Apžvalga

Šis kursas yra susijęs su pažangių žvalgymo ir taikymo principų grafinio dizaino kontekste mokslinių tyrimų ir profesinio tobulėjimo. Su skaitmenine ir gamybos technologija susijęs dalyvavimas yra pagrindinis dalykas, norint atrasti ir pritaikyti naują mąstymą dizaino srityje.

Šis kursas ypač svarbus tiems, kurie domisi efektyviomis vizualinėmis komunikacijomis ir kuria novatoriškas koncepcijas ir metodus, susijusius su leidinių dizainu, iliustracija, judesio grafika, firminis stilius, fotografija, skaitmeninės terpės dizainas ir grafinis dizainas reklamai.

Kurso savybės ir privalumai

Dizaino tinklas
Dailės mokyklos centre MA / MFA dizainas: grafinis dizainas ir meno kryptis yra novatoriško dizaino tinklo dalis - darbuotojų ir studentų bendruomenė, besimokanti dizaino idėjomis diskursyvioje tarpdisciplininėje studijų aplinkoje. Kritiškai informuoti praktiniai dizaineriai grupė dirba eksperimentiniu būdu, įkvėpta naujų įžvalgų ir galimybių. Studijuodami tam tikros magistro / magistrantūros studijų programos kvalifikacijose, studentai įgyja savo dalyką platesniame šiuolaikinės dizaino praktikos kontekste.

Specialistas aplinka
Sukurtos specialiosios magistrantūros bendruomenės erdvės, kad aspirantų bendruomenė galėtų klestėti. Šios erdvės, skirtos mąstymui ir praktikai, yra įsikūrusios meno mokyklos centre, leidžiančios lengvai pasiekti daugelį dirbtuvių, kuriuose tradicinių ir moderniausių įrenginių derinys atveria įdomių galimybių pasaulį.

Karjeros galimybės

Mes auginame labai motyvuotus, nepriklausomus ir kūrybiškus mąstytojus, galinčius perduoti savo įgūdžius į kūrybinę rinką, kaip verslininkų novatoriai, laisvai samdomi specialistai ir novatoriški komandos žaidėjai. Anksčiau absolventai dažniausiai pasiekia aukštesnio lygio pareigas ar praktiką kaip individualūs prekybininkai, dizaino studijos menininkai, eksponuojami menininkai, muziejų kuratoriai, archyvarai, mokslininkai, akademikai, bendruomenės specialistai, specialistai ir filmų kūrėjai nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Kurso informacija

MA dizainas: Grafinis dizainas ir meno kryptis susideda iš keturių vienetų iš viso 180 kreditų.

Programa sukurta tam, kad padėtų jums suderinti su MA lygio moksliniais tyrimais ir praktika iššūkius, leidžiančius jums nustatyti ir apibūdinti aiškią savo magistrantūros studijų plano kryptį.

Jus paskatins kurti dizaino pasiūlymus, kurie apima pagrindines dizaino problemas, sudėtingumą ir ambicijas, visapusiškai atsižvelgiant į santykinius kontekstinius veiksnius.

Jūs taip pat bus skatinamos ir remiamos išplėsti savo patirtį profesinėje srityje, pasitelkiant praktinį projektą, mokslinių tyrimų kontekstą, keitimąsi, darbo patirtį ar kitokius derybinius profesionalius sąveikos su išorės partneriais, studentų grupių ir kūrybinės pramonės atstovais.

Pasibaigus programai, jūs atliksite didelį projektą, kuris padės sutelkti ankstesnius tyrimus ir praktiką į visiškai realizuotas kolekcijas, kūrinius, pasiūlymus, verslo planus ar parodas, kokios priemonės yra tinkamos darbui. Jūs taip pat sukursite savo praktikos tęstinumo strategiją, skirtą profesijai ar disciplinai.

Jei nuspręsite pereiti prie MFA dizaino: grafinio dizaino ir meno krypties apdovanojimo, jūs mokysite dar du du 60 kreditų vienetus.

Šis maršrutas yra skirtas tęsti jūsų praktiką, suderintą su atitinkamų viešųjų ar profesinių vietų ir platformų tyrimu ir atranka, siekiant skleisti reikšmingą darbo vietą. Būsite reikalaujama, kad darbas būtų prieinamas viešai auditorijai aktualiausioje ir tinkamoje formoje kartu su bet kokia numanoma reklamos ir sklaidos medžiaga.

Pagrindiniai vienetai

 • Profesionalios platformos
 • Dizaino praktika 1: ketinimų metodo sintezė
 • Dizaino praktika 2 (grafinis dizainas ir meno kryptis)

Tikriausiai pasirinktiniai vienetai

 • Komerciniai dizaino aspektai
 • Ginčijamos teritorijos
 • Skaitmeninės ateities
 • Sveikata ir gerovė
 • Objektas ir kontekstas
 • Muziejus ir miestas - miestas kaip muziejus
 • Derybinis tyrimas
 • Mūsų ateities kūrimas - ekologinė menas ir tvarus dizainas
 • Tyrimų ir finansavimo pasiūlymų rašymas
 • Vaizdai ir archyvai

Patekimo reikalavimai

Jūs paprastai turėsite bakalauro JK diplomą ar tarptautinį lygiavertį diplomą ar laipsnį atitinkantį magistro diplomą ar profesinę kvalifikaciją. Be to, jums gali būti leista atvykti, jei galite parodyti atitinkamas žinias ir įgūdžius pagal pagyrimu laipsnio standartą. Be to, turite pateikti skaitmeninį portfelį.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 44 daugiau kursų Manchester Metropolitan University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
1,542 GBP
Jungtinės Karalystės ir ES studentai: visą darbo dieną - 1542 svarai sterlingų per metus. Part-time: £ 1542 per metus. Ne ES ir Kanalo salos studentai: dieninio mokestis: £ 2584 per metus. Ne visu etatu mokestis: £ 2584 per metus. Studijų mokesčiai bus to
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date