Ginčų sprendimo vedėjas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„Pepperdine Law“ ginčų sprendimo magistras (MDR) yra skirtas studentams, norintiems dirbti įvairiose teisės ir ne teisės srityse.

Konflikto tyrimas neapsiriboja teisine profesija. Studentai pritaikė savo MDR šiose srityse:

 • Žmogiškieji ištekliai
 • Verslas
 • Konsultavimas
 • Švietimas
 • Tarptautinė diplomatija ir dar daugiau

Teisės švietimo priekangu

Daugiau kaip 95% bylų, pateiktų teismuose, nagrinėjami ginčų sprendimo procesuose, pavyzdžiui, derybose, tarpininkaujant ir arbitraže. Teisės studentai, advokatai ir ne teisės specialistai nusprendė pasirūpinti, kad jie elgtųsi su šia naujos kartos konfliktu. "Pepperdine" praktinis požiūris paskaitų, diskusijų ir imituojamų pratimų metu geriau pasiruošia mokiniams valdyti konfliktus įvairiose aplinkose.

Kodėl gaukite MDR iš Pepperdine?

Praktinis požiūris

Ginčų sprendimo magistras suteikia studentams lankstumo pritaikyti savo išsilavinimą ir įgyti realaus pasaulio patirtį per įvairias klinikas ir eksternacijas. "Pepperdine" suteikė daugiau galimybių tvarkyti realius atvejus nei bet kurios kitos programos JAV, tai yra:

 • Tarpininkavimo klinika
 • Investuotojų gynimo klinika
 • Darbo tarpininkavimo klinika
 • Nepilnamečių justicijos praktika
 • Specialiojo ugdymo klinika
 • Externship patirtis visame pasaulyje ir visame pasaulyje

Lankstus planavimas

Turėdami kursus, skirtus vienos savaitės, dviejų savaičių ir tradicinio semestro formatu, šios srities specialistai gali vykdyti programą ne visą darbo dieną arba visą darbo dieną, kad atitiktų jų užimtą tvarkaraštį.

Apdovanojimų gelbėjimo ginčų sprendimas

Be JAV naujienų

Platus ginčų sprendimo planas

MDR studentai turi prieigą prie daugiau nei 51 skirtingų ginčų sprendimo kursų, įskaitant keletą ginčų sprendimo klinikų ir externships. Studentai gali mokytis įvairiomis temomis, kurios skiriasi nuo specializuotų sričių iki psichologijos kursų.

Stipendijos

Dėl savo pasiryžimo naudotis mokslu Straus institutas tradiciškai pasiūlė turtingas stipendijas studentams, remdamasis nuopelnais ir poreikiais, ir mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti stipendijas iki 2019 m. reikia papildomų dokumentų. Be to, „Straus“ institutas siūlo vienerius mokymosi stipendijas per mokslo metus.

Didžiausia pasaulyje konfliktų sprendimo biblioteka

"Pepperdine" yra Amerikos arbitražo asociacijos bibliotekų ir informacijos centrų kolekcijos namuose. "AAA" biblioteka, įkurta 1954 m., Yra didžiausia kolekcija konfliktines medžiagas, kuriose yra daugiau kaip 24 000 pavadinimų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Thanks to nationally recognized faculty, programs, and a truly inspiring location, the study of law at Pepperdine University is a one-of-a-kind experience. Learn why Pepperdine prepares you for a law ... Skaityti daugiau

Thanks to nationally recognized faculty, programs, and a truly inspiring location, the study of law at Pepperdine University is a one-of-a-kind experience. Learn why Pepperdine prepares you for a law career the way no other school can by exploring our unique attributes. Skaityti mažiau