FlexWeekend Verslo analizės magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Rady mokyklos magistras verslo analizėje (MSBA) yra STEM paskirta, intensyvi programa, kuri suteiks jums įgūdžių sėkmingai įgyti turtingą duomenų aplinką verslo aplinkoje. Programa siūlo griežtus praktinius mokymus, kurie paruoš jus naudoti duomenis ir analizę verslo galimybėms nustatyti, verslo įžvalgoms generuoti ir verslo sprendimams kurti.

Studentai, įtraukti į „FlexWeekend MSBA“ programą, gali baigti laipsnį per 12–24 mėnesius, priklausomai nuo jų tvarkaraščio. Rady mokykla taip pat siūlo dieninę MSBA programą , kurią galima baigti vos per 11 mėnesių.

Kaip MSBA studentas, įgysite kiekybinių įgūdžių, kad sukurtumėte geresnes sprendimų priemones ir sugebėtumėte valdyti komandas ir veiksmingai bendrauti su suinteresuotosiomis šalimis per kiekvieną analizės projekto etapą.

Jei esate pasirengęs kreiptis į šią programą, galite tai padaryti čia.

"Rady School MSBA" programoje jūs išmokysite:

  • Naudokite nuspėjamą analizę ir optimizavimą priimant sprendimus dėl duomenų rinkodaros, finansų, valdymo ir operacijų srityse
  • Rinkti, valyti, vizualizuoti ir analizuoti duomenis
  • Naudokite statistinius ir optimizavimo įrankius (pvz., "R", "Shiny", "Radiant")
  • Sukurti ir įgyvendinti verslo analizės sprendimus

Verslo analizės karjera

Sėkmingos įmonės naudoja duomenis ir modelius, kad galėtų priimti geresnius sprendimus ir įgyti konkurencinį pranašumą. Daugybė duomenų apie klientus, tiekėjus, operacijas ir finansines operacijas yra renkami iš įvairių šaltinių, kuriuos dažnai valdo įvairios sistemos, ir kuriuos vykdo kelios suinteresuotosios šalys. Šių duomenų pavertimas įžvalgomis, kurios gali pagerinti sprendimų priėmimą, yra pagrindinis strateginis iššūkis bet kokio dydžio įmonėms visose pramonės šakose.

Įmonės ieško kvalifikuotų specialistų, kurie gali veiksmingai dirbti komandose, kad suformuotų pagrindinius operatyvinius ir strateginius verslo klausimus ir naudotų duomenis ir analizę, kad surastų atsakymus.

Mokymo planas

MSBA yra 50 vienetų, STEM paskirta studijų programa. Mokymo programą sudaro keturi 4 vienetų pagrindiniai kursai, du 1 vienetų pagrindiniai kursai, 32 vienetai iš pasirenkamųjų kursų rinkinio, taip pat verslo analizės „Capstone“ projektas ir privaloma išankstinė orientacija.

Būtini pagrindiniai kursai

Pasirinktiniai kursai

A sąrašas (reikalaujama mažiausiai 20 vienetų):

B sąrašas (leidžiama iki 12 vienetų):

Capstone projektas

Studentai taps nekonstruoto darbo patirtimi kaip komandos dalis sprendžiant problemas, su kuriomis susiduria įmonės. Kiekviena komanda dirbs kaip išorės konsultantai projektui sukurti vertės kliento įmonę.

Našumo projektas bus naudojamas kaip pagrindinis studento mokymosi MSBA programoje priemonė. Kiekvienas studentas bus įvertintas atsižvelgiant į jo turinį ir jo sugebėjimą pritaikyti kursų medžiagą į kapines projektą. Norint gauti MSBA laipsnį, reikia patenkinamai užbaigti "Capstone" projektą.

Kiekvienas studentas turi sėkmingai išlaikyti išsamų egzaminą. Šis egzaminas apima (i) formalų nekontinentinio projekto pateikimą, (ii) rašytinę ataskaitą ir (iii) individualų egzaminą žodžiu. Be kapelono projektas reikalauja, kad studentai užbaigtų projektą, kuris išspręstų verslo problemą realiam klientui ir dokumentuotų jų darbą raštu.

Jei esate pasirengęs kreiptis į šią programą, galite tai padaryti čia.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

The Rady School of Management at UC San Diego is a professional school within one of the top-ranked institutions in the U.S. for higher education and research. Established in 2003 and accredited by AA ... Skaityti daugiau

The Rady School of Management at UC San Diego is a professional school within one of the top-ranked institutions in the U.S. for higher education and research. Established in 2003 and accredited by AACSB International (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) in 2011, the Rady School is the only new business school created at a U.S. News & World Report Top 10 ranked public research university during the past 30 years, and is one of the youngest in the nation ever to achieve AACSB recognition. Skaityti mažiau