Pasaulinės klasės fotonikos studijavimas

Ši magistro programa yra labai tarptautinė, visiškai mokoma anglų kalba ir suteikia daugiadisciplininį optikos ir fotonikos srities aprėptį.

Mes labai vertiname ir primygtinai skatiname studentų, kurie įgijo arba ketina gauti bakalauro laipsnį ar lygiavertę kvalifikaciją fizikoje, gamtos moksluose ar inžinerijoje, paraiškas .

Kodėl fotonika?

1960 m. Lazerio išradimas pavertė naują optikos ir fotonikos tyrimo erą. Fotonikos technologijos išradimas, turintį optinę ir fotoniką, veikiančias kaip priemonės ir katalizatoriai, turi toliaregiškų pasekmių, sukeliančių revoliuciją daugelyje mokslo, medicinos ir technologijų sričių.

Žinomi pavyzdžiai buvo mikroskopija ir vaizdavimas, spektroskopija, gydymas, gyvosios gamtos mokslai, astronomija, biologija, chemija ir ryšių technologijos. Elektronika, dominuojanti XX a. Technologija prarado savo poziciją optikai ir fotonikai XXI amžiuje, kuri dažnai vadinama "šviesos amžiuje". Dideli iššūkiai fundamentaliuosiuose tyrimuose ir didelė optiškai dominuojančių produktų rinka skatina optikos ir fotonikos raidą.

Šiandien fotonika yra viena iš pagrindinių technologijų, leidžiančių spręsti didelius 21-ojo amžiaus iššūkius, pvz., Energetikos, judumo, sveikatos, komunikacijos, aplinkos ir saugumo srityse. Yra keletas technologijų, kurios kasdieniame gyvenime valdo ir reguliuoja fotoniką.

114488_ger52502.jpg

Kodėl Jena?

Jena yra šiuolaikinės fotonikos lopšys! Nėra kito miesto, kuriame fotonika yra taip giliai įsimenama visais visuomenės ir kasdienio gyvenimo aspektais. Jena turi ilgametę tradiciją, kurią charakterizuoja simbiozė tarp akademinių tyrimų ir sparčiai besivystančio optikos sektoriaus, įskaitant didelį inovacijų potencialą, kurį jau užfiksavo šie Jenos pionieriai Carl Zeiss, Otto Schott ir Ernst Abbe. Tiesą sakant, Jena nuo 17-ojo amžiaus yra humanitarinių mokslų ir mokslo naujovių šaltinis. Šis Jenos tyrėjų bendrasis tarpdisciplininis požiūris, Jenos tarptautinė reputacija aukščiausių mokslinių tyrimų srityse, pasaulyje pirmaujančios fotonų technologijų kompanijos, taip pat itin aukštas gyvenimo būdas išskiria Jeną iš bet kurios kitos pasaulio vietos.

114489_ger10202.jpg

Abos fotonikos mokykla Jenoje

Platus akademinis išsilavinimas aukščiausiu tarptautiniu lygmeniu šiuolaikinėje mokslinių tyrimų aplinkoje suteikia giliai naujausias žinias įvairiose srityse - nuo fundamentinių mokslų ir lazerinės fizikos iki materialinių mokslų ir gyvosios gamtos mokslų - tai yra mūsų Abbe fotonikos mokykla. Aukščiausių tarptautinių standartų laboratorijos siūlo optimalias sąlygas fotonikos sričių tyrimams.

Mūsų filosofijos pagrindas yra įvertinti ir vertinti mūsų doktorantūrą. ir doktorantai kaip tikri mokslininkai visais atžvilgiais. Taigi, mes siūlome individualiai pritaikytą ir labai lanksčią programą, kad patenkintų kiekvieno kandidato mokslo pranašumus ir interesus. Tai užtikrina optimalų pasirengimo pagrindinių ir pirmaujančių pozicijų mokslo, pramonės ar vyriausybės pozicijų lygį.

114490_ACP-Lab_Limpert_Klas_ka.jpg

Mūsų magistro absolventai

Mūsų absolventų programa leidžia ilgalaikius profesinius ryšius su mūsų mokytojais ir pagrindiniais mokslininkais. Jis sukurtas tam, kad absolventai gautų pirmąją informaciją apie naujausius akademinės bendruomenės įvykius. Mokymasis visą gyvenimą ir tinklų kūrimas yra būtina sąlyga, kad būtų atnaujinta informacija apie sparčiai kintančias mokslo, technologijų ir švietimo tendencijas. Pažvelkite į mūsų magistro absolventus: www.asp.uni-jena.de/msc_alumni .

114491_ger21704.jpg

Jenos fotonikos magistro laipsnis

  • Mūsų magistrantūros programa yra paremta dešimtmečių fotonikos studijų patirtimi Fizikos ir astronomijos fakultete tarptautiniu mastu žinomo Friedricho Schillerio universiteto Jenos.
  • Tuo pačiu metu programa yra integruota į dabartinę „ Abbe“ fotonikos centro , pirmaujančio Europos fotonikos mokslo centro, mokslinių tyrimų aplinką ir pasaulinio žinomumo Vokietijos mokslinių tyrimų asociacijų Fraunhofer, Leibniz ir Helmholtz fotonikos institutus.
  • Magistro studijų programa yra Friedrich-Schiller-Universiteto Jensos fizikos ir astronomijos fakulteto dalis, kuri specializuojasi fotonikoje, pradedant bakalauro laipsnį (fizikos bakalauro laipsnį), tęsiant magistro programą, ir baigiant struktūrizuotas doktorantas programa (fotonikos studijų baigimo mokykla). Kiekvienas modulis yra specialiai skirtas suteikti studentams įgūdžius, reikalingus atitinkamoms pramonės ir akademinės veiklos sritims užimti.
  • Mes siūlome specialias stipendijas, kuriose būtų teikiama visa finansinė parama geriausiems pareiškėjams.
  • Magistrantūros studijų programa yra susijusi su žinomais tarptautiniais universitetais iš viso pasaulio, remiama įvairiomis Europos Sąjungos finansuojamomis programomis. Taigi, mūsų studentai gali praleisti iki vienerių metų studijų viename iš partnerių universitetų. Ilgas šių partnerių sąrašas yra Australijos nacionalinis universitetas Kanbera ir Sidnėjaus universitetas (tiek Australija), CREOL - Centrinės Floridos universitetas, Arizonos universitetas, Ročesterio universitetas (visas JAV), Toronto universitetas, INRS - Universitetas de Rechèrche Monrealyje, Universitetas Laval, Kvebeko miestas (visas Kanada) ir Massey universitetas, Velingtonas (Naujoji Zelandija).

114492_j04101211.jpg

Programos struktūra

Magistro studijų programą sudaro keturi ugdymo etapai, kuriuos papildo vokiečių ir anglų kalbos kursai bei ASP mokymo kursai:

  • I - Koregavimas: Šiame etape studentai turi reikiamų žinių apie optiką, medžiagos struktūrą ir kondensuotos medžiagos fiziką.
  • II - Pagrindai: Šis etapas suteikia studentams tvirtą pagrindą šiose svarbiose temose, susijusiose su optika ir fotonika: lazerio fizika, optinė metrologija ir optinis dizainas. Ji taip pat suteikia praktinės patirties optinėje laboratorijoje.

  • III - Specializacija: Šiame etape studentai gali įgyti specializuotų žinių, atrinktų iš maždaug 20 pažangių kursų.

  • IV - Praktinis fotonikos mokymas ir magistro darbas: po antrojo semestro kiekvienam studentui planuojama 8 savaičių stažuotė. Pagal jų specializaciją studentai atlieka devynių mėnesių mokslinių tyrimų projektą, pagrįstą dabartine mokslinių tyrimų tema. Programos pabaigoje studentai atlieka pažangią mokslinę laboratorijos kursą fotonikos srityje ir dokumentuoja jų rezultatus magistro darbe.

ASP_MSc_program

Magistro studijų programą papildo vokiečių kalbos kursai, tarpkultūrinis mokymas, taikomųjų programų mokymas, geros mokslinės praktikos mokymas, specializuotos paskaitos ir kursai, kuriuos teikia tarptautiniu mastu žinomi svečių profesoriai .

Programa mokoma:
  • Anglų
The Abbe School of Photonics
Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 22, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 1, 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
200 EUR
nėra mokestis už mokslą, bet tik nedidelis administravimo mokestis 200 EUR už semestrą, apimantis, pvz., nemokamą viešąjį transportą ir studentų nuolaidas apgyvendinimui ir mensa maistui
Deadline
Susisiekti su mokykla
January 15 (1st priority deadline for all applicants), March 1 (2nd priority deadline for all applicants), April 15 (3rd priority deadline for all applicants, final deadline for non-EU applicants), June 15 (rolling admission deadline for EU applicants) , September 15 (rolling admission deadline for German applicants)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 1, 2019
End Date
Rgs. 1, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
January 15 (1st priority deadline for all applicants), March 1 (2nd priority deadline for all applicants), April 15 (3rd priority deadline for all applicants, final deadline for non-EU applicants), June 15 (rolling admission deadline for EU applicants) , September 15 (rolling admission deadline for German applicants)

Rgs. 1, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
January 15 (1st priority deadline for all applicants), March 1 (2nd priority deadline for all applicants), April 15 (3rd priority deadline for all applicants, final deadline for non-EU applicants), June 15 (rolling admission deadline for EU applicants) , September 15 (rolling admission deadline for German applicants)
End Date
Rgs. 1, 2021

Abbe School of Photonics- Universität Jena