HSE Professional magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Informacija pareiškėjams

Kandidatai bus priimami į nuolatinę studijas magistrantūros tęstinėje studijoje. Priėmimo procedūroje egzamino nėra. Gali būti priimami panašios specializacijos bakalauro studijų programos absolventai. Ankstesnių kursų turinį ir palyginimą su reikiamais pagrindais atlieka programos garantas, palygindamas mokymo programos dalykus ir mokymo ribas. Bus atsižvelgiama į ankstesnių tyrimų rezultatus. Galutinį sprendimą priims dekanas.

Absolvento užimtumas

Tyrimo tikslas - suteikti absolventui kompetencijų, leidžiančių sėkmingai pritaikyti save darbo rinkoje HSE (sveikata, sauga, aplinka) srityje.

Profilis

Studijų programos tikslas yra paruošti rizikos valdymo specialistus - darbuotojų saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos, priešgaisrinės apsaugos srityse, atsižvelgiant į integruotą saugos koncepciją, kuri šiuo metu yra propaguojama tarptautinėse kompanijose visame pasaulyje. Studijų programa yra daugiadisciplininė, ją sudaro: rizikos analizė, rizikos prevencija, likutinės rizikos gydymas (ekstremaliųjų situacijų ir krizių planavimas), žiūrėti visą rizikos valdymo ciklą pagal ISO 31000, naudojant OHSAS (ISO 45001), ISO 14000 ir ISO 22301.

Absolventų žinios

Baigęs HSE profesinių studijų programą, studentas bus pasirengęs šiomis žiniomis:

 • Parodykite žinias apie HSE politiką, pagrindus, principus, standartus ir reglamentus, atsižvelgiant į techninius, etinius ir socialinius klausimus.
 • Įrodykite tyrimais pagrįstas žinias ir išsamų visų rizikos valdymo žingsnių supratimą (pagrįstą rizika pagrįsto sprendimo priėmimu).
 • Suprasti darbo sąlygų sudėtingumą, proceso saugą ir verslo tęstinumą bei gebėjimą susieti sveikatos problemas, socialinius ir ekonominius, politinius, fizinius ir aplinkos pažeidžiamumus.

Absolventų įgūdžiai

Baigęs HSE profesinę programą, studentas bus pasirengęs mokytis šių įgūdžių:

 • Taikyti tinkamas metodikas HSE valdymo teoriniams ir praktiniams klausimams, pagrįstiems moksliniais požiūriais ir geriausia praktika.
 • Identifikuokite, išanalizuokite ir įvertinkite riziką ir pažeidžiamumą bei pasiūlykite tinkamą įrodymais pagrįstą prevenciją ir rizikos mažinimą.
 • Įgyvendinti ir stebėti integruotą rizikos mažinimo, reagavimo į riziką ir atkūrimo veiksmus.
 • Perduokite akademines išvadas tarpdisciplininei auditorijai.
 • Efektyviai bendrauti su HSE valdymo, planavimo ir veiklos (įskaitant viešąjį administravimą ir savivaldą) suinteresuotosiomis šalimis.
 • Ištirkite įvykius ir avarijas bei įgyvendinkite išmoktas pamokas.
 • Dirbdami su sudėtingomis sistemomis, įskaitant netikrumą, nustatykite ir valdykite kylančią riziką ir taikykite atsargumo principą.
 • Stebėti ir vertinti saugos ir sveikatos rodiklius, remiantis jais priimti sprendimus.

Absolvento bendroji kompetencija

Studijų programos absolventas yra aprūpintas reikalingais techninių, gamtos mokslų ir socialinių disciplinų asortimentu tiek, kiek to pakanka sudėtingoms saugos problemoms spręsti praktikoje. Studijuodamas pagrindinis dėmesys skiriamas įgūdžių įgijimui, ypač atliekant stažuotes ir vadovaujantis praktika. Absolventai taip pat yra pasirengę moksliniams tyrimams, ypač saugos ir saugumo srityje.
Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2020

Apie mokyklą

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to ... Skaityti daugiau

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to Times Higher Education Ranking Skaityti mažiau