Global Product Development and Management MSc

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Gamybai ir paslaugų pramonei reikia daug daugiau talentų, kurie gali išspręsti problemas, susijusias su kompleksine, pasauline aplinka. Sužinokite apie pažangias technologijas, kaip integruoti produktų kūrimą įvairiose srityse ir kaip kurti ir gaminti pažangius, tvarius ir tarptautiniu mastu konkurencingus produktus.

Kas tai yra?

Šis tikrai pasaulinio lygio kursas buvo sukurtas siekiant patenkinti poreikį aukštos kvalifikacijos verslo lyderių, galinčių reaguoti į iššūkius ir poreikius šiuolaikinių globalizuotų rinkų.

Suprojektuota vidutinio karjeros specialistams, karjeros valdytojams ir ambicingiems, tarptautiniu mastu orientuotiems absolventams, norintiems tobulinti savo karjerą pasauliniu mastu. Mes rengiame globalius mąstytojus, kurie gali taikyti žinias apie pasaulines rinkas, kad galėtų veiksmingai valdyti tarptautines komandas ir kurti tarptautiniu mastu konkurencingus produktus ir paslaugas.

Kodėl šis kursas?

Pasaulis tampa vis labiau susijęs, todėl kyla daugybė naujų iššūkių, susijusių su organizaciniu valdymu, produktų kūrimu ir tarpvalstybiniu bendradarbiavimu. Šis kursas kuria aukštos kvalifikacijos darbuotojus, turinčius tarptautinį supratimą apie pasaulinę gamybą ir aptarnavimą. Ji apima pažangiausias technologijas, skirtas viso pasaulio produktų kūrimui ir valdymui, įskaitant koncepcijos kūrimą ir kūrybiškumą.

Kurso informacija

Kursą sudaro aštuoni vertinti moduliai, grupės projektas ir individualus mokslinių tyrimų projektas.

Privalomi moduliai

Visi šio kurso moduliai turi būti įtraukti į šį sąrašą

  • Dizainas, technologijos ir prototipų kūrimas
  • Operacijų valdymas
  • Lean produktų kūrimas
  • Naujovių ir naujų produktų kūrimo valdymas
  • Dizaino skatinami inovacijų procesai
  • Generalinis direktorius
  • Įmonių modeliavimas
  • Sprendimų inžinerija

Patekimo reikalavimai

Pirma ar antroji klasė Didžiojoje Britanijoje, garsiąją ar atitinkamą discipliną. Gali būti atsižvelgiama į kitas susijusias kvalifikacijas ir didelę pramonės patirtį.

Jūsų karjera

Šis kursas leis absolventams pereiti prie vyresniųjų vaidmenų daugelyje pasaulio verslų. Ankstesni aukštojo išsilavinimo miestai yra kosmoso ir automobilių gamintojai, daugiašaliai, taip pat pirmaujančios konsultacinės firmos.

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2019

Apie mokyklą

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Skaityti mažiau
Cranfield , Svindonas + 1 Daugiau Mažiau