Žmogiškųjų išteklių ir darbo santykių meno magistras yra plačiai laikomas viena iš populiariausių tokio pobūdžio programų tautoje ir pasiekiama per visą ar ne visą darbo dieną. Mokyti pasaulinio garso fakulteto, mokymo programa suteikia studentams išsamų supratimą apie šiuolaikinius HR praktikos ir pagrindines teorijas, kurios yra būtinos sėkmingam karjeros šioje srityje.

Dinaminis studijų sritis

Žmogiškųjų išteklių ir darbo santykių sritis apima visus darbo santykių aspektus, nuo žmogiškųjų išteklių valdymo iki darbo santykių ir už jos ribų. Supaprastindami teoriją ir praktiką, mūsų studijų programos suteikia mūsų dieninių ir neakivaizdinių studijų studentams daugiadisciplinį pagrindą ekonomikos, psichologijos, verslo, etikos, kultūros ir teisės srityse.

Programos 60 metų ryšys su personalo bendruomenei suteikia įvairias galimybes studentams ir absolventams. Vietos, nacionalinės ir tarptautinės įmonės įdarbina mūsų studentus visokeriopai HR pozicijoms, kurios yra naujos kartos HR vadovai. Vakaro personalo magistrantūros studijų programoje dalyvauja talentingi ir patyrę specialistai iš įvairių sričių, kurie praturtina studentų patirtį ir suteikia galimybes bendradarbiauti prieš ir po studijų.

Dabartiniai mokslinių tyrimų ir praktikos klausimai yra šie:

 • Kaip organizacijos pagilina darbuotojus ir išlaisvina intelektinį kapitalą, kad galėtų sėkmingai dirbti pasaulinėje ekonomikoje.
 • Kaip HR specialistai peržengia administravimą ir tampa strateginiais verslo partneriais.
 • Kaip HRIR sritis suteikia lyderystę, nes organizacijos pradeda kurti savo gebėjimus.
 • Kaip užimtumas tampa vis šeimai palankesniu, lankstesniu ir jautresniu.
 • Kaip sukurti viešąją politiką ir ugdyti institucijas, kurios subalansuotų darbuotojų ir darbdavių interesus pasaulio ekonomikoje.

Pilnas laikas

MA-HRIR programa yra siūloma tiek "Full-and-Part-time" formatais, kad studentai galėtų mokytis visą darbo dieną ir prisitaikyti prie įdarbintų specialistų. Nepriklausomai nuo pasirinkto formato, programa MA-HRIR siūlo išsamią išsilavinimą.

Dieninės studijų programos

Studentams, skirtiems magistrantams studijuoti visą darbo dieną. Programa prasideda rudenį ir klases, vykstančias visą dieną ir vakare. Studentai užregistruojami 12 kreditų per semestrą ir baigia laipsnį per du mokslo metus. Daugeliui studentų dieninė vasaros stažuotė tarp pirmojo ir antrojo metų išleidžia programą.

Dieninės studijų programos trukmė - 2 metai.

Neakivaizdinės studijos

Vakaro personalo magistrantūros programa apima visus žmogiškųjų išteklių ir darbo santykių aspektus, kad galėtumėte pritaikyti tai, ką išmokote savo dabartiniam darbui ir savo būsimiems iššūkiams. Mūsų fakultetas remiasi savo profesine patirtimi, kad praturtintų klasių patirtį.

Neakivaizdinė programa yra 3-5 metai

Mokymo planas

Menų magistras HRIR suteikia studentams išsamų supratimą apie šiuolaikinę praktiką, pagrindines teorijas ir pagrindines žmogiškųjų išteklių ir darbo santykių sritis, suteikdamas jiems konceptualų pagrindą ir analitinį pagrindą sėkmingai karjerai su korporacijomis ir viešojo sektoriaus organizacijomis.

Siekiant užtikrinti griežtą išsilavinimą visame žmogiškųjų išteklių ir darbo santykių srityje, mokymo programa yra suskirstyta į 3 pagrindines sritis ir pagrįsta 3 pagrindinėmis socialinių mokslų, elgesio mokslo ir verslo sąvokomis. Studentai perima pagrindinius kursus visose 6 iš šių HRIR sričių.

Pagrindinės sritys

 • Personalas, mokymas ir tobulinimas
 • Kompensacija ir išmokos
 • Darbo santykiai ir kolektyvinės derybos
 • Pagrindinės sąvokos
 • Organizacinis elgesys ir teorija
 • Vadybos ekonomika ir darbo rinkos analizė
 • Duomenų analizė
 • Visą darbo laiką

Mokesčiai

Pilnas laikas: 32 000 USD per metus nerezidentams

Daugiau informacijos apie mokesčius ir mokslą rasite čia.

Programa mokoma:
 • Anglų
Carlson School of Management, University of Minnesota
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 27, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 - 4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
32,000 USD
Pilnas laikas: maždaug 32 000 USD per metus ne rezidentams.
Deadline
Susisiekti su mokykla
February 1st: Full time priority admission for Fall start
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
February 1st: Full time priority admission for Fall start
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
February 1st: Full time priority admission for Fall start
End Date