UCFB

Šis kursas suteikia visapusišką, šiuolaikišką ir daugkartinio mokymosi programą, kuri atspindi futbolo pramonės poreikius ir taikoma dieninių ar neakivaizdinių studijų studentams. Šio kurso tikslas - remti tolesnį profesionalų futbolo trenerių ir tų, kurie dirba futbolą ar glaudžiai susijusioje srityje, tobulinimą.

Statistika ir analizė skatina futbolą daugiau nei bet kada anksčiau. Nuo žaidėjo fizinio tinkamumo žaidimo savybėms, įvairūs duomenys vaidina svarbų vaidmenį šiuolaikiniuose žaidimuose. Ši studijų programa bus įkliudama į šiuos duomenis ir padaryti žaidimą vertingą, kartu sujungiant koučingo technologijų disciplinos teoriją ir praktiką.

UCFB-Coaching-MP-BV.jpgŠis kursas leis studentams sistemingai ir giliai suprasti žinias ir turėti kritinį supratimą apie dabartines problemas ir / arba naujas įžvalgas apie futbolo trenerio metodus ir analizę.

UCFB Etihad" koučingo studentai gauna meistriškumo kursus, kuriuos mokė buvęs "Hull City" treneris Mike Phelanas Bellevue stadione.

Studentai naudos savo pažangias žinias ir supratimą apie futbolo instruktavimą, kad padėtų sistemingai ir kūrybiškai spręsti sudėtingus klausimus, problemas ir aiškiai išdėstyti savo išvadas.

Dauguma šio kurso pamokų bus mokoma moderniausiose Bellevio sporto kaimo vietose, kad studentai galėtų įgyti tiek praktinį, tiek teorinį mokymąsi. Visi UCFB Etihad universiteto studentai galės Etihad stadione ir Etihad universiteto mieste esančiame Etihad stadione naudoti daugybę UCFB geriausių įrenginių.

Absolventai futbolo koučingo ir analitinio magistro laipsnį apdovanos Bucks New University, mūsų labai gerbiama akademinė partnerė institucija.

bucks_150px.jpg

 • Valandos: vieneri metai
 • Mokymosi būdas: dieninės ar neakivaizdinės (dviejų metų)
 • Mokymas: Jungtinės Karalystės ir ES valstybės narės - 9 500 svarų sterlingų
 • Mokestis už mokslą: Tarptautiniai studentai - 13 500 svarų sterlingų

Kurso tvarka

Futbolo treneris ir analizės magistras

Mūsų futbolo instruktavimas ir analizė magistrantūros programa yra kruopščiai išdėstyta, kad pasiruošti geriausiai pasiruošti lyderio pozicijas futbolo industrijoje.

Pirmasis semestras

 • Futbolo treniruotės procesas
 • Koučingo technologija: nuo idėjos iki praktikos
 • Futbolo rungtynių analizės taikymas
 • Futbolo konsultavimo projektas

Antro semestro

 • Futbolo statistika ir duomenų analizė
 • Futbolo konsultavimo projektas
 • Futbolo trenerių praktikos analizė
 • Straipsniai ir tyrimo metodai

Paraiškos reikalavimai

Pareiškėjai paprastai privalo turėti antros klasės bakalauro laipsnį su sportu susijusių didžiųjų. Asmuo, turintis antrosios ir antrosios pakopos bakalauro laipsnį, ne sporto laipsnį ir vyresnę profesinę patirtį su sportu susijusiuose didelėse įmonėse, bus nagrinėjamas kiekvienu atveju atskirai ir gali būti reikalaujama pateikti tinkamus įrodymus, parodančius savo sporto treniruotes ir (arba) sporto valdymo patirtį. .

Visi kandidatai bus apklausti. Atitinkami prioritetiniai studentai, turintys aukštąjį išsilavinimą arba didelę patirtį, gali būti laikomi tinkamais gauti prioritetinę akreditaciją.

Įstojimo proceso metu būsimieji studentai gali kreiptis į kursų vadovą, kad gautumėte papildomos informacijos apie kursą ir jo tinkamumą kursui. Tiek internetinė, tiek elektroninė programa yra priimtina, todėl remiantis interviu bus pakviesti tuos kandidatus, kurie demonstruoja tinkamą akademinį ir empirinį asmeninį profilį.

Kai kuriems kandidatams gali tekti pateikti trenerio ar valdymo portfelį ir / arba užbaigti trumpą užduotį susijusioje temoje, kad būtų įrodyta, jog jie yra tinkami akademinio rašymo įgūdžiai.

Šis kursas yra idealus futbolo trenerių ir vadybos (Hons) bakalauro ir futbolo verslo ir instruktavimas (Hons) bakalauro laipsnį.

Priėmimo ir atrankos kriterijai:

• tvirtos žinios sporto treniruočių ar sporto valdymo srityje, tinkamos magistro akademiniam darbui


• Paraiška dalyvauti kompiuterinės grafikos (CPD) susijusioje profesinėje ir akademinėje literatūroje / publikacijose


• Gebėjimas tinkamai valdyti savimonę ir profesines pareigas


• Turi anglų trenerio 2 lygio instruktavimo pažymėjimą


• Gebėjimas savarankiškai valdyti darbą


• Patikimas darbo našumas sprendžiant sudėtingus ir daugiadisciplininius klausimus, susijusius su jų pasirinktomis temomis

Paraiškų teikimo procesas

Taikyti šį kursą, atsisiųskite ir užpildykite prašymo formą, užpildytą formą ir susijusių medžiagų ir privalo mokėti @ mastersenquiries UCFB .com.

Susijusios medžiagos JK, ES valstybėms narėms ir tarptautinėms paraiškoms:

 • Užpildykite ir pasirašykite paraiškos formą;
 • Asmens pareiškimas
 • Aukščiausių akademinių įrašų ir atitinkamo vertimo į anglų kalbą kopija (jei taikoma);
 • Vienas akto rekomendacinis laiškas ir vienas pramonės rekomendacinis laiškas ir atitinkamos vertimo versijos anglų kalba (jei taikoma);
 • Anglų kalbos įgūdžių įrodymas, pavyzdžiui, IELTS pažymėjimas (jei taikytina) .

Tarptautiniai pareiškėjai taip pat nurodo:

 • (Galiojančio paso kopija, kurią jūs naudosite kreiptis dėl 4 lygio vizos);
 • Bet kokia anksčiau naudojamos arba esamos JK vizos fotokopija.

Studentų paskolos

Maksimalus aukštesniųjų studijų kreditų skaičius yra 10609,00 svarų sterlingų, o tai padeda studentams mokėti už studijų kursus studijų metu. Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos.

Sužinokite daugiau apie studentų finansinę paramą.

Mūsų mokyklą taip pat teikia įvairios stipendijos. Prašome susisiekti su @ mastersenquiries UCFB .com sužinoti daugiau informacijos.

Karjeros perspektyvos

Karjeros perspektyvos apima profesionalios ir pusiau profesionalios futbolo komandos, pvz., Trenerio, konkurencijos ir veiklos analitiko ar operacijų vadybininko tarpdisciplininėje komandoje, karjerą. Per trejų metų studijų laikotarpį UCFB unikali asmeninės raidos programa stebėjo kiekvieną mokinį, leidžiantį suprasti kiekvieno studento poreikius ir lūkesčius.

Tai susiję su studentų profesine plėtra ir galų gale paskatino juos rasti tinkamą poziciją futbolo ir sporto versle. Tiems studentams, kurie nori tęsti savo studijas po to, kai turės laipsnį, mes paskatinsime juos siekti magistro laipsnio.

Mokymosi sąnaudos

Studentams, įstojusiems į Britaniją ir ES nares 2018 m., Studentų mokestis yra 9 500 svarų sterlingų per metus.
Mokesčio už tarptautinius studentus, įregistruotus 2018 m., Mokestis yra 13 500 svarų sterlingų per metus.

Studijų mokesčiai už neakivaizdinius kursus bus paskirstyti atitinkamai, ty 50% (dvejų metų kursai) pirmajame ir antrajame mokymosi metais, kaip parodyta lentelėje žemiau.

Visą darbo dieną

UK / ES valstybių narių studentai: 9 500 svarų sterlingų

Tarptautiniai studentai: 13 500 svarų sterlingų

Neakivaizdinė (dvejų metų)

Jungtinės Karalystės / ES valstybės narės studentai: 4 750 svarų sterlingų

Tarptautiniai studentai: 6 750 svarų sterlingų

Papildoma kaina

Įrangos ar paslaugos teikimas, įskaitant apgyvendinimą, gali būti papildomas mokestis (ty atskirai nuo studijų mokesčio). Jei taip yra, mes iš anksto aiškiai išaiškinsime, pagal bet kurią papildomą sutartį tarp jūsų ir universiteto turėtumėte mokėti už tokias paslaugas.

Kai kuriais atvejais UCFB teikia neprivalomą darbą

Studentams reikės įsigyti UCFB firminę įrangą studijoms už 120-150 svarų sterlingų. UCFB studentams taip pat gali tekti mokėti nuo £ 10 iki £ 20 kelionės mokesčio.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų UCFB »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2020
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,950 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date