Genetinių ir molekulinių augalų mokslo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų genetikos ir molekulinių augalų mokslo magistras suteiks jums intymių žinių apie augalų biologiją ir augalų tyrimus. Jei domitės aplinkos apsauga, pramoniniais tyrimais ar norite sužinoti apie genų modifikuotų organizmų (GMO) galimybes ir riziką, tai yra jūsų tema. Per šią dvejų metų programą gausite išsamų praktinį mokymą, suteikiantį būtiniausių įgūdžių planuoti ir vykdyti savo pačių su augalais susijusius mokslinių tyrimų projektus.

Priežastys rinktis

  • Lankstumas susisteminti savo programos profilį ir kryptį
  • Galimybės plėtoti tarptautinį kontaktų tinklą

Programos struktūra

Programa vienija tris pasaulinio lygio Švedijos universitetus, Stockholm University , Upsala universitetą ir Švedijos žemės ūkio mokslų universitetą (SLU). Sužinosite apie augalų augimo ir vystymosi mechanizmus, įgysite supratimo apie genetinę įvairovę ir augalų veisimąsi, sužinosite apie augalų ir mikrobų sąveiką bei kaip augalai sąveikauja su aplinka, įskaitant jų gynybos strategijas nuo vabzdžių ir mikroorganizmų. Programoje liko vietos, kad galėtumėte pasirinkti iš pasirinktų papildomų pasirenkamųjų ar pasirenkamųjų kursų.

Pirmi metai

  • Augalų augimas ir vystymasis (Upsala)
  • Genetinė įvairovė ir augalų veisimas (SLU)
  • Molekulinių augalų ir mikrobų sąveika (Stokholmas)
  • Pasirinktinis kursas

Antri metai

Pasirenkamas kursas (-ai) ir laipsnio projektas (30 arba 45 kreditai)

arba

Laipsnio projektas 60 kreditų

Karjeros galimybės

Mūsų magistrantūros programa yra pasirengimas tęsti doktorantūrą. tyrimai augalų biologijos, ekologijos ir augalų veisimo bei biotechnologijų srityse. Tai taip pat atveria galimybes įsidarbinti administracinėje institucijoje arba miškininkystėje, žemės ūkio organizacijose, konsultavimo, augalų veisimo ir išsaugojimo srityse. Programos lankstumas suteikia jums galimybę tobulinti įgūdžius, susijusius su darbo rinka, ir plėtoti savo tinklą tiek Švedijoje, tiek tarptautiniu mastu.

Kodėl Stockholm University ?

Mokymasis į Stockholm University daro įtaką

Stockholm University yra vienas iš 100 aukščiausių universitetų pasaulyje ir didžiausia Švedijos aukštojo mokslo įstaiga, turinti aukščiausio lygio išsilavinimą ir puikius mokslinius tyrimus įvairiose srityse.

Mūsų universitetas įsikūręs Karaliaus nacionaliniame miesto parke, vos kelios minutės nuo Stokholmo centro. Stokholmas neseniai buvo vertinamas kaip saugiausias kapitalas Europoje ir garsėja daugybe ekologiškų ir švarių vietovių. Stokholmas vadovauja tokiose srityse kaip socialinė gerovė, lygybė, IT, tvarumas ir inovacijos. Žinoma, kad ji yra atvira visuomenė, Švedija taip pat užima antrą vietą pasaulyje socialinės pažangos indekse.

Tinkamumo reikalavimai

Norėdami dalyvauti programoje, mes turime atitikti bakalauro laipsnį, turintį pagrindinę biologiją ar molekulinę biologiją, įskaitant biochemiją ir augalų fiziologiją. Be to, reikalaujama parodyti anglų kalbos žinias, lygiavertes Švedijos vidurinės mokyklos lygiui.

Prašymai ir studijų mokesčiai reikalingi, jei esate ES / EEE pilietis arba turite ilgalaikio / nuolatinio gyvenimo statusą Švedijoje (arba laikiną rezidenciją dėl kitų priežasčių nei studijos).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-clas ... Skaityti daugiau

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-class education in a number of programs and courses, at the Master's level more than 30 study programs are given in English. Skaityti mažiau