Didėjant trikdančioms technologijoms ir naujos kartos „Big Data“ ir „FinTech“, reikia išnagrinėti pinigų, mokėjimų, tapatybės ir saugumo sąvokas per naująjį objektyvą - kaip finansų specialistai gali greitai ir veiksmingai reaguoti į bangą, ir pasinaudokite naujomis galimybėmis, kol tai nėra per vėlu?

Per paskaitas, seminarus, apskritojo stalo diskusijas, atvejų analizę ir ekspertų pasidalijimą iš pramonės specialistų, ši tarpdisciplininė programa, kurią moko ir Finansų ir vadybos informacinių sistemų fakultetas, padės išplėsti ir pagilinti jūsų supratimą apie sparčiai kintančią kraštovaizdį ir naujųjų šalių poveikį. technologijas tradiciniais finansų modeliais. Jums bus suteikta teisė susipažinti su finansų, FinTech, finansinės analizės, mašinų mokymosi, finansinio skaičiavimo, teksto analizės, kibernetinio saugumo, privatumo, „Blockchain“, „Cryptocurrency“, „Algorithmic Trading“, finansinio sukčiavimo ir reguliavimo reikalavimų laikymosi žiniomis . Gerai pasiruoškite sparčiai didėjančiai šiandienos duomenų valdomos ekonomikos paklausai ir sukurkite naujas įžvalgas ir perspektyvas kuriant naujas technologijas ir panaudokite jas, kad būtų pasiektas finansų sektorius į kitą lygį.

Kas turėtų registruotis?

Finansų ir sprendimų mokslų departamentas yra įsipareigojęs puoselėti daugiau „FinTech“ talentų Honkonge

Ieškote pokyčių

Kandidatai, kurie siekia pritaikyti savo tradicinę finansinę veiklą prie naujos amžiaus skaitmeninės ekonomikos ir pasirengti naujoms duomenų valdomoms ekonomikoms kylančioms problemoms.

Gilėjančios žinios

Kandidatai, kurie siekia gilinti savo žinias apie trikdančias naujoves ir transformuojančias jėgas finansų ekosistemoje.

Įėjimas į naująją erą

Kandidatai, norintys patekti į „FinTech“ arba „Financial Analytics“ pramonę.

Programos charakteristikos

Kaip programa padeda?

 • Studentai skatinami dalyvauti stažuotėse studijų metu ir mes padėsime suteikti stažuotės galimybes.
 • Programa yra tarpdisciplininė. Kursai yra mokomi tiek Finansų ir vadybos informacinių sistemų dėstytojų, tiek pramonės specialistų, turinčių finansų, verslo ir kompiuterių mokslų pagrindus.
 • Kai kurie kursai yra bendrai pristatyti mūsų fakulteto kartu su pramonės specialistais, kad studentai įgytų teorinių ir praktinių žinių.
 • Mūsų patariamasis komitetas ne tik teiks patarimus dėl programos kūrimo, bet, kai įmanoma, pasidalins savo vertinga patirtimi su studentais.
 • Studentai, turintys magistro laipsnį finansų ar susijusių disciplinų srityje, gali turėti iki 50 proc. tvirtinti. Studentams, turintiems kredito pervedimus, bus pasiūlyta nuolaida nuo programos mokesčio, proporcinga atleistiems kursams.

Programos tikslas

Programos tikslas - įgalinti studentus, turinčius žinių finansų, FinTech ir Financial Analytics, padedant jiems išspręsti su finansine veikla susijusias verslo problemas ir puoselėti jas, kad būtų geriau pasirengta sparčiai didėjančiai paklausai šiandienos duomenų valdomoje ekonomikoje.

Gyvenimo struktūra

Studentai privalo baigti aštuonis pagrindinius kursus ir du pasirenkamuosius kursus, skirtus baigti. Be to, studentai skatinami dalyvauti stažuotėse studijų metu, o programa padės teikti stažuotės galimybes.

Pagrindiniai kursai

Iš viso reikalingų pagrindinių kursų vienetų - 24 vienetai

 • FIN 7780 finansinė technologija (FinTech) (3 vnt.)
 • FIN 7790 Mašinų mokymasis finansiniams duomenims (3 vnt.)
 • FIN 7800 Corporate Finance (3 vnt.)
 • FIN 7810 investicijų valdymas (3 vienetai)
 • FIN 7830 „Financial Computing“ su „Python“ ir „R“ (3 vnt.)
 • FIN 7860 Tarptautinis finansų valdymas (3 vnt.)
 • FIN 7870 Finansinės išvestinės priemonės ir rizikos valdymas (3 vienetai)
 • FIN 7900 kibernetinis saugumas, privatumas ir „RegTech for Finance“ (3 vnt.)

Pasirinktiniai kursai

Iš viso reikalingų pasirenkamųjų kursų vienetų - 6 vienetai

 • FIN 7820 Taikomos finansinės ekonometrijos (3 vnt.)
 • FIN 7840 Blockchain ir Cryptocurrency (3 vnt.)
 • FIN 7850 Algorithmic ir High-Frequency Trading (3 vnt.)
 • FIN 7880 tekstų analizė finansų ir apskaitos srityse (3 vnt.)
 • FIN 7890 Finansų laikymasis (3 vnt.)
 • FIN 7910 Nepriklausomų studijų integracinis projektas (3 vnt.)

Stipendijos

Tarptautinės antrosios pakopos stipendijos

Siekiant sustiprinti internacionalizaciją ir suteikti studentams pasaulinio masto mokymosi patirtį, Tarptautinė antrosios pakopos stipendija siūloma išskirtiniams tarptautiniams studentams. Stipendijos gavėjai gaus visą atleidimą nuo mokesčio už mokslą ir 100 000 JAV dolerių dydžio pašalpą (apie 12 820 JAV dolerių). Reikalavimus atitinkantys tarptautiniai pareiškėjai bus automatiškai laikomi stipendija, remiantis jų visapusišku įrašų ir pokalbių atlikimu. Daugiau informacijos rasite čia .

Įvairovės įnašo stipendijos

Tikime, kad įvairovė įkvepia naują mąstymą, skatina didesnį supratimą ir praturtina mokymosi patirtį. Įvairovės įnašas skiriamas naujiems dalyviams, kurie gali padidinti programos įvairovę. Pareiškėjai vertinami pagal įvairius kriterijus, įskaitant tarptautinį poveikį, kultūrinę patirtį, užjūrio švietimą, darbo patirtį, specialius pasiekimus ir talentus. Stipendijos dydis svyruoja nuo pusės atsisakymo mokytis iki visiško mokesčio už mokslą.

Stipendijos / Jaunųjų talentų stipendijos

Tik pilnajam pareiškėjui

Šios Stipendijos svyruoja nuo HK $ 5000 iki HK $ 50,000 ir bus teikiamos studentams, turintiems išskirtinį akademinį pagrindą ir viešųjų egzaminų rezultatus. Pareiškėjai, pateikę užpildytas paraiškas iki pirmojo etapo priėmimo termino, bus svarstomi automatiškai.

„Excellence Academic Performance Awards“ apdovanojimai

Studentas (-ai), kuris (-ie) gauna aukščiausią GPA klasėje, bus apdovanotas baigimo metu.

Priėmimo sąlygos

Akademinė kvalifikacija

 • Bakalauro laipsnis su pagyrimu iš pripažinto universiteto ar panašios institucijos arba profesinė kvalifikacija, laikoma lygiaverte.
 • Patenkinamas rezultatas aukštojo mokslo vadovų priėmimo testui (GMAT) / absolventų įrašų egzaminui (GRE) yra skatinamas, bet neprivalomas.

Kalbos mokėjimo reikalavimas

 • Minimalus IELTS bendrasis rezultatas - 6,5; arba
 • TOEFL balas 550 (popierinis) / 79 (internetinis); arba
 • Kitų testų ekvivalentas.

Pareiškėjai turėtų turėti anglų kalbos mokėjimo įrodymą, jei jų pirmosios pakopos buvo gautos iš ne anglų kalbos žiniasklaidos įstaigų.

Kiti

Pareiškėjams, dirbantiems ne visą darbo dieną, pirmenybė bus teikiama pareiškėjams, kurie turi mažiausiai trejų metų atitinkamą darbo patirtį, nors tai gali būti sušvelninta aukštos kvalifikacijos kandidatams.

Studentams privaloma turėti pagrindinį mokymą / patirtį finansų, matematikos ar informatikos srityse prieš pradedant programą. Šis reikalavimas gali būti patenkintas turint ankstesnį akademinį laipsnį su didele / nepilnamečiu viename iš reikalaujamų laukų, užpildant didelį skaičių kursų šiose srityse arba su ankstesne darbo patirtimi. Pareiškėjai, neturintys šių kvalifikacijų, turės tinkamai atlikti konkrečius parengiamuosius kursus, apimančius tokias sritis kaip kiekybiniai metodai (matematika, statistika), finansai ir ekonomika. Prieš oficialiai įžengiant į programą, studentai turėtų įgyti reikiamą parengiamųjų kursų „leidimą“.

Kvalifikuoti pareiškėjai turės dalyvauti dalyvavimo interviu kaip atrankos proceso dalis.

Programa mokoma:
 • Anglų
Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business

Peržiūrėti 10 daugiau kursų Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 24, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
250,000 HKD
Mokestis už mokslą yra kasmet peržiūrimas.
Deadline
Susisiekti su mokykla
Applicable to local applicants only.
Vas. 29, 2020
Applications are considered on a rolling basis. Review of applications will start before the deadline and continue until all places are filled. Therefore, early applications are strongly encouraged.
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Birželis 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applicable to local applicants only.
Start Date
Rgs. 2020
End Date
Birželis 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 29, 2020
Applications are considered on a rolling basis. Review of applications will start before the deadline and continue until all places are filled. Therefore, early applications are strongly encouraged.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applicable to local applicants only.
End Date
Birželis 2020

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 29, 2020
Applications are considered on a rolling basis. Review of applications will start before the deadline and continue until all places are filled. Therefore, early applications are strongly encouraged.
End Date
Birželis 2021

Getting to Know HKBU

Go Global with HKBU School of Business

Our Strong Alumni Community