arba pateikdami savo mokslinių tyrimų pasiūlymą. Studentai taip pat turėtų kreiptis į doktorantūros pareigas iš anksto nustatytu mokslinių tyrimų projektu, kuris patenka į jų kompetencijos sritį. Tokios pareigybės reguliariai reklamuojamos akademiniuose informaciniuose biuleteniuose ir el. Pašto sąrašuose.

Kodėl verta rinktis „ UAntwerp ?

Filosofijos magistro studijų programos absolventai geba kurti filosofinių tyrimų projektą ir parengti finansavimo paraišką, kurią galima pateikti vietos, nacionalinėms ar tarptautinėms finansavimo institucijoms. Remdamiesi tinkamai pagrįstu įžvalgiu apie tarptautiniu mastu pripažintą pažangiausią savo srities mokslą, jie gali savo specializacijos srityje suformuluoti originalias ir novatoriškas tyrimų problemas. Šios programos absolventai sugeba rasti originalius pasirinktų tyrimų problemų sprendimus ir aiškiai ir įtikinamai argumentuoti savo atvejus.

128905_Philosophy_Fotofiche_1180op361.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Skaityti daugiau

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Skaityti mažiau