Grafinio dizaino magistro laipsnis

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Su mumis galite tapti grafinio dizaino tipu, kuris gali reaguoti į realias situacijas su kūrybingu ir meniniu įžvalgumu, kurie savo srityje gali įsivaizduoti ir sukurti aukšto lygio darbą.

Per mūsų kursą galite tapti grafikos dizainerio menininku, kuris sugeba reaguoti į realias situacijas ir pristatyti kūrybinius bei meninius sprendimus, ir kuris sugeba kurti ir įgyvendinti kokybišką darbą kiekvienoje darbo platformoje

Mes esame lanksti programa su nauja perspektyva; mūsų jėga yra mūsų atvirumas. Su mūsų pripažintų, profesionalių dėstytojų pagalba galime suteikti jums galimybę rasti savo individualų stilių. Šiame kurse mes sukursime savo praktinius, funkcinius problemų sprendimo įgūdžius, orientuotus į dizainą, ir stengiamės padėti atskleisti savo inovacinius sprendimus atskirai ir komandoje. Mes laukiame puikią atmosferą, kurioje jūsų kūryba gali atsilikti per integruotus kursus, kuriuose dėstoma šiuolaikinio dizaino mąstymas komandinėje aplinkoje.

Ši programa yra sukurta jums

Jei esate sąmoningas ir kūrybingas, geras komandinis darbuotojas ir turi kritinį požiūrį. Nepriklausomai nuo to, ar baigėte kitą sritį, galite pakeisti profesiją ir pasirinkti mokymą.

PAGRINDINIAI SUBJEKTAI

Estetika, pažangiosios įvaizdžio kūrimo teorija, meno studijos, grafinio dizaino tyrimai, grafikos technikos kūrimas, vizualinis bendravimas, dizaino istorija, naujos žiniasklaidos grafinis dizainas, grafinio dizaino seminaras, integruotas dizainas, generuojamas dizainas, tvari visuomenė ir kultūra, eksperimentinis dizainas, duomenys Vizualizacija, vizualinis bendravimas, infografija, infodizmas

KARJEROS GALIMYBĖS

  • Individualus menininkas,
  • Meno vadovas, grafikos dizaineris kūrybinėse agentūrose,
  • "Illustrator", "Image editor", meno vadovas, "Typographer", "
  • Web dizaineris internete ir spausdintose vidutinėse dizainerių studijose, kūrybinėse vykdomosiose įmonėse.

Specializacija

  • Grafika
    • Jei norite sukurti savo meninį išraiškingą stilių ir norėtumėte pasinerti į iliustracijų pasaulį, animacinius filmus, knygų dangą ir plakatų dizainą, knygų dizainą, kuriame galite pasinaudoti savo puikiais rankiniais įgūdžiais, pasirinkite mūsų grafikos meno specializaciją!

Kvalifikacija, nurodyta kvalifikacijos pažymoje

Grafikos dizaineris

Programos vadovas

Péter Maczó, profesorius, grafikos dizaineris, tipografas

PROFESINIS VYKDYTOJAS

Gyula Július DLA, profesorė, profesionalų vykdomoji direktorė, Munkácsy apdovanojimai vizualiai atlikėjai

"Koks yra kaip programos studentas? Tikriausiai pirmasis žodis, kuris ateina į mano galvą: sunkus darbas. Aš turiu galvoje tai smagu, man patinka atmosfera, man patinka praleisti laiką universitete, tačiau tuo pačiu metu aš turiu sunkiai dirbti, nes tai nėra kažkas, ko galima lengvai perkelti, tai nėra lengva. Aš jau išgyvenau tai, ko norėčiau būti "Metropolitan" studentu per mano Grafinio dizaino BA kursą ir kaip bendruomenė yra puiki ir įkvepianti, mokytojai yra puikūs specialistai kūrybingam žmogui, o tai tiesiog tobula. Tačiau grafinis dizainas MA yra dar vienas žingsnis link "daugiau specialistų tono", tai tik dar vienas rimtumo lygis, dėl kurio reikalingas reikiamas rankų darbo kiekis ir šiek tiek daugiau.

Yra daug galimybių parodyti ir išbandyti savo sugebėjimus, varžybas ir pan. Mes taip pat turime įdomus, žinoma, studentai paprastai baigiasi dieną kartu kavinėje, juostoje, vis dar kalba apie idėjas ar tiesiog atšaldymą ".
Barbara Zsidek, mūsų grafikos dizaino magistro programos studentė iš Vengrijos

"Grafinis dizaineris yra atsakingas už pranešimą, taip pat už jo meninę ir estetinę kokybę. Be to, grafikos dizaineris turėtų tikėtis socialinių ir ekologinių veiksnių. Kaip žinias mums įtakoja? Kokios medžiagos reikalingos geram "paketui"? Kokią įtaką tai turės aplinkai? Mes siekiame pristatyti savo studentus į (iš naujo) interpretuotą visada eksperimentuojančios grafikos dirbtuvę, kurioje - leisti tradicinius ir šiuolaikinius vaizdo kūrimo būdus - galėsime pakeisti pasaulį ".
Gyula Július DLA, profesorė, profesionalų vykdomoji direktorė, Munkácsy apdovanojimai vizualiai atlikėjai

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2018

Apie mokyklą

We are inspired by creativity. The art of creative education is the core value of our University. It is embodied in our teaching methods, it is a central concept in our approach and our students’ atti ... Skaityti daugiau

We are inspired by creativity. The art of creative education is the core value of our University. It is embodied in our teaching methods, it is a central concept in our approach and our students’ attitude. Creativity is the force organizing everyday life at the University paving the way to the future success of our students. We offer a stimulating environment and a unique atmosphere that motivate our students to make use of a wide range of unparalleled opportunities and apply their knowledge in practice looking for new, innovative solutions. This inspiring world offers the key to creative thinking, which is the most immediate expectation in today’s labour market and a crucial issue of the future. Skaityti mažiau
Budapeštas , Antalija + 1 Daugiau Mažiau